Gönderen Konu: Toyota Touch 2 video izleme  (Okunma sayısı 37628 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
Toyota Touch 2 video izleme
« : Mart 02, 2015, 21:27:46 »
hepimizin bildiği gibi ekranlarımız video desteklememektedir
ama rus abilerimiz bunu çözmüşler

http://www.drive2.ru/l/5826515/
anladığım: 14 ve 25. pinler - kutup 13. pin + kutup
birde HDD var ortada ama onu anlayamadım. hatta navigasyon bile çalışmış anladığım kadarıyla

yandex browser tarafından çevirilmiş hali

Karar yetkisi Personel GU Toyota touch 2. nesil. Ekle seçeneği görüntü çıktı kadrolu bir ekran стороних kaynaklardan video sinyal... Örneğin TV kartı, medya oynatıcı, ön kamera...
İçin bu işlevi uygulamak zorunda çarpmak tam zamanlı kablolama...
Eğer kim olacak, ilginç detaylar, bitmiş halini o zaman yazma :) neyse çıkardı ben lale бардачек ve bağladım ortam yürütücüye takın, her şey çalışıyor, bir video herhangi bir girişim, bir ses mükemmel! Ama ortaya iki sorun, bu el freni ve hareket sensörü! (Resim görüntülenir sadece bir makine üzerinde duran el freni) tel hız sensörü buldum, kesip, artık tüm normlar, hareket halindeyken her şey çalışıyor, ancak kaldırılmış el freni))) geçici aleti ben bulamadım, eğer kim yardımcı olabilir bu sorunun çözümü olacak sooo minnettar! ZATEN BAŞARDI :) 15 inci ping atmak yapın! :) Çok Teşekkür ederim! :)

Etkinleştirmek için sekme AV için gerekli kapatmak pin 14 ve 25 ve bu var yani eksi artı yer alan piney 13... Bu iki tel приматываем için тюльпану (eksi - bir kenarı lale, artı merkezi) BU SADECE bir VİDEO... Pina 13,14 personel fişi eksik, onları sokmak zorunda kendisi, ping 25 fişi var, bu yüzden sadece sünnet bu tel
Ne yapmak istiyorsunuz tam AV girişi (ses) fedakarlık standart AUX konnektörü.
Bunun için bize lazım kırpmak tel piney 28 (SOL PLUS) ve 26 (SAĞ ARTI) ve pin 27 - toplam eksi! Onu birleştirebilirsiniz video ile eksi (pina 14, 27, 25 - tek tel - toplam eksi için tüm lale) peki обрезаные tel приматать için тюльпанам!

Çıktı sekmesi AV

intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Toyota Club Türkiye

Toyota Touch 2 video izleme
« : Mart 02, 2015, 21:27:46 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '14
  • 506 kere teşekkür etti
  • 898 kere teşekkür edildi
Ynt: Toyota Touch 2 video izleme
« Yanıtla #1 : Mart 02, 2015, 21:41:39 »
Kaan zaten bu cihazın USB bellekten yada FAT32 biçimli Harddisk üzerinden film yada video (belli formatlarda tabiki) oynatmaması için

bir sebep yok aslında.touch 2 'leri biraz müdaheleye kapalı yapmışlar gibi gözüksede temel sistem hepsinde aynı sayılır.

sadece bu işlere touch 2 kullanıpta kafa yoran insanların sayısı fazla değil.

benim hala şu bizim ortada yer alan bardaklık kısmına NAVİGATÖR montajı ve touch 2 uyumu aklımın bir yerinde halen duruyor ancak

kime ve nasıl yaptıracazki bunu?adresimiz yok yani!danışma mercisi yok bu konularda!!

ruslar zaten bu tip konulara ezelden meraklı oldukları için yaptıklarına inanırım.

yakında benim projeyide çalıp yaparlarsa hiç şaşırmayacağım  :rofl: :rofl:

Gözünü açtın doğdun dediler,gözünü kapattın öldü dediler,bu ikisi arasındaki göz açıp kapamaya ise ömür dediler.(Hz.Mevlana)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 11500
  • 18 kere teşekkür etti
  • 31 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Mart 02, 2015, 21:52:36 »
Toyota tech in sitesinde arkaya eklenen parcayi takan varmi?Aslinda ondan bulup cihazi navigasyonlu hale getirmek en mantiklisi.Aliexpress te var midir acaba.
2014 Corolla 1.4 D4D Advance

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #3 : Mart 02, 2015, 22:35:23 »
Bekir abi aslında düşünceni ingilizce metin halinde yazabilirsek ben oraya konu açarım anlatırım durumu

yapan yada yardımcı olan elbet çıkar :D
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 130000
  • 506 kere teşekkür etti
  • 898 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Mart 02, 2015, 22:44:40 »
Bekir abi aslında düşünceni ingilizce metin halinde yazabilirsek ben oraya konu açarım anlatırım durumu

Kaan o zaman en kısa süre içinde resimleride toparlayıp sana bir mail atarım gerekirse.

belki Rus komşularımızdan bi yardım eli uzatan olur :islik:
Gözünü açtın doğdun dediler,gözünü kapattın öldü dediler,bu ikisi arasındaki göz açıp kapamaya ise ömür dediler.(Hz.Mevlana)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 10500
  • Model Yılı: '19
  • 132 kere teşekkür etti
  • 352 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Mart 02, 2015, 23:49:51 »
Yandex çevirisi çok harika hepsini anladım.Hemen başlıyorum.Ya Allah. :rofl: :rofl: :rofl:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #6 : Mart 03, 2015, 00:31:33 »
Kaan o zaman en kısa süre içinde resimleride toparlayıp sana bir mail atarım gerekirse.

belki Rus komşularımızdan bi yardım eli uzatan olur :islik:

bence yapan yapacak olan kesin çıkar :) zaten bu fikri bir verdik mi onlara eli kaşınan elbet olur :)

en en en basitinden yeni araca adamlar komple ses yalıtımı yapıyorlar her tarafı söküyorlar şaşırıyorum :)

herşeyi kendileri yapıyorlar çok değişik ürünler buluyorlar ona şaşırıyorum
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 18 kere teşekkür etti
« Yanıtla #7 : Mart 03, 2015, 07:06:55 »

Kaan bey Ruslar navigasyon icin  touch 2 nin arkasina takilan aparati takmislar mi acaba.Onuda sorabilirmiainiz.Zahmet olacak ama.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #8 : Mart 03, 2015, 10:05:16 »

Kaan bey Ruslar navigasyon icin  touch 2 nin arkasina takilan aparati takmislar mi acaba.Onuda sorabilirmiainiz.Zahmet olacak ama.

Aparat değil, HDD ye yüklemişler onun üzerinden çalışıyor
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 11000
  • 45 kere teşekkür etti
  • 70 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Mart 03, 2015, 10:50:19 »
Kaan bey konu çok iyi olmuş adamlar epey kafa yormuşlar anladigim kadariyla normalde çıkmayan a/v modunu bbahsi geçen kablolar ile aktif etmişler ve video kaynağı olarak media player cihazını başlamışlar sanırım onuda kamera soketi ile aktarılarak yapılmış. Çeviriler den anladigim kadarıyla el freni kablosunu elle sanki çekili gibi gösterilmiş ve o şekilde aktif edilmiş ama bu kez de el freni ışığı yanık kalıyor demişler.  Netten Touch 2 nin kablo şeması bulmaya çalıştım ama nafile

Mesaj Birleştirildi: Mart 03, 2015, 10:56:27
Ve son olarak navigasyon konusunda çalışıyor gibi ekran görüntüsü alınmış ama gps anteni takılmadan calisacağını sanmıyorum  bana kalırsa çünkü anten montajı ile ilgili görsel verilmemiş :(

