Gönderen Konu: Sakarya\'dan DOLU geçti.  (Okunma sayısı 7648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2011 Auris Sport
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 54000
  • Model Yılı: '11
  • 120 kere teşekkür etti
  • 222 kere teşekkür edildi
Ynt: Sakarya\'dan DOLU geçti.
« Yanıtla #40 : Haziran 26, 2015, 18:47:13 »
Seçkin benim araç ta Keçiören de ki doluya yakalan dı park halindeydi tabi bende işteyim malum hiçbir şey yapamadık .Hani kaç tane göçük vardır bilmiyorum ama 100-200 civarı vardır heral de ama büyük olarak 10 u geçmez bu fındık büyüklüğünde düşenler çok .Sana sormak istediklerim kaportada iz boyada çatlaklık kaportada dalgalanma gibi şeyler var mı .Hatasız düzeltiyorlar mı? birde bilmiyorum araştırdın mı ama göçük timi diye bir firma var öveçler tarafında Toyota plazanın yanında firma hakkında bilgin var mı malum aracı yaptırmadan araştırma yapmışsındır diye düşünüyorum
bende keçiörendeydim abi dolu haberini alınca ftz nin otoparkına doğru giderken yolda yakalandım. 10-20 den çok fazla göçük çıkar ben tavanda 46 saydım serviste gördüğüm en az göçüklü arabada 820 göçük vardı. göçük timini duydum ama işçiliğini bilmiyorum. benim arkadaşım hyundai akbakta hasar danışmanı o beni şaşmazda rs servise yönlendirdi benim hoşuma gitti %95 düzelmiş dalgalanma yok. güneşin altında çok dikkatli bakınca belki görüyorsun.
2011 Auris Sport
Atiker Nanofast, Eibach Pro-kit, Philips LumiLeds 5000k(farlar), Photon Xenon Effect 5000k(sisler), Cree Led 6000k (uzunlar), Amerikan Park(ayna ve sinyaller), Ayna Altı Kartalgöz Led, Ayakaltı Aydınlatma

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Haziran 26, 2015, 18:47:13 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Sakarya - Düzce - “Yakında Bingöl”
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 70 kere teşekkür etti
  • 87 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Haziran 27, 2015, 12:02:40 »
Damdan düşenin halinden damdan düşmüş anlar. :)  Öncelikle geçmiş olsun. Aynı olayı Erzurum oltuda 20gün önce yaşadım. Aracımı alalı daha 2 gün olmuştu ve 10 dkya yakın sürdü. Siz yine şanslıymışsınız ki kısa sürmüş. Oltuda 1 tane sağlam bir araç kalmadı dolu sonrasında malumunuz benim aracımda aynı şekilde. İStanbuldan 1-2 ekip gelmiş Oltuya boyasız göçük düzeltme diye benim aracıma 1500-2000TL arası istediler Şuan için yaptıramadım bu şekilde biniyorum ama arabaya her bindiğimde gözüme takılıyor. Servis 152 tane göçük saymış benimkinde ama bence daha fazlası var.
Gerçekten kötü görünüyor. Allah yardımcınız olsun.
Çok geçmiş olsun sizin aracınız da gerçekten hasar çok az benim aracımda Ankara da yağan dolu da kaldı renk gümüş olduğu için çok göze batmasa da yansımada hayli göçük izi çıkıyor .Şu an göçük işi yapanlar hem çok absürt fiyatlar çekiyor hem de yoğunluk olduğundan çok özen gösterdiklerini sanmıyorum .Ama sizin aracınızdaki göçükler hani sayılı ondan dolayı düzeltilmesi sorun olmayacaktır ama kapı direğinin hem de avensis gibi bir arabanın direğinin o denli çökmesi olayını büyüklüğünü anlatmaya yetiyor .
Teşekkürler, size de geçmiş olsun
Geçmiş olsun araç eski haline dönmüş gözünüz aydın.inşallah bir daha kimsenin başına gelmez, çok zor bir durum insanın morali bozuluyor.
Evet abi gerçekten eski haline döndü. Allah kimseye vermesin.
2012 Avensis Elegant Extra   "Türkü dinlemeyen Türk'ü anlamaz"

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Haziran 27, 2015, 12:07:59 »
@Gökhan EKSEN (26189) Geçmiş olsun düzeldiğine sevindim.
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 70 kere teşekkür etti
Ynt: Sakarya\\\'dan DOLU geçti.
« Yanıtla #43 : Haziran 27, 2015, 12:13:25 »
bunla geçmiş olsun. 1 ay kadar önce benimde başıma geldi trafikte yakalandığım için kaçacak biryer bulamadım. ankarada rs serviste yaptırdım geçen hafta teslim aldım aracımı 1100 adet göçük çektiklerini söylediler ama kaça yapıldığını bilmiyorum kaskodan yaptırdım
Geçmiş olsun. Aklıma takılan sorulardan biriydi, zamanı geldiğinde paylaşırsanız sevinirim. Kasko bu hasardan sonra bir daha ki yenilemede ne kadar fiyat poliçenize ? Bana cevap veremediler. Yaklaşık-tahmini bir şey sormuştum sadece..

