Gönderen Konu: Elif Tuning Oto Aksesuar  (Okunma sayısı 20091 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Elif Tuning Oto Aksesuar
    • ElifTuning Oto Aksesuar
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '14
  • 4 kere teşekkür edildi
Ynt: Elif Tuning Oto Aksesuar
« Yanıtla #40 : Mart 11, 2015, 12:34:28 »
hoş geldiniz. umarım eksik olan ürünleri sizden temin edebiliriz. bol kazançlar :alkis:

Hoş bulduk elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.Çok teşekkür ederim.
Uğur Öztürk

www.eliftuning.com
ugur@eliftuning.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • 10 kere teşekkür etti
  • 28 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Mart 11, 2015, 23:25:50 »
Merhaba Uğur Bey hoş geldiniz.
2007 corolla için mugen rüzgarlık (krom) satın almak istiyorum.  Bu konuda Site üyelerimize özel yardımlarınızı bekliyorum.  Selamlarımla.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1.4
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 22000
  • Model Yılı: '12
  • 62 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Mart 11, 2015, 23:45:21 »
bende hazır yakalamışken sorayım ,

-İtg maxogen filtre kiti(vw racing markada olabilir)
-Milltek downpipe
-Milltek catback exhaust (resonated)
-Forge wastegate
-Forge veya Gfb dumpvalve
-S3 cooler( veya wagner 14lt cooler)
- Defi turbo boost gösterge
- Aem wideband

Yukardaki ürünlerin, cth motor kodlu, 1.4tsi 160 lık sciroccoya uygun olanları elünizde varsa fiyat verebilirmisiniz, taksit imkanı varmıdır ?
1) 1993 Toyota Corolla 1.6 GL      (1999-2004) stock
2) 2000 Volvo S40 2.0T               (2004- ???) turbo upgrade + cut out + dp + yazılım + yakıt
3) 2005 Toyota Corolla 1.6 sol hb (2012-2012) stock
4) 2012 VW Scirocco 1.4 TSI        (2012- ?? ) stage 2 ecu sw(yazılım)+ s3 cooler + vw racing air filter +forge dumpvalve + forge wastegate + r8 bobin+ custom downpipe+aem v2 water/methanol injectio

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Carina
  • Model Yılı: '97
  • 15 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Mart 12, 2015, 00:10:43 »
Hoş geldiniz umarız istediğimiz ürünleri sizden temin edebiliriz. Eee tabi foruma özel indirimlerinizide bekliyoruz. Bol kazançlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #44 : Mart 13, 2015, 13:17:18 »
bende hazır yakalamışken sorayım ,

-İtg maxogen filtre kiti(vw racing markada olabilir)
-Milltek downpipe
-Milltek catback exhaust (resonated)
-Forge wastegate
-Forge veya Gfb dumpvalve
-S3 cooler( veya wagner 14lt cooler)
- Defi turbo boost gösterge
- Aem wideband

Yukardaki ürünlerin, cth motor kodlu, 1.4tsi 160 lık sciroccoya uygun olanları elünizde varsa fiyat verebilirmisiniz, taksit imkanı varmıdır ?

Merhabalar;
Mesajınıza geç cevap verdiğim için özür dilerim rahatsızlığım nedeni ile bakamadım sormuş olduğunuz ürünler maalesef bizim elimizde bulundurmadığımız ürünlerdir.

Mesaj Birleştirildi: Mart 13, 2015, 13:25:05
Merhaba Uğur Bey hoş geldiniz.
2007 corolla için mugen rüzgarlık (krom) satın almak istiyorum.  Bu konuda Site üyelerimize özel yardımlarınızı bekliyorum.  Selamlarımla.

