Gönderen Konu: Sonunda Çift kitleme ile aynalar otomatik kapanıyor.  (Okunma sayısı 14932 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 212300
  • Model Yılı: '08
  • 109 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
Ynt: Sonunda Çift kitleme ile aynalar otomatik kapanıyor.
« Yanıtla #40 : Şubat 17, 2014, 17:33:04 »
bunun maliyetini bilen yokmu?????

e-bayda free kargo 10,9 cent birde elektrikçiye vereceğin 25-30 tl :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Şubat 17, 2014, 17:33:04 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
  • Model Yılı: '11
  • 4 kere teşekkür etti
  • 164 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Şubat 18, 2014, 09:01:01 »
e-bayda free kargo 10,9 cent birde elektrikçiye vereceğin 25-30 tl :)

konu içinde bunu bir kere daha dile getirmiştiniz,anlaşılacağı üzere bahse konu modülün maliyeti konusunda yani bustafa beyin yazılımının maliyetini öğrenmek istriyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Yarışmacı Arkadaşlara Başarılar Dilerim :)
  • Kilometre: 32000
  • 1 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Şubat 18, 2014, 13:19:33 »

konu içinde bunu bir kere daha dile getirmiştiniz,anlaşılacağı üzere bahse konu modülün maliyeti konusunda yani bustafa beyin yazılımının maliyetini öğrenmek istriyorum.

90 TL kardeşim.Ve emin ol kesinlikle am kesinlikle memnun kalacaksın.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 135000
  • Model Yılı: '07
  • 2227 kere teşekkür etti
  • 3391 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Şubat 18, 2014, 13:23:31 »
Mustafa bey sorulan soruları cevaplamaya imtina ediyor.

Belkide foruma girmeye pek vakti yoktur. :islik:

Avensis 1.8 A/T 2007 LPG (Tomasetto)
AP900 Cruise control
www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=50407.new#new

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #44 : Şubat 18, 2014, 13:23:48 »
Ebayda şukadar bukadar daha ucuz aman efendim şöyle yada böyle diye yorum atacak arkadaşlardan ricam kesinlikle zahmet edip buraya yazmasınlar. Biz burda multi fonksiyonel birşeyden bahsediyoruz siz neden bahsediyorsunuz.Ebaydan aldınız elinize gelen ürün düzgün çalışmssa nolacak ? yada aracınıza olduda oldu zarar verdi ne yapacaksınız ? Ayrıca herşeyden önemlisi ŞU ÜLKEMİN BİR VATANDAŞI BIRSEY GELISTIRMIS GIDIP PARAMI YABANCI SERMAYEYE VERMEKTENSE VATANDAŞIMA VERMEYI EĞLERIM. Saygılarımla.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 18, 2014, 13:24:28
Mustafa bey sorulan soruları cevaplamaya imtina ediyor.

Belkide foruma girmeye pek vakti yoktur. :islik:

Doğrudur kendisi çok yoğun çalışıyor.Sorusu olan bana sorabilir kendisi adına yanıtlayabilirim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
« Yanıtla #45 : Şubat 18, 2014, 13:29:24 »
Ebayda şukadar bukadar daha ucuz aman efendim şöyle yada böyle diye yorum atacak arkadaşlardan ricam kesinlikle zahmet edip buraya yazmasınlar. Biz burda multi fonksiyonel birşeyden bahsediyoruz siz neden bahsediyorsunuz.Ebaydan aldınız elinize gelen ürün düzgün çalışmssa nolacak ? yada aracınıza olduda oldu zarar verdi ne yapacaksınız ? Ayrıca herşeyden önemlisi ŞU ÜLKEMİN BİR VATANDAŞI BIRSEY GELISTIRMIS GIDIP PARAMI YABANCI SERMAYEYE VERMEKTENSE VATANDAŞIMA VERMEYI EĞLERIM. Saygılarımla.

Doğrudur kendisi çok yoğun çalışıyor.Sorusu olan bana sorabilir kendisi adına yanıtlayabilirim.

Öncelikle büyük harfleri küçük harf e çevirmenizi rica ederim.