Mesaj Birleştirildi: Mart 03, 2015, 11:12:06
Birde orjinal mi emin olmadığım go plus cihazı buldum arkadaşlar linkler bunlar ilk linkteki ni Toyota tech sitesinden indirdiğim pdf ten aldigim modül kodu ile buldum.

http://www.ebay.pl/itm/TOYOTA-navigation-Touch2-Go-extension-box-YARIS-Auris-PZ490-00334-00-/161599119194?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item25a00edf5a

Buda başka bir paket sanırım uyum konusunda ikisi içinde emin değilim malesef.

http://car-solutions.com/en/video-interface-for-toyota-with-touch-2-with-go-plus-monitor.php
2014 1.4 D4D Corolla Premium Mmt Vites
+Touch Go (navi)
+Protech
+Koltuk ve iç döşeme koruma

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 62500
  • 11 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Mart 03, 2015, 11:16:44 »
Navigasyon konusunda bir iki yorumda bulunmak istiyorum;

Touch2'nin içinde navigasyon donanımı olduğunu sanmıyorum, bu da harici bir uygulama yükleyerek navigasyon yapmanın imkansız olduğunu gösteriyor. Yani hdd üzerindeki programı kullanmak tek başına işe yaramaz, o programın çalışması için bir yerde GPS donanımı olması gerekiyor.

Touch2 cihazının içinde donanım varsa (ki hiç sanmıyorum) durum değişir ve harici bir kaynaktaki uygulamayı kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 18 kere teşekkür etti
« Yanıtla #11 : Mart 03, 2015, 17:29:18 »
Navigasyon konusunda bir iki yorumda bulunmak istiyorum;

Touch2'nin içinde navigasyon donanımı olduğunu sanmıyorum, bu da harici bir uygulama yükleyerek navigasyon yapmanın imkansız olduğunu gösteriyor. Yani hdd üzerindeki programı kullanmak tek başına işe yaramaz, o programın çalışması için bir yerde GPS donanımı olması gerekiyor.

Touch2 cihazının içinde donanım varsa (ki hiç sanmıyorum) durum değişir ve harici bir kaynaktaki uygulamayı kullanabilirsiniz.
Özgür bey touch2 de navigasyon olmadigini biliyorum.Hdd takmaklada olmayacagini biliyorum.Ancak toyota tech sitesinde var olan nasil takildigi gosterilen bir parca ve navigasyon anteni var.Bu parcaya artik her ne diyorlarsa.Ben aparat dedim birileri kit der.Bu parcayi zaten navigasyon istediginizde toyota kendisi takiyor.Bizden de 1800 tl para istiyor.Benim bahsini yaptigim bu hususdu.Aksam bilgisayardan nasil takildigini gosteren belgeleri koyarim buraya veya kendiniz toyota tech eu dan bakabilirsiniz.Bunu bulup taktirabilen var mi acaba.Ruslar yapmismi mesala demek istemistim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Mart 04, 2015, 08:59:10 »
Özgür bey touch2 de navigasyon olmadigini biliyorum.Hdd takmaklada olmayacagini biliyorum.Ancak toyota tech sitesinde var olan nasil takildigi gosterilen bir parca ve navigasyon anteni var.Bu parcaya artik her ne diyorlarsa.Ben aparat dedim birileri kit der.Bu parcayi zaten navigasyon istediginizde toyota kendisi takiyor.Bizden de 1800 tl para istiyor.Benim bahsini yaptigim bu hususdu.Aksam bilgisayardan nasil takildigini gosteren belgeleri koyarim buraya veya kendiniz toyota tech eu dan bakabilirsiniz.Bunu bulup taktirabilen var mi acaba.Ruslar yapmismi mesala demek istemistim.