Merhabalar Mustafa bey;

http://www.eliftuning.com/Z-tech-Toyota-Corolla-Mugen-Cam-RC3BCzgarlC4B1C49FC4B1-Krom-C59Eeritli-2007-2011_69311.html#0 bu link üzerinden ürünü görüntüleyebilir ve size özel havale ile 60.00 TL ye ürünü sipariş verebilirsiniz.Kargo ödemesi bizim tarafımızda gerçekleştirilecektir.Eğer sipariş verecek olursanız bana haber verirseniz hemen ilgileniğ bugün çıkışını sağlayabilirim.
Uğur Öztürk

www.eliftuning.com
ugur@eliftuning.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1.4
  • Kilometre: 22000
  • 62 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #45 : Mart 14, 2015, 11:46:10 »
Rica ederim uğur bey geçmiş olsun, farklı marka wideband ve boost saatleri var internet sitenizde ordan bakıyorum ben
1) 1993 Toyota Corolla 1.6 GL      (1999-2004) stock
2) 2000 Volvo S40 2.0T               (2004- ???) turbo upgrade + cut out + dp + yazılım + yakıt
3) 2005 Toyota Corolla 1.6 sol hb (2012-2012) stock
4) 2012 VW Scirocco 1.4 TSI        (2012- ?? ) stage 2 ecu sw(yazılım)+ s3 cooler + vw racing air filter +forge dumpvalve + forge wastegate + r8 bobin+ custom downpipe+aem v2 water/methanol injectio

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Mart 14, 2015, 13:03:45 »
Rica ederim uğur bey geçmiş olsun, farklı marka wideband ve boost saatleri var internet sitenizde ordan bakıyorum ben

Merhabalar Alper bey;

Sitemizde gözünüze çarpan hoşunuza giden bir ürün olursa eğer bana linkini gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadarı ile çok teşekkür ederim.
Uğur Öztürk

www.eliftuning.com
ugur@eliftuning.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 60000
  • 44 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #47 : Mart 14, 2015, 14:36:07 »
2012 corolla için plastik yan koruma çıtaları ve tampon koruma çıtası elinizde var mı?
2012 corolla comfort extra

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 65000
  • 305 kere teşekkür etti
  • 312 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #48 : Mart 14, 2015, 15:14:43 »
2008 corolla için yan kapı çitaları varmıdır ? Varsa fiyatı nedir ? Fiyatıda boyalı mı boyasız mı ?
VW Golf 1.6 TDI & DSG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 65000
  • 305 kere teşekkür etti
  • 312 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Mart 25, 2015, 17:22:49 »
Sorum güncel
VW Golf 1.6 TDI & DSG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #50 : Mart 26, 2015, 10:15:28 »
Sorum güncel

Merhabalar;

Öncelikle geç cevap yazdığım için özür dilerim.sormuş olduğunuz ürün üretim bir üründür ve yapılabilir.Ürün için 0216 459 47 33 numaralı telefondan dahili 5i tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz yada www.eliftuning.com sitemizden beğendiğiniz bir ürün var ise linkini paylaşabilirseniz hemen yardımcı olmaya çalışabilirim.
Uğur Öztürk

www.eliftuning.com
ugur@eliftuning.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: -
  • 36 kere teşekkür etti
  • 67 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #51 : Mart 26, 2015, 10:37:01 »
Hoş geldiniz @Uğur Öztürk (34033). İnşallah sizin içinde bizim için de hayırlı ve kazançlı olur üyeliğiniz  :) Yalnız ben bir şikayetimi bir de memnuniyetimi paylaşıcam firmanız ile ilgili.

Şikayetim; üç sene belki de daha fazla olmuştur. Kartal'daki yerinize gelip aracım için iki adet xenon kiti almıştım. Ampül tipini bilmediğim için aracımın marka model gibi bilgilerini vermiştim ve sizde ona göre bana kitleri vermiştiniz. Kendi ustamda kitlerin montajı yapılırken kısa farlarımın soketi ampullere uymadı. Sislerde sorun çıkmamıştı. Sizi aradım ve durumu anlattım. Gönderin değiştirelim dediniz. Ben de tamam dedim ve karşı ödemeli olarak kargoladım. Buraya kadar her şey normal. Fakat yenilerini bana gönderirken siz de karşı ödemeli olarak göndermiştiniz kargoyu. Telefon açıp niye böyle yaptığınızı sorduğumda hatanın bende olduğunu, yanlış ampul tipini size benim söylediğimi söylemiştiniz. Ben de ısrarla durumun böyle olmadığını söylediğimde siz de tüm araçların ampul tiplerini ezbere bilemeyeceğinizi söyleyip kendinizi haklı çıkarmaya çalışmıştınız ve konu öylece kapanıp gitmişti. Doğrusu Elif Tuning benim gözümde bitmişti o gün ama inşallah bunu siz bu forumda değiştirebilirsiniz diye ümit ediyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın ben para falan istemiyorum. Sadece bu tür 3-5 kuruşluk dahi olsa olaylar müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor ve müşterinin uzaklaşmasına sebep oluyor. Esnaf olarak bu tür durumlarda daha dikkatli davranmak lazım.

