Gönderen Konu: 2011 Corolla Yay-bodykit-angel far önerisi.  (Okunma sayısı 7965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 151000
  • Model Yılı: '11
  • 30 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 Corolla Yay-bodykit-angel far önerisi.
« Yanıtla #20 : Aralık 24, 2015, 16:45:43 »
özelden istediğin zaman yazabilirsin. Elimden geldikçe yardımcı olurum her zaman.

Ancak bence amerikan park ve sisleri de listeye ekle derim.

özelden yazdım sana.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Aralık 24, 2015, 16:45:43 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 190000
  • Model Yılı: '02
  • 463 kere teşekkür etti
  • 674 kere teşekkür edildi
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • CCCXXXXVIII-RollaFx Usdm
    • Rc Garage & Fotoğraf Albümü
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 999
  • Model Yılı: '95
  • 171 kere teşekkür etti
  • 351 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Aralık 26, 2015, 09:05:23 »
:) vay vay burada bir modifiye işlemi var sanki :).

Bir kaç örnek fotoğraf koyalımda yolumuzu görelim

Angel far ürünü, bunu satan kişiye sormak lazım bunun merceğini söksek bi-xenon mercek olur mu diye
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/toyota-corolla-2008-2010-angel-siyah-far-188322780
http://etna81.blogspot.com/ AE101TR Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon ve Arka Stop Reflektör(Kırmızı Beyaz) <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far(Mercek Bi-Xenon) <--> Anatomik Spoiler <-->  Japan Pioneer Müzik Sistemi <--> 15” Darwin Racing GTX Jant <--> Eibach ProKit Yay <--> https://goo.gl/JM6Hqh

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 151000
  • 30 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Aralık 28, 2015, 08:36:24 »
:) vay vay burada bir modifiye işlemi var sanki :).

Bir kaç örnek fotoğraf koyalımda yolumuzu görelim

Angel far ürünü, bunu satan kişiye sormak lazım bunun merceğini söksek bi-xenon mercek olur mu diye
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/toyota-corolla-2008-2010-angel-siyah-far-188322780

Benim aracı desteklemiyomuş o far. Siyah corollayı beğendim :) büyük ihtimalle benim araçta 1buçuk-2 ay sonra yere yakın kedi gözlü bişey olacak :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotam var havam var
  • Kilometre: 51000
  • 31 kere teşekkür etti
  • 40 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Aralık 28, 2015, 19:02:22 »
ben olsam bi-xenon mercek taktırırdım, mercek takılırken far karartma yapılırdı. 350 dolara alacağınız ürünün kalitesi tartışılır malesef

3.5 luk yay çok güzel duruyor 5 basık oluyor. böyle düşünün :)

body kit yapıp satan yerler var ama yakın şehirlerde yapan yerler varsa sipariş üzerine almayın. çünkü bazen görüntü kötü oluyor

ben olsam jantları 17 yada 18 e çıkartır 3.5 yay alırdım
siz bide o jantları lastik fiyatlarla bakın tanesi 17inc lastikleri 500liradan asagi yok ama 16 inc de yarı yarıya fark ediyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Aralık 28, 2015, 19:36:28 »
Corolla icin cok fazla secenek yok malesef. Modifie seviyorsaniz civic e yatay gecis yapin.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • CCCXXXXVIII-RollaFx Usdm
    • Rc Garage & Fotoğraf Albümü
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 999
  • Model Yılı: '95
  • 171 kere teşekkür etti
  • 351 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Aralık 29, 2015, 08:37:40 »
Kadir abi ayrıcalıklı olacaksak toyotayı modifiye edeceğiz, herkes gibi civic alıp kolayca modifiye edebiliriz zaten :).
http://etna81.blogspot.com/ AE101TR Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon ve Arka Stop Reflektör(Kırmızı Beyaz) <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far(Mercek Bi-Xenon) <--> Anatomik Spoiler <-->  Japan Pioneer Müzik Sistemi <--> 15” Darwin Racing GTX Jant <--> Eibach ProKit Yay <--> https://goo.gl/JM6Hqh

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 19 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
2011 Corolla Yay-bodykit-angel far önerisi.
« Yanıtla #27 : Aralık 29, 2015, 09:17:03 »
Corolla icin cok fazla secenek yok malesef. Modifie seviyorsaniz civic e yatay gecis yapin.
Civic in dizeli olsa sedan kasa da o geçişi hiç corollaya başlamadan yapmış olacaktık yıllar önce abi :) Bence arkadaştaki kasa corolla ya gidiyor tadında modifiyeler :) angel far yakışır mesela :) ama ben çıkma far alınıp orjinali bozulmadan çıkmaya uygulama yapılması taraftarıyım.
Bu arada bir öneride bulunayım arka tampona difuzör yaptırıp siyah bagaj çıtası takılırsa ve ofsetli janla birlikte yay atıldı mı on numara olur ama bir uyarıda bulunayım ne kadar sağlıklı bu ofsetli jantlar bilmiyorum ( bütün jantlarda ofset var biliyorum ama dediklerimi anladınız çamurluktan dışarda duran) arabanın ağırlık merkezini bozabiliyormuş yani viraja sert girmeye gelmeyebilir :) Bir de arka tekerlere tadında bir camber mis :) (Konuyu tam okuyamadım az çok gördüklerime göre tavsiyede bulundum hatam varsa affola gençliğime verin modifiye görünce heyecan yaptım :) )

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Aralık 29, 2015, 09:44:28 »
İçine bi-xenon mercek :)
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #29 : Aralık 29, 2015, 16:07:03 »
Kadir abi ayrıcalıklı olacaksak toyotayı modifiye edeceğiz, herkes gibi civic alıp kolayca modifiye edebiliriz zaten :).
Civic in dizeli olsa sedan kasa da o geçişi hiç corollaya başlamadan yapmış olacaktık yıllar önce abi :) Bence arkadaştaki kasa corolla ya gidiyor tadında modifiyeler :) angel far yakışır mesela :) ama ben çıkma far alınıp orjinali bozulmadan çıkmaya uygulama yapılması taraftarıyım.
Bu arada bir öneride bulunayım arka tampona difuzör yaptırıp siyah bagaj çıtası takılırsa ve ofsetli janla birlikte yay atıldı mı on numara olur ama bir uyarıda bulunayım ne kadar sağlıklı bu ofsetli jantlar bilmiyorum ( bütün jantlarda ofset var biliyorum ama dediklerimi anladınız çamurluktan dışarda duran) arabanın ağırlık merkezini bozabiliyormuş yani viraja sert girmeye gelmeyebilir :) Bir de arka tekerlere tadında bir camber mis :) (Konuyu tam okuyamadım az çok gördüklerime göre tavsiyede bulundum hatam varsa affola gençliğime verin modifiye görünce heyecan yaptım :) )
Tabiki corollayada yapilabilir ama benim soylemek istedigim en basitinden bir jant alayim diyorsun giriyorsun dukkana 100 adet jant varsa 5-6 tanesi corollaya uyuyor onlarda en tipsiz modeller oluyor malesef. :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #30 : Aralık 29, 2015, 17:48:58 »
Bijon aralıklarından kaynaklanıyor örneğin, 5x100'lerin model çeşidi çok fazla. 5x114,3'lerin ise daha az. Toyota bu konuda da farkındalığını sürdürmekte.
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.