Gönderen Konu: Prins, Brc ve Landirenzo için Teklif Aldım  (Okunma sayısı 20934 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 905 kere teşekkür edildi
Ynt: Prins, Brc ve Landirenzo için Teklif Aldım
« Yanıtla #20 : Haziran 24, 2016, 14:08:55 »
Ben yaklaşık 3 ay önce Mocan Otogaz a BRC taktırdım aracıma şu an için çok memnunum hiçbir sıkıntım problemim yok .Çekişte tasarrufta kesinlikle çok iyi enjektör sesine gelince sadece kaputu açınca duyacağınız bir ses onun dışında ben bir ses duymuyorum aracımda . Ben enjektörün çalışma prensibine verimine önem veririm şöyle bir örnek vereyim lpg enjekttörü benzin enjektörü ile aynı mantıkta çalışırsa aynı tepki sürelerine veya yakın değerleri yakalarsa herhangi bir performans kaybı yaşamazsınız hem de yakıt tasarrufunuz iyi olur . Ben bunu aracıma yol ayarı yapılırken anladım yol ayarı için övünç bey ile çevre yoluna çıktık 140-160 km hıza kadar çıktım devir saati 5500 civarı idi o esnada aracın benzine aldı araçta herhangi bir kesilme veya silkeleme olmadı aynı şekilde bunu benzinden direk lpg ye aldı hiçbir şey olmadı ne silkeleme ne güç düşüşü . Bu durumu görünce ben olayı daha iyi anladım . Lpg olayında işi yapan enjektör takımı .Bence eğer prins düşünmüyorsanız ki düşünmeyin filtresi bile dünya para BRC derim ben . Ankara veya Çorum a gelirim derseniz forum üyelerimiz . Mocan Otogaz ve   Özençler Otogaz var .
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Haziran 24, 2016, 14:08:55 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Haziran 24, 2016, 14:44:03 »
Mardin tarafinda kızıltepe de brc esas lpg inayet usta da cok iyi.işini düzgün yapan bir arkadas.dizel sesi derken tsm anlayamadim.Lpg de iken brc de kaputu acsanizda acmasanizda arac dışında iken cit cir enjektör sesini duyarsınız.arkadaslarin dediği gibi regülatör sesi falan olmasin.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011 d4d Corolla