Memnuniyetim; farları alırken yanında bir de kırmızı folyo almıştım. Çok kaliteli bir üründü ve çok işimi gördü. Hala bir parçası duruyor :)

Not: Bu arada "siz" diye hitap ettiğim "Elif Tuning" dir siz değil yanlış anlaşılmasın :)
'93 W124 M111

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Mart 26, 2015, 11:27:27 »
Hoş geldiniz @Uğur Öztürk (34033). İnşallah sizin içinde bizim için de hayırlı ve kazançlı olur üyeliğiniz  :) Yalnız ben bir şikayetimi bir de memnuniyetimi paylaşıcam firmanız ile ilgili.

Şikayetim; üç sene belki de daha fazla olmuştur. Kartal'daki yerinize gelip aracım için iki adet xenon kiti almıştım. Ampül tipini bilmediğim için aracımın marka model gibi bilgilerini vermiştim ve sizde ona göre bana kitleri vermiştiniz. Kendi ustamda kitlerin montajı yapılırken kısa farlarımın soketi ampullere uymadı. Sislerde sorun çıkmamıştı. Sizi aradım ve durumu anlattım. Gönderin değiştirelim dediniz. Ben de tamam dedim ve karşı ödemeli olarak kargoladım. Buraya kadar her şey normal. Fakat yenilerini bana gönderirken siz de karşı ödemeli olarak göndermiştiniz kargoyu. Telefon açıp niye böyle yaptığınızı sorduğumda hatanın bende olduğunu, yanlış ampul tipini size benim söylediğimi söylemiştiniz. Ben de ısrarla durumun böyle olmadığını söylediğimde siz de tüm araçların ampul tiplerini ezbere bilemeyeceğinizi söyleyip kendinizi haklı çıkarmaya çalışmıştınız ve konu öylece kapanıp gitmişti. Doğrusu Elif Tuning benim gözümde bitmişti o gün ama inşallah bunu siz bu forumda değiştirebilirsiniz diye ümit ediyorum. Sakın yanlış anlaşılmasın ben para falan istemiyorum. Sadece bu tür 3-5 kuruşluk dahi olsa olaylar müşteri memnuniyetsizliği yaratıyor ve müşterinin uzaklaşmasına sebep oluyor. Esnaf olarak bu tür durumlarda daha dikkatli davranmak lazım.

Memnuniyetim; farları alırken yanında bir de kırmızı folyo almıştım. Çok kaliteli bir üründü ve çok işimi gördü. Hala bir parçası duruyor :)

Not: Bu arada "siz" diye hitap ettiğim "Elif Tuning" dir siz değil yanlış anlaşılmasın :)

Merhabalar;