Mesaj Birleştirildi: Haziran 27, 2015, 12:16:17
@Gökhan EKSEN (26189) Geçmiş olsun düzeldiğine sevindim.
Teşekkürler Aytaç bey fotoğrafları atacağım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2011 Auris Sport
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 54000
  • Model Yılı: '11
  • 120 kere teşekkür etti
  • 222 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Haziran 27, 2015, 12:17:30 »
Geçmiş olsun. Aklıma takılan sorulardan biriydi, zamanı geldiğinde paylaşırsanız sevinirim. Kasko bu hasardan sonra bir daha ki yenilemede ne kadar fiyat poliçenize ? Bana cevap veremediler. Yaklaşık-tahmini bir şey sormuştum sadece..

Mesaj Birleştirildi: Haziran 27, 2015, 12:16:17
Teşekkürler Aytaç bey fotoğrafları atacağım.

Özelden yazıyorum biraz karşık yeni poliçe kısmı :)
2011 Auris Sport
Atiker Nanofast, Eibach Pro-kit, Philips LumiLeds 5000k(farlar), Photon Xenon Effect 5000k(sisler), Cree Led 6000k (uzunlar), Amerikan Park(ayna ve sinyaller), Ayna Altı Kartalgöz Led, Ayakaltı Aydınlatma

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 70 kere teşekkür etti
« Yanıtla #45 : Haziran 27, 2015, 12:22:19 »
Gökhan'ın arabanın son durumu böyle oldu.

Araç üzerinde 20 taneden fazla göçük vardı.
Bunlardan 8-10 tanesi çok ileri seviyede göçüklerdi.
500 Tl fiyata iş yerinden arkadaşım halletti sagolsun.

[attach=1]
Teşekkürler Ahmet, dün bizzat ustamıza da teşekkürlerimi ilettim. Hakikaten çok iyi oldu. Son halinin fotoğraflarını da atacağım.
Allah kimsenin başına vermesin ama herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 150000
  • Model Yılı: '06
  • 6 kere teşekkür etti
  • 5 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Ağustos 24, 2015, 02:41:48 »
Dolu olayından br gün önce korucuktaydım. (memursen evlerinde abimlerde ulubey tesislerinin hemen altı) o gün ferizli gölkente döndüm. ertesi gün abim aradı ne ballı adamsın oğlum dedi ongun burdaydın birşey yoktu gittiğin günün ertesi portakal gibi dolu yağdı arabalar mahvoldu dedi. ucuz yırttık diye düşündüm. Anck geçen gün 22 ağustos cumartesi sabah saatlerinde gölkent te fırtına çıktı şiddetli bir yağmur dolu fırtına... benim müsait yerim olmadığı için aracı komşunun bahçesine bırakmıştım. komşunun balkonundan fayans düşmüş arka camı patlatmış. o sıra ev de su aldığı için evle uğraşıyorduk. arabadan haberim yoktu. o ara baya da su almış araç. arka koltuk arka döşemeler bagaj içi döşemeleri ve pandizot su almış. nerde seni neyin bulacağını bilemiyorsun. Önlemini alıp Allaha emanet edeceksin. ben bir de cama değilde ya tavana düşseydi diye düşünüyorum. şükretmek lazım. Çok geçmiş olsun hocam...
Herkese Adalet...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • MEB
  • Model Yılı: '17
  • 68 kere teşekkür etti
  • 78 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #47 : Mayıs 08, 2017, 23:20:58 »
Demin dolu yağdı buraya ve epeyde şiddetliydi inşallah sabaha sürprizle uyanmam olduysada yapacak bişey yok. 2003 corollamda vardı tavanda ve kaputta bir kaç yerde bu sanırım daha ince saca sahip bir araç yağmurda bile tavandan acaip ses geliyor.
2003 benzinli  terra 1.6 VVT-I  dan sonra 2017 1,6 advance manuel benzinliyle yola devam.

Üç günlük seyisler ve 40 Yıllık işi karıştırıyorlar.