Gönderen Konu: Foruma Resim Ekleme (resimli anlatım)  (Okunma sayısı 1399 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • *_ KuRaL_2 _*
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '07
  • 120 kere teşekkür etti
  • 50 kere teşekkür edildi
Foruma Resim Ekleme (resimli anlatım)
« : Aralık 24, 2014, 14:59:26 »
Arkadaşlar aşama aşama yazayım yeni gelen arkadaşlar da görsünler bir zahmet her konunun içinde resim ekleyemiyorum gibi şeyler okuyorum.

Bilmeyen arkadaşlara yardımcı olması açısından Sabitlenirse sevinirim...

1. Aşama Google den bir çok upload sitesine girebilirsiniz.

- http://www.hizliresim.com/
- http://www.imageshack.us gibi ben hızlı resim olanı anlatıcam 1. yi daha kolay :)

detayları resimde belittim arkadaşlarım iyi çalışmalar...
Not: ek olarak çoklu seçimde yapabilirsiniz...(tek tek en garantisi)

1.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.

ve son olarak 5.

Toyota Avensis  (2007)
110bg Gümüş Gri
Benzin + Lpg
Güzel Dostlar, Güzel İnsanlar Güzel Sohbetler; www.toyotaclubtr.com

Toyota Club Türkiye

Foruma Resim Ekleme (resimli anlatım)
« : Aralık 24, 2014, 14:59:26 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • *_ KuRaL_2 _*
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '07
  • 120 kere teşekkür etti
  • 50 kere teşekkür edildi
Ynt: Foruma Resim Ekleme (resimli anlatım)
« Yanıtla #1 : Aralık 30, 2014, 16:47:52 »
www.imageshack.com veya www.imageshack.us adreslerinden giriş yapabilirsiniz. gerekli anlatımı resimlerin üzerinde yaptım...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Saygılarımla Konu manaca güncel :)
Toyota Avensis  (2007)
110bg Gümüş Gri
Benzin + Lpg
Güzel Dostlar, Güzel İnsanlar Güzel Sohbetler; www.toyotaclubtr.com