Haklısınız bundan 2 3 sene evveline kadar bu tarz sorunlar çok yaşanmıştı inanın bende bu durumla çok mücadele ettim en son yüz değiştirmeye sorun çıkaran kısımlarıda komple söküp atma yoluna gittik şuan başarılı olduğumuza inanıyorum daha önceden ben kendim eliftuning müşterisi olsam ve bir sorun ile karşılaşsam nasıl çözerim diye düşünüp bir sonuca çıkamamıştım ancak bu tarz durumların artık yaşanmaması için bir mücadele içinde olduğumuzu bilmenizi isterim.Örneğin google yada forum sitelerinde ufak bir araştırma yaptığınızda eliftuning ile ilgi şikayetlerin mağduriyetlerin tamamı bundan 2 3 sene evveline kadar olan durumlardır.Son zamanlarda özellikle 1 yıllık süreçte firmamız adına olumsuz bir durum söz konusu olmamıştır.Yaptığınız alışverişlerde bana ulaşabilirseniz eğer her hangi olumsuz bir durumda bunu hemen çözebilirim.İnşallah böyle bir olay tekrar yaşanmaz önemli olan ürün satmak değil önemli olan bence ilişkiler samimiyet ticaret 2.planda kalması gereken bir durum size çok teşekkür eder ve firmamız adına ben özür dilerim sizden yaşanan sıkıntılardan dolayı.

Mesaj Birleştirildi: Mart 26, 2015, 11:28:21
2008 corolla için yan kapı çitaları varmıdır ? Varsa fiyatı nedir ? Fiyatıda boyalı mı boyasız mı ?

Merhabalar;

0216 459 47 33 numaralı telefondan dahili 5i tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.Konunun uzmanı arkadaşlar size yardımcı olacaktır.
Uğur Öztürk

www.eliftuning.com
ugur@eliftuning.com

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 333
  • Model Yılı: '15
  • 636 kere teşekkür etti
  • 964 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #53 : Mart 26, 2015, 14:34:59 »
@Uğur Öztürk (34033) bey sitede göremedim ancak 2012 Yaris arka tampon üst koruma krom parçası var mı?
"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 636 kere teşekkür etti
« Yanıtla #54 : Nisan 19, 2015, 20:22:41 »
@Uğur Öztürk (34033)  bey 2012 model yarisime mugen Cam rüzgarlığı ve Krom cam çıtası almak istiyorum. Birden fazla sitede fiyat ve ürün araştırması yaptım. Sitemizin bir üyesi olduğunuz için sizden de teklif almak istedim. Bu konuda Yardımlarınızı bekliyorum.
"Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır."

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 26666
  • Model Yılı: '07
  • 3 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Nisan 19, 2015, 21:20:42 »
Bi dakika önce ben geldim ve önce ben sordum  :D  :rofl:

Toyota Corolla e12 sedan kasa için cam rüzgarlığı arıyorum ben de.Bir öneriniz var mı ?İthal olanlar hangisidir ?Z-techlerin aerodinamiği sesi ve yağmur almama oranı iyi mdiir ?

http://www.eliftuning.com/Z-tech-Toyota-Corolla-Cam-ruzgarligi-2002-2007-arasi-Mugen-tip-on-Arka-set.html 
teşekkürler.
Corolla 1.6 Terra Benzinli Manuel 2007 Model E120 Kasa
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=61558.msg833266

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 636 kere teşekkür etti
« Yanıtla #56 : Nisan 19, 2015, 21:51:17 »
Bi dakika önce ben geldim ve önce ben sordum  :D  :rofl:

Toyota Corolla e12 sedan kasa için cam rüzgarlığı arıyorum ben de.Bir öneriniz var mı ?İthal olanlar hangisidir ?Z-techlerin aerodinamiği sesi ve yağmur alma oranı iyi mdiir ?

Teşekkürler.

Soruyoruz lakin üyemiz 10 gün dür sayfayı ziyaret etmemiş :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 3 kere teşekkür etti
« Yanıtla #57 : Nisan 19, 2015, 23:05:31 »
Sitelerinden info adresine mail attim,oradan daha erken donus yapabilirler belki.
Corolla 1.6 Terra Benzinli Manuel 2007 Model E120 Kasa
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=61558.msg833266

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 636 kere teşekkür etti
« Yanıtla #58 : Nisan 19, 2015, 23:07:31 »
Sitelerinden info adresine mail attim,oradan daha erken donus yapabilirler belki.

Foruma da göz atın deseydiniz keşke :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 3 kere teşekkür etti
« Yanıtla #59 : Nisan 19, 2015, 23:11:03 »
Foruma da göz atın deseydiniz keşke :)
valla ben siteye uye olduklarini bilmiyordum mesaj atarken