Gönderen Konu: Corolla 1.6 cvt mi, nissan qashqai 1.2 xtronik mi  (Okunma sayısı 6277 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Deus ex machina
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 2854 kere teşekkür etti
  • 3227 kere teşekkür edildi
Ynt: Corolla 1.6 cvt mi, nissan qashqai 1.2 xtronik mi
« Yanıtla #20 : Kasım 04, 2015, 13:19:16 »
 Bir önceki kasanın 4 çekerine bir kaç defa binmiştim. Gidişi vs çok iyi araçtı, gücü de oldukça iyiydi(2.0 dizel). Ancak iç kaplama kalitesini çok beğenmemiştim. Fikir zenginliği açısından Kadjar'da incelenebilir bence, dıştan Qashqai kadar spor durmasa da. Rav4 de diyeceğim ama artık pek eskisi gibi değil satışları. Hatta geçen konuşması geçti onun, ilk kasaların(1996-) tek kapı olanları bence hala çok güzel. Onlar da fikir verir aslında.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 04, 2015, 13:19:16 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 43000
  • Model Yılı: '14
  • 281 kere teşekkür etti
  • 530 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Kasım 04, 2015, 13:22:43 »
Merhaba arkadaslar 2 ay icinde ev kredim bittikten sonra 2006 model benzinli  corrolla otomatik aracimi degistirme istiyorum. Secenekler arasinda 2015 corolla 1.6 cvt anvance mi yoksa benzinli  2015 nissan qashqai sky park 1.2 xtronik mi  acikcasi ikisi arasinda kaldim. Birisi sedan digeri suv otomatik almak istiyorum esimden dolayi. Corolla dizeldeki mm sanzuman cok konforsuz oldugundan benzinli cvt alip Araca lpg takip kullanmak istiyorum.Nissanda lpg uyumlu mu bilmiyorum birde nissanin cvt sanzumaninda sikayetvar.comda baya bir sikayet var. Sizlerin dusunceside benim icin onemli yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden cok tesekkurler.

Mantık Corolla der ancak gönül ne der siz bilirsiniz? Hayırlısı olsun.