Merhaba Bayram Bey, ben mesajımı sizin söylediklerinize cevaben yazmamıştım zaten, ek modül gerektiği konusunda hemfikiriz.
Ayrıca o parçanın 1.800 lira etmeyeceği konusunda da hemfikiriz sanırım :)

Yeni nesil araçlarda dahili navigasyon yerine akıllı cihazlarla eşleşip telefon vb üzerindeki navigasyon yazılımını, aracın multimedya ekranına aktarma şeklinde bir trend var. Touch 2'ler de Samsung'un bazı modelleriyle ekran paylaşımı yapabiliyor biliyorsunuz. Hal böyleyken 1.800 TL'lik ücret,  sonradan takılacak bir modül için "fahiş" tanımını bile aşıyor bence.

Cihaz Touch2 Go olsa da internete bağlanmak için cep telefonuna ihtiyaç duyduğu için bence Touch2'ye 1.800 TL lik modül almak yerine temiz bir GalaxyS3 alıp onunla eşleştirip etinden sütünden faydalanmak daha mantıklı gibi geliyor. Hem bu sayede telefon üzerindeki uygulamaları da kullanarak Touch2 Go'dan  daha zengin bir menüye erişebilirsiniz.

Not: evet aracı alırken elimde harici navigasyon cihazı vardı ve GO modeli için o fiyat farkını ödemek istemedim, bu nedenle GO modeline çok rahat bir şekilde "mundar" diyebiliyorum, bu modele sahip olan arkadaşlar alınmasın lütfen :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #13 : Mart 04, 2015, 11:31:42 »
Araçta navigasyon olması bence ayrı bir durum, mundar olarak düşünmeyin, Touch 2 ile Touch2 with Go arasında fark yok, ama diğer markalarda işin içine navigasyon girince farklı ekran modeline geçmek gerekiyor o ekranda nav tuşu bile yok
Bizde geçiş için uygun fiyata imkan sunuyor Toyota
Diğer markalarda 2500-3000 ₺ gibi fiyatlar dönüyor :)
Mundar demeyelim , çünkü Toyota 2 kere güncelleme verdi diğer bir çok uygulamada mevcut ekranda :)
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Mart 04, 2015, 12:11:03 »
Araçta navigasyon olması bence ayrı bir durum, mundar olarak düşünmeyin, Touch 2 ile Touch2 with Go arasında fark yok, ama diğer markalarda işin içine navigasyon girince farklı ekran modeline geçmek gerekiyor o ekranda nav tuşu bile yok
Bizde geçiş için uygun fiyata imkan sunuyor Toyota
Diğer markalarda 2500-3000 ₺ gibi fiyatlar dönüyor :)
Mundar demeyelim , çünkü Toyota 2 kere güncelleme verdi diğer bir çok uygulamada mevcut ekranda :)

Amacım ürünü kötülemek değil, o parayı vermeye kıyamadığım ve dolayısıyla ulaşamadığım için "mundar" diyorum :)
Merak ettiğim bir nokta var aslında GO modeliyle ilgili, navigasyon esnasında kadranların ortasındaki ekrandan navigasyona ait herhangi bir bilgi paylaşıyor mu?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • 684 kere teşekkür etti
« Yanıtla #15 : Mart 04, 2015, 12:52:52 »
Bizde yok ama makyajlı auris avensiste tft kullanmışlar onlarda büyük ihtimal olacaktır
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 18 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Mart 04, 2015, 17:25:08 »
Merhaba Bayram Bey, ben mesajımı sizin söylediklerinize cevaben yazmamıştım zaten, ek modül gerektiği konusunda hemfikiriz.
Ayrıca o parçanın 1.800 lira etmeyeceği konusunda da hemfikiriz sanırım :)

Yeni nesil araçlarda dahili navigasyon yerine akıllı cihazlarla eşleşip telefon vb üzerindeki navigasyon yazılımını, aracın multimedya ekranına aktarma şeklinde bir trend var. Touch 2'ler de Samsung'un bazı modelleriyle ekran paylaşımı yapabiliyor biliyorsunuz. Hal böyleyken 1.800 TL'lik ücret,  sonradan takılacak bir modül için "fahiş" tanımını bile aşıyor bence.