Soruları tekrar sormaya gerek yok.
Yukarıda birçok arkadaş tarafından sorulmuş.

Cevap/muatap bulamadıkları içinde konu dagılmış.
AP900 Cruise control

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 212300
  • 109 kere teşekkür etti
  • 21 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Şubat 18, 2014, 15:34:57 »

o zmn kimden öğrenmek istediğini belirteceksin, yardımcı oluyoruz tavrına bak...

Mesaj Birleştirildi: Şubat 18, 2014, 15:36:55

neden rahatsız oldunuz arkadaşlar !!! sonuçta formda insanlar bilgi edinmeye geliyorlar. bu işten fazla kazanç sağyamayacağınız dan mı acaba !!!
bide duygularını sömürmeyin insanların. maden o kadar düşünüyorsunuz sizde 40-50 tl den satın insanlara.....

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #47 : Şubat 18, 2014, 16:11:11 »
o zmn kimden öğrenmek istediğini belirteceksin, yardımcı oluyoruz tavrına bak...

Mesaj Birleştirildi: Şubat 18, 2014, 15:36:55
neden rahatsız oldunuz arkadaşlar !!! sonuçta formda insanlar bilgi edinmeye geliyorlar. bu işten fazla kazanç sağyamayacağınız dan mı acaba !!!
bide duygularını sömürmeyin insanların. maden o kadar düşünüyorsunuz sizde 40-50 tl den satın insanlara.....

Murat bey ürünü satan kişi ben değilim öncelikle bu 1. Ben sadece insanların burda kıvrana kıvrana aradıkları oraya buraya yazdıkları şeyi bulup aracıma uygulayıp uygulamak isteyenlere fikir ve örnek olmaya çalışıyorum.Sanıyormusunuz siz ürünü türkiyeden almışsınız uzaydan almışsınız arabanızda çalışmış çalışmamış arabanız yanmış umrumda olurmu olmaz.Demek istemiorum ama insanları bu noktaya getiriyorsunuz.Arkadaşım herşeyin bir bedeli vardır.Fiyatı odur budur değişir işin gelen taktırır alır işine gelmeyen almaz.Ortada yok efendim 40-50 ye verin vermeyin bu kimsenin haddine değil ne benim ne senin ne satıcının satıcı ister bedavaya veriri ister 2000 tl ye satar adama zorla neden bukadar arkadaş diye sorguya çekebilirmisin çekemessin. İşin çıkış noktası insanlara yardımcı olmak ancak şunu şu ülkede çok iyi anlıyorumki ülkemizin insanı doyumsuz.40 a satsan neden 35 değil der.35 desen 30 yaparmısın der.Hiç birşeyin kıymetini bilmez.Gözden doyamadıki şu ülke.40.000 -50.000 TL lik arabalara binerler ceplerinde 2.000 tl lik araba insanların emeği vardır adam emeğine 90 tl biçmiş buna pahalı derler.Pahalıysa arkadaşım gideceksin tofaş alacaksın keyfine bakacaksın.3 kuruş için insanlara laf olmayacaksın. Otomobil insanlar için bir lüksse o zaman bu lüksün + ya - lerine katlanacaksın. Aslan besleyen yeminden korkmazmış..

Saygılar.

Mesaj Birleştirildi: Şubat 18, 2014, 16:12:00
Öncelikle büyük harfleri küçük harf e çevirmenizi rica ederim.

Soruları tekrar sormaya gerek yok.
Yukarıda birçok arkadaş tarafından sorulmuş.

Cevap/muatap bulamadıkları içinde konu dagılmış.

