Gönderen Konu: 2002 corolla sol sedan ışıklı vites topuzu ve deri körük  (Okunma sayısı 7324 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 190000
  • Model Yılı: '02
  • 463 kere teşekkür etti
  • 674 kere teşekkür edildi
aracımın vites topuzu ve körüğü bayaga kötü durumdaydı arkadaşlar.orjinaline yakın kaliteli ucuz birşey ararken bu ürünü buldum.bugun taktım.Arkadaşım arabalarla ilgileniyor.o yaptı ve o da şaşırdı.ürün oldukça kaliteli hakiki deriden yapılan bir ürün.suni deri degil.takması oldukça ugraştırdı ama sonunda taktık.malzemeyi kalite olarak arkadaşımda begendi.toyota da böle bişeye denk gelmedim forumda ve oyüzden paylaşmak istedim belki yaptırmak isteyen olur diye.gece de olsa fotolarını çektim uygun bir vakit daha güzel fotolar çekicem

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 00:34:30

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 00:38:12
fotograf ekleme işini anca bukadar yapabildim kusurabakmayın.daha yenilerinide eklicem
2002 corolla sol vvt-i

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her dil, gönlün perdesidir.
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 77777
  • Model Yılı: '09
  • 12 kere teşekkür etti
  • 35 kere teşekkür edildi
Ynt: 2002 corolla sol sedan ışıklı vites topuzu ve deri körük
« Yanıtla #1 : Şubat 19, 2014, 08:42:48 »
beğendim güle güle kullanın.
Vites topuzun ışıklı olmasının maliyeti nedir  ışık kaynağını nerden aldınız
.....TOYOTA COROLLA 2009 1,6 ELEGANT VE SİYAH.....
İyi şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Kilometre: 26000
  • Model Yılı: '22
  • 1214 kere teşekkür etti
  • 2229 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Şubat 19, 2014, 09:27:41 »
Güzel olmuş. Güle güle kullanın. Işıklı olması görselliği güzelleştiriyor tabi.
Emniyet kemeri sizi sevdiklerinize bağlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 288000
  • Model Yılı: '06
  • 19 kere teşekkür etti
  • 905 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Şubat 19, 2014, 09:40:02 »
Ben eski corolla ma çok aradım ama bulamamıştım.Gerçekten çok hoş duruyor .Orjinali sadece topuz 200 küsür lira ve bir süre sonra nikelajları soyuluyor gene o yüzden bu tip bir uygulama daha iyi olmuş ama nerden nasıl temin ettiğinizi söylerseniz arkadaşlarda oradan temin etsin
BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR ; TOPRAK, EĞER UĞRUNA ÖLEN VARSA VATANDIR

1996 GLİ  - COROLLA " EFSANE "

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 41000
  • Model Yılı: '11
  • 59 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Şubat 19, 2014, 09:48:07 »
güzel olmuş güle güle kullanın
İnsanlara verdiğimiz değerin karşılığını alamadığımız için,arabalarımıza insanlardan daha çok değer verdik..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • Gayrimeşgul
    • INSTAGRAM
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 684 kere teşekkür etti
  • 2108 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Şubat 19, 2014, 10:12:25 »
Güle güle kullanın çok iyi olmuş :) bu vites körüğünü nerden temin ettiniz?
intagram.com/tosicorolla16
youtube.com/kaankara

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • <<<Toyotasını Bırakan Genç>>>
    • Facebook
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 48048
  • Model Yılı: '06
  • 940 kere teşekkür etti
  • 930 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Şubat 19, 2014, 10:34:03 »
Hayirli olsun abi cok güzel duruyor
Geç kaldı desinler, geçmiş olsun demesinler...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kilometre: 600000
  • Model Yılı: '04
  • 161 kere teşekkür etti
  • 130 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Şubat 19, 2014, 11:46:42 »
ürünü nereden aldınız ve maliyeti ne oldu bunu paylaşırsanız sevinirim
2004 corolla sol

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 99000
  • Model Yılı: '13
  • 1361 kere teşekkür etti
  • 886 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Şubat 19, 2014, 12:21:33 »
Emeğinize sağlık çok güzel olmuş.İyi günlerde kulanmanızı dilerim
keyifli sürüşler dilerim
Sadece V-POWER - Anti LPG

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • 463 kere teşekkür etti
« Yanıtla #9 : Şubat 19, 2014, 12:33:19 »
herkeze teşekkürederim öncelikle.ürün hakkında ilk msjımda da bilgi vermiştim biraz daha açıyım.ürün alman ürünü ve hakiki deri.piyasadakiler gibi degil asla bu konuda içim çok rahatladı.bizim kendi vitesimizden bile kaliteli diyebilirim.hakiki deri olmasının en büyük sıkıntısını montajda yaşadım.normal vites körügümüzü çıkarıp yerine yenisini takıyoruz işlem oldukça basit.sadece hakiki deri oldugu için esneme payı çok küçük ve körüğü vites çerçevesine otutturmak biraz güç testi istiyor.ancak deydi diye düşünüyorum.çok abartı bir ışıgı olmamasıda orjinal gösteriyor ürünü diye düşünüyorum.ışıgı herhangi bir parkdan alabiliyorsunuz.hiçbir sıkıntı yaşanmıyor.arabanın far ışıklarıyla birlikte yanıyor.nasılsa gündüz ihtiyacım yok diye böle birşey yaptım.isteyen olursa bütüngün yansın diyen olursa onada ayrıca yardımcı olcak bilgiler veririm.ürünün tek bir distribütörü var o da istanbulda.hem alman firmasının resmi sitesini hemde distribütörünün atıcam opele uygulanış şekilleri de var o videolarıda atıyım hemen.ürün taksitli fiyatı 140 tl peşin ödenirse 120 tl pazarlıkla biraz daha aşagı çekilir diye düşünüyorum.fiyatı pahalı gelebilir ama dedigim gibi ömürlük bir malzeme elinize alınca görüyorsunuz.

http://www.innovativcar-tech.de/tr/toyota/90-corolla.html#/surface-c/stitchcolor-ns/model-3nolu_vites_topuzu_modeli/ledcolor-yesil/emblem-emblem_09  (alman firmasının bu)

http://vitesci-com.sahibinden.com/   (bu da istanbul distribütör firması) çalışanlarının dürüst olması ve sonuna kadar ilgilenmesinden hiç bahsetmiyorum bile.çok iyi bir firma gerçekten.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 12:35:14
Einbau ICT beleuchteter Schaltknauf Opel corsa D wechseln gear shift knob change instruction  opel corsaya uygulanışı bu da görmek isteyenler için.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 12:36:22
Hayirli olsun abi cok güzel duruyor

teşekkürler  :D  begenmene sevindim belki biraz tuzlu oldu ama sonuna kadar deydi.sanada bakalım böle birşey  ;)

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 12:39:33
Güzel olmuş. Güle güle kullanın. Işıklı olması görselliği güzelleştiriyor tabi.

teşekkürederim. ne abartı ne de az bir ışıgı var.orjinal duruyor gibi geldi bana oyüzden.
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 161 kere teşekkür etti
« Yanıtla #10 : Şubat 19, 2014, 13:12:20 »
ogün bey adamlarla konuştum gerçekten ilgililer sizin aldığınızı söyledim evet doğrudur dediler :) benim aracımda da aynı sorun var almayı düşünüyorum ama size zahmet gündüz foto çekebilme durumunuz varmı çekebilirseniz çok sevinirim alıp almama konusunda tam emin olmak için ama çekemezsenizde sıkıntı değil tekrar teşekkürler
2004 corolla sol

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • 463 kere teşekkür etti
« Yanıtla #11 : Şubat 19, 2014, 13:21:35 »
ogün bey adamlarla konuştum gerçekten ilgililer sizin aldığınızı söyledim evet doğrudur dediler :) benim aracımda da aynı sorun var almayı düşünüyorum ama size zahmet gündüz foto çekebilme durumunuz varmı çekebilirseniz çok sevinirim alıp almama konusunda tam emin olmak için ama çekemezsenizde sıkıntı değil tekrar teşekkürler

bir sıkıntı çıkarsa diye fotograf makinesi yanıma aldım bugun.çekerim tabikide.tanımama şansları yok daha  :D arabamda titiz bir insanım çünkü biraz başını agrıttım Ali beyin ankaradan toyota corolla dedinizmi tanır yani eminim  :)
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 161 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Şubat 19, 2014, 18:37:52 »
 :D
bir sıkıntı çıkarsa diye fotograf makinesi yanıma aldım bugun.çekerim tabikide.tanımama şansları yok daha  :D arabamda titiz bir insanım çünkü biraz başını agrıttım Ali beyin ankaradan toyota corolla dedinizmi tanır yani eminim  :)
:D aynen öyle oldu ankaradan mı dedi evet dedim hemen tanıdı   :)
2004 corolla sol

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • 463 kere teşekkür etti
« Yanıtla #13 : Şubat 19, 2014, 22:48:09 »
Bunlar sabah fotograflari.en gec iki gun sonra tekrar daha net gece fotograflari cekip aticam eger fotolar yeterli olmassa.maksatguzel seyleri ppaylaşıp yardimci olmak.telden girdigim icin yazim hatalarimdan dolayi varsa ozurdilerim simdiden.urune zaten lafım yok gerçekten memnunum ama sirketin ilgisi alakası hizmeti gercekten cok iyi.
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #14 : Şubat 19, 2014, 22:56:55 »
Vites topuzu uzun geldi bana ama guzel olmus short shifter alinip denenebilir ama performansli vites atan biri degilsiniz sanirim gerek yok yol gibi duruyor keyifle binin araciniza :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 127000
  • Model Yılı: '05
  • 31 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Şubat 19, 2014, 23:08:24 »
Ben işte böyle şeyleri seviyorum. Modifiye böyle olur, arabanın orjinali gibi duran. Çok sevdim fiyatı biraz yüksek gibi ama takipteyim. Listeme aldım böyle birşeyi. Güle güle 1-2-3-4-5'li vitesler :)
Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı. Biz de kırmızıda hiç durmadık.
Benim yollarım patikadır, çamurdur, rampadır, pusludur.
Çıkarım senle her yola TOYOTA.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • 463 kere teşekkür etti
« Yanıtla #16 : Şubat 19, 2014, 23:16:14 »
Vites topuzu uzun geldi bana ama guzel olmus short shifter alinip denenebilir ama performansli vites atan biri degilsiniz sanirim gerek yok yol gibi duruyor keyifle binin araciniza :)

Bakinca daha uzun duruyor biliyorum ama aslinda uzun degil   :D deri hakiki deri bizimkinden daha genis gosteriyor topuzuda bizimkinden biraz kalin  :) aklima gelmedi degil ole bisey zamanla belki yaparım ama ;) cokda kucuk olmicak sekilde yapilabilir sedana cok kucuk yakismaz die dusunuorum ama ilerde bakarım urun bende nasilsa  :) tesekkurederim saolun.bole kotu durmamistir umarim

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 23:28:19
Ben işte böyle şeyleri seviyorum. Modifiye böyle olur, arabanın orjinali gibi duran. Çok sevdim fiyatı biraz yüksek gibi ama takipteyim. Listeme aldım böyle birşeyi. Güle güle 1-2-3-4-5'li vitesler :)

cok tesekkurederim  :) tam dusundugum seyi dile getirdiniz.orjinal gibi duran gorunus katan satarkende daha cazip hale gelsin sirerken daha keyifli olsun birazcikda sporluk katsin diye bu urunu sectim.parayi verirken cok icim gitti gercekten.alti ustu deri diyosunuz ilana bakıp alirken.ama eminolun elinize alinca verdiginiz paraya acimaktan vazgecip hemen takmak istiyosunuz.tek sikintisi biraz kalipli bizimkilere gore.ama herseyiyle 10numara bi urun.inanirmisnz bilmiyorum ama vites gecislerm bile daha ii oldu degistirince.omurluk bi urun sıkı bir körük vites sıkı eskisinden iyiki almışım diyorum yani.gonul rahatligiyla dusunebilirsiniz.begenemsseniz geri tekrar aliyorlar urunu.sole diyim 10yildir hizmet veriyorlar sadece 2sikayet almislar
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 31 kere teşekkür etti
« Yanıtla #17 : Şubat 19, 2014, 23:46:42 »

Mesaj Birleştirildi: Şubat 19, 2014, 23:28:19
cok tesekkurederim  :) tam dusundugum seyi dile getirdiniz.orjinal gibi duran gorunus katan satarkende daha cazip hale gelsin sirerken daha keyifli olsun birazcikda sporluk katsin diye bu urunu sectim.parayi verirken cok icim gitti gercekten.alti ustu deri diyosunuz ilana bakıp alirken.ama eminolun elinize alinca verdiginiz paraya acimaktan vazgecip hemen takmak istiyosunuz.tek sikintisi biraz kalipli bizimkilere gore.ama herseyiyle 10numara bi urun.inanirmisnz bilmiyorum ama vites gecislerm bile daha ii oldu degistirince.omurluk bi urun sıkı bir körük vites sıkı eskisinden iyiki almışım diyorum yani.gonul rahatligiyla dusunebilirsiniz.begenemsseniz geri tekrar aliyorlar urunu.sole diyim 10yildir hizmet veriyorlar sadece 2sikayet almislar