Cihaz Touch2 Go olsa da internete bağlanmak için cep telefonuna ihtiyaç duyduğu için bence Touch2'ye 1.800 TL lik modül almak yerine temiz bir GalaxyS3 alıp onunla eşleştirip etinden sütünden faydalanmak daha mantıklı gibi geliyor. Hem bu sayede telefon üzerindeki uygulamaları da kullanarak Touch2 Go'dan  daha zengin bir menüye erişebilirsiniz.

Not: evet aracı alırken elimde harici navigasyon cihazı vardı ve GO modeli için o fiyat farkını ödemek istemedim, bu nedenle GO modeline çok rahat bir şekilde "mundar" diyebiliyorum, bu modele sahip olan arkadaşlar alınmasın lütfen :)
Ozgur bey yazdiklarinizda tamamen mutabikiz.Daha ucuz fiyata touch 2 nin arkasina takilan parcayi bulabilirsek yaptirabiliriz gibi geliyor.Forumlarda yapan gormedim.Acaba ruslar yapmismidir vaya baskalari.Rastladiniz mi.Ali express te var mi bu parca biliyormusunuz.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 11 kere teşekkür etti
« Yanıtla #17 : Mart 04, 2015, 17:48:07 »
Ozgur bey yazdiklarinizda tamamen mutabikiz.Daha ucuz fiyata touch 2 nin arkasina takilan parcayi bulabilirsek yaptirabiliriz gibi geliyor.Forumlarda yapan gormedim.Acaba ruslar yapmismidir vaya baskalari.Rastladiniz mi.Ali express te var mi bu parca biliyormusunuz.

İngiltere kaynaklı bazı sitelerde bizim cihazlara uyumlu olduğu iddia edilen modüller satılıyor ancak monte edilmiş halinin videosuna bakmak lazım, onu yapmaya da üşendim açıkcası. yanlış hatırlamıyorsam 250 $ civarı fiyatı vardı.

şahsi kanaatimi soracak olursanız, dolar kurunun 2,5 i geçtiği bugünlerde 250-300$ verip maceraya girmektense fiyatları 750 lira seviyesine inen komple multimedya seti almak daha mantıklı duruyor. hem yekpare bir ürün alıyorsunuz hem de video seyretmek vb işlemler için kablo kesme/biçme zahmetine girmiyorsunuz.

Zira bu yeni cihazlar içinde TV tuneri var ve bazılarında arka/ön kamera hediyesi de bulunuyor. Orjinal cihazı da belli bir rakama ikinci el olarak satabilirseniz gayet ekonomik bir iş olur.

Elektronik ürünlerde genelde orjinal ürünleri tercih ederim ancak gördüğüm kadarıyla bizim araçlarda kullanılan multimedya cihazı öyle aman aman bir kaliteye sahip değil, ayrıca aracın çalışmasına veya güvenlik sistemlerine de doğrudan bir etkisi yok, bu nedenle benim açımdan vazgeçilmez değil :) Eğer harici navigasyon cihazımdan memnun olmasaydım, bu söylediğimi yapıp android kullanan bir cihaz alacaktım ama kullandığım Navitech cihazdan oldukça memnunum.

Not: Konuyu başlığa pek uymayan bir noktaya taşıdığım için affet beni Kaan :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 82000
  • 63 kere teşekkür etti
  • 26 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #18 : Mart 07, 2015, 00:02:42 »
Anladığım kadarıyla aux girişi üzerinden video giriişi oluşturuyorlar.
Yeni Toyota Corolla 2013 Premium Benzin + LPG  Manuel.....

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 13000
  • 8 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Mart 07, 2015, 11:58:00 »
Kaan beyin paylaştığı linteki bağlantı ile aşağıdaki linklerdekileri bir araya getirince birşeyler ortaya çıkıyor. pinlerin yerleri farklı olsa da pinlerin görevleri birbirine uyuyor gibi.

Touch&GO kablo şeması

pinlerin bağlantısı değiştirildiğinde AUX seçeneği (Ülkeye veya multimedya sistemine göre sanırım)VTR veya A/V olarak değişiyor. Sonrasında bir video sinyali 13. veya 14. pinden veriliyor. Kaan beyin paylaştığı linkteki bir fotoğrafta çok belli olmazsa bile görülebiliyor. Tabii ki görüntü tek yönlü olduğu için touch ekranını kullanamıyorsunuz. Yani navigasyon etkinleştirilmiş değil. Sadece dışardaki cihazdan görüntü yansıtılabilir.

Özetlersek; 25. pin eksiye bağlanacak, 13. ve/veya 14. pinlere video sinyali verilecek.

Yukarıdakileri birebir yapmadım. Sadece diğer kaynaklardan topladığım bilgilerden derledim. Yanlışlar olabilir. Sorumluluk kabul etmiyorum ona göre  :)

Navigasyon'u alıp almamak tercih meselesi. Araçlarla gelen navigasyonların güncellemeleri,kapsama alanları ve yetenekleri bana göre yeterli değil. O yüzden almadım. Onun yerine mirrorlink veya harici bir navigasyon sistemi kullanırım diye düşünüyordum. Forumda daha önce konusu geçmişti. Toyota Touch 2'deki mirrorlink 1.0  olduğundan maalesef bir çok yeni telefonda çalışmıyor.  Çünkü yeni telefonların hepsi Mirrorlink 1.1 destekliyor. Mirrorlink 1.0 ise sınırlı sayıdaki telefonla/eski android sürümleri ile çalışıyor. Toyota touch 2 ye mirrorlink 1.1 güncellemesi gelip gelmeyeceği meçhul. Açıkçası pek ümitli değilim.

Geriye; varsa akıllı telefonu navigasyon olarak kullanmak veya harici navigasyon sistemi almak kalıyor. Şimdilik birincisi işimi görüyor.

Kaan bey konu çok iyi olmuş adamlar epey kafa yormuşlar anladigim kadariyla normalde çıkmayan a/v modunu bbahsi geçen kablolar ile aktif etmişler ve video kaynağı olarak media player cihazını başlamışlar sanırım onuda kamera soketi ile aktarılarak yapılmış. Çeviriler den anladigim kadarıyla el freni kablosunu elle sanki çekili gibi gösterilmiş ve o şekilde aktif edilmiş ama bu kez de el freni ışığı yanık kalıyor demişler.  Netten Touch 2 nin kablo şeması bulmaya çalıştım ama nafile

Mesaj Birleştirildi: Mart 03, 2015, 10:56:27
Ve son olarak navigasyon konusunda çalışıyor gibi ekran görüntüsü alınmış ama gps anteni takılmadan calisacağını sanmıyorum  bana kalırsa çünkü anten montajı ile ilgili görsel verilmemiş :(

Mesaj Birleştirildi: Mart 03, 2015, 11:12:06
Birde orjinal mi emin olmadığım go plus cihazı buldum arkadaşlar linkler bunlar ilk linkteki ni Toyota tech sitesinden indirdiğim pdf ten aldigim modül kodu ile buldum.

http://www.ebay.pl/itm/TOYOTA-navigation-Touch2-Go-extension-box-YARIS-Auris-PZ490-00334-00-/161599119194?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item25a00edf5a

Buda başka bir paket sanırım uyum konusunda ikisi içinde emin değilim malesef.

http://car-solutions.com/en/video-interface-for-toyota-with-touch-2-with-go-plus-monitor.php
Toyota Corolla 1.6 Premium Multidrive S