İlginiz için teşekürler Ahmet bey.Büyük harfleri isteyerek ve bilerek bazı noktalara dikkat çekmek için yazmış bulunmaktayım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 18 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #48 : Şubat 19, 2014, 11:01:25 »
Arkadaşlar merhaba.
Sahibinden.comda aratırsanız 135 TL'den  350 TL'ye kadar ayna modülü var.
Bu modülün tam olarak tamamlanması benım yaklaşık 2 senemi aldı...Geliştirme aşamasında 1 sene önce modülde çıkan basit bir  sorundan dolayı bir arabada 2 hafta arayla 3 kez   üst üste modül değiştirdik.Soketli oldugundan kabloları sökmeden eskiyi söküp yeniyi taktık.Sorun çok ciddi bir sorun olmasa da yine de halletmemiz gerekiyordu.Sorun ,araç hareket halindeyken kapılar kilitlendiginde  aynalar kapanmaması gerekirken aynalar arasıra kendiliginden kapanıyordu.Ve aynı dönemde aynı sorun başka bir araçta daha çıkınca en son modülün  tasarımını ve yazılımını baştan aşagı değiştirdik ve o günden beri hiçbir araçta sorun çıkmadı.Ve yukarda bahsettigim değiştirme işleminde araç şehir dışında oldugundan araç sahibinin daha fazla masrafa girmemesi için gönderdigim yeni modüllerde bile kargo ücretini ben ödedim.Son tasarladıgım modülde de sorun çıksaydı "bu iş olmayacak "deyip bu modülü üretmekten vazgeçicektim.
Bana gerçekten maliyeti öyle sanıldıgı kadar kolay ve ucuz olmadı.Bu tip modüller atölyede tezgahta denerken sorun çıkarmazken araca takınca işler değişebilir.Arabadaki akü birden fazla yeri besledigi için modülde  parazitlenme ve dengesiz çalışmalara neden olabiliyor. İşte bunun için de modülün tasarımını  iyi yapmak ve besleme kısmında iyi filtreleme yapmak gerekiyor.Yazılımın algoritması bile çok şeyi değiştiriyor.Bir günde bir haftada tasarlanacak bir modül değil.
Şu an son halini almış şekli  kesinlikle hiçbir araçta hiçbir problem çıkarmadan aylardır çalışıyor.
Emre  arkadaşımız beni 1 ay falan bekledi modülü göndermem için..Hem aracın içerdeki orjinal dügmesini iptal etmeden o da çalışsın hem de çift kilitleme ile aynalar kapansın,hem de kontak çevrilince aynalar açılsın şeklinde istiyorum dedi..İşin zor kısmı ise aracın orjinal dügmesini de çalıştırabilimekti.Ben o düğmenin de çalışması için ve  araya ekstra röle diyot vs koyulmasını istemedigim için yazılımı yeniden düzenledim...
Ben işin sadece  ticari kısmında olsaydım Emre'yi bekletmez Emreye modülü bir günde yapar gönderirdim ve içerdeki düğmeyi de iptal et derdim veya iptal etmek istemiyorsan oto elektrikçinize  söyleyin araya becerebilirse röle koysun derdim.
Şu an hem çift kilitleme ile kapanıyor,hem içerden dügme ile kapanıp açılıyor ve bütün bunları sadece tek bu modül yapıyor..
Modülün fiyatı ise  iki yıldır 90 TL.Şimdi bu kadar emek ve zaman harcanmış ,kafa yorulmuş  ve arkasında her zaman duracagım ve kişiye özel yazılım yaptıgım  bir ürüne çok pahalı diyorsanız bişey diyemem.Ve sürekli olarak sattıgım bir ürün de değil.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 75 kere teşekkür etti
  • 161 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Şubat 19, 2014, 12:57:52 »
Mustafa Bey, umarım emeğinizin karşılığını alırsınız, başarılı bir çalışma. Ben ürünle ilgilenmiyorum şimdilik ama size bir tavsiyem olacak. Sizin adınıza konuşacak kişilerin hitabet yeteneklerine, özelliklerine dikkat edin. Zararlı çıkan siz olursunuz. Çalışmalarınızda başarılar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Moderatör
  • Sheer Driving Pleasure
« Yanıtla #50 : Şubat 20, 2014, 11:34:28 »
Mustafa bey

Bizim soru kaynamış ama önemli degil.

Verdiginiz bir cevapta parazitlerden etkilendigini belirtmişsiniz. 

Parazitlerden PICler çok yogun etkilenirken, atmel o kadar etkilenmez. Buradan PIC kullandıgınız belli, muhtemelende çift tetiklemede kesme ihtiyacı var. Destekleyen en ucuz PIC 16F628 muhtemelen bununla tasarladınız.