Valla kanım kaynadı iyice. 1,5 yıl önce 2005 corollama direksiyon kılıfı diktirmiştik özel 120 tl idi. Eskişehir'de çoğu otocu-aksesuarcı çok beğendi nereden yaptırdınız diye hatta servis bile sordu söylemedim :) Adapazarında özel yapılmıştı. Geçenlerde led ışıklı kapı eşiği getittirdim uzun araştırmalarım sonucu cumartesi günü onunda montajını yaptırdım cuuk oturdu orjinali gibi oldu. O da montaj dahil 140 tl'ye mal oldu. Fotoğraflarını yakında koyacağım. Birde geçen yıl park sensörü taktırdık 100 tl'ye o da İtalyan malı ve gene tam orjinal durdu, dikiz aynasının üstünde :) Sensör renkleri de tam gümüş gri :) İyiki taktırmışız =)
   Sıra vites topuzuna geldi an itibari ile  :oyuncu:. Derisi aynı direksiyon kılıfımını andırıyor kaliteli olduğunu oradan anladım. Yalnız kafamdaki tek soru işareti montajı kim yapacak ?? Led ışığını montajlattığım ustama çok güvendim çok iyi çalıştı muhtemelen yapar. Bu arada ışığı farlara vermekle çok iyi düşünmüşsünüz bende öyle yapacağım aldığımda.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • T SPORT....
  • 463 kere teşekkür etti
« Yanıtla #18 : Şubat 20, 2014, 00:06:37 »
   Valla kanım kaynadı iyice. 1,5 yıl önce 2005 corollama direksiyon kılıfı diktirmiştik özel 120 tl idi. Eskişehir'de çoğu otocu-aksesuarcı çok beğendi nereden yaptırdınız diye hatta servis bile sordu söylemedim :) Adapazarında özel yapılmıştı. Geçenlerde led ışıklı kapı eşiği getittirdim uzun araştırmalarım sonucu cumartesi günü onunda montajını yaptırdım cuuk oturdu orjinali gibi oldu. O da montaj dahil 140 tl'ye mal oldu. Fotoğraflarını yakında koyacağım. Birde geçen yıl park sensörü taktırdık 100 tl'ye o da İtalyan malı ve gene tam orjinal durdu, dikiz aynasının üstünde :) Sensör renkleri de tam gümüş gri :) İyiki taktırmışız =)
   Sıra vites topuzuna geldi an itibari ile  :oyuncu:. Derisi aynı direksiyon kılıfımını andırıyor kaliteli olduğunu oradan anladım. Yalnız kafamdaki tek soru işareti montajı kim yapacak ?? Led ışığını montajlattığım ustama çok güvendim çok iyi çalıştı muhtemelen yapar. Bu arada ışığı farlara vermekle çok iyi düşünmüşsünüz bende öyle yapacağım aldığımda.

bende cok dusundum led isikli kapi esikleri ama hala karar veremedim  :) o bilgiyide ben sizden alicam o zaman :) direksiyonu ben arkadasimla yaptim gene prof. Den illaki farkli olmstr ama genede guzel bie goruntu elde ettim.aracimi seviyorum artik biraz ilgi istiyordu kac senedir kahrimizi cekiyor bukadarinida hakediyor diye kiydim paraya.urunle ilgili enufak dusunceniz olmasin beklediginizden bile kaliteli olcak.heleki bide firmanin anlayisini hizmetine tanik olun arayip anlicaksiniz.referans olarakda adimi ilimi verin tanirlar zaten.montajindan hic korkmayin cok basit elektrikden anlayan arabadan anliyan birini bulun yeter.gunduz yanmasinin anlami yok bnce bole daha cekici oldu tesekkurederim.sadece enbuyuk sikintiyi korugu cerceveye yerlestirirken yasicaksiniz.hakiki deri oldugu icin zor esniyo.o asamaya geldiginde haber verin yardimci olurum.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 20, 2014, 01:04:28
Bunlar yeni gece goruntuleri arkadaslar
2002 corolla sol vvt-i

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 31 kere teşekkür etti
« Yanıtla #19 : Şubat 20, 2014, 08:49:25 »
   Teşekkürler bilgiler için. 2-3 aya kadar böyle bir şeyi gerçekleştirme ihtimalim çok kuvvetli. O zaman sizi rahatsız ederim gene.
   Kapı eşiklerine gelince, valla hiçbir çekinceniz olmasın. Bende çok düşünmüştüm doğruyu söylemek gerekirse internette araştırdım ama çok fazla foto da görememiştim. Siteden bir kişi yanılmıyorsam 2011 model idi taktırmış 2-3 seneden beri sıkıntı olmuyor diye yazmıştı. Bu laf cesaretlendirdi ve taktırdım. Eşikteki plastiğin üstüne yapıştırılıyor. Cuk oturuyor. Kapı swiçlerine verin demiştim ustaya o da öyle yapmış. Kapıları açınca da hoş bir hava oluyor, sanki arabanın orjinalinden parçası gibi. Sonradan takıldığı hiç belli değil :)