Elinize saglık güzel çalışma.
AP900 Cruise control

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kara Şimşek
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 1000
  • Model Yılı: '15
  • 99 kere teşekkür etti
  • 28 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #51 : Şubat 20, 2014, 19:40:26 »
mustafa bey, toyotaclub üyelerine iskontonuz olur diye düşünüyorum ayrıca montajı tamamen soketle mi yoksa kesme işlemi falan var mı?
1- SKODA FABIA (2004) 1.4 TDI 2004-2010
2-AURİS COMFORT EXTRA (2011)  D-4D / 2011-2016
3-HONDA CIVIC HB 1.6 DTEC (2015) 2016-...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • ADIGE
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 130000
  • Model Yılı: '99
  • 16 kere teşekkür etti
  • 39 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Şubat 22, 2014, 02:28:22 »
T25 Avensis için olanı var mı acaba öğrenebilir miyim?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #53 : Şubat 22, 2014, 07:31:03 »
Şu aynaların kapanması benim içinde önemli.Faydalı paylaşımlar he rzaman takdiri haketmiştir.
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 96000
  • Model Yılı: '15
  • 56 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #54 : Mayıs 30, 2014, 14:07:13 »
Mustafa Bey merhaba güzel bir uygulama yapmışsısınız belliki baya bi uğraşmışsınız tebrik ederim .Çin malları genelde kalitesiz ebaydan başka bi ürün sipariş etmiştim ne yzaıkki görüntü var ama kalite çok az. Bu ayna kapatma modülünü kontağı açınca açılacak(Kapıları açınca deği!!l),kontağı kapatıp ve kapıyı kilitleyince kapanacak şekilde yapıosunuz değilmi? halen yapıormusunuz ? birde elektrikçiye gitmeden kendimiz monte edebilirmiyiz?  kolay gelsin iyi çalışmalar
''Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez;
Toplu vurdukca yürekler, onu top bile sindiremez''.
(Mehmet Akif ERSOY)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Her Zaman Her Yerde..
  • Kan Grubu: 0-
  • 49 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Mayıs 30, 2014, 20:01:32 »
çalışma sistemi hakkında tam olarak bilgim yok, lakin siteye yönlendiren link ile bizim e-bay dan aldığımız ürün birebir aynı ürünler, burada forma giren  kişiler zaten uygun fiyatla nasıl işlerini halledebilirler diye çözüm arıyorlar. aynı ürüne fazladan 50-60 tl vermekte şahsen benim işime gelmez.
bilgilendirmeler için teşekkürler.
iyi sürüşler
* özer bey'in daha önce açmış olduğu konu;
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=44088.0

murat bey e baydan alışveriş yapıyor iseniz parça getirebilir misiniz? 8-)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #56 : Mayıs 02, 2016, 23:01:07 »
bende çinden getirecektim eğer.modül 2011 corollaya uyumlu ise bende düşünebilirim.Nasil alacagiz bununda bir acikliga kavisturulmasi lazim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2011 d4d Corolla

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kilometre: 40595
  • Model Yılı: '12
  • 5 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #57 : Ocak 14, 2017, 11:19:14 »
Arkadaşlar merhaba.
Sahibinden.comda aratırsanız 135 TL'den  350 TL'ye kadar ayna modülü var.
Bu modülün tam olarak tamamlanması benım yaklaşık 2 senemi aldı...Geliştirme aşamasında 1 sene önce modülde çıkan basit bir  sorundan dolayı bir arabada 2 hafta arayla 3 kez   üst üste modül değiştirdik.Soketli oldugundan kabloları sökmeden eskiyi söküp yeniyi taktık.Sorun çok ciddi bir sorun olmasa da yine de halletmemiz gerekiyordu.Sorun ,araç hareket halindeyken kapılar kilitlendiginde  aynalar kapanmaması gerekirken aynalar arasıra kendiliginden kapanıyordu.Ve aynı dönemde aynı sorun başka bir araçta daha çıkınca en son modülün  tasarımını ve yazılımını baştan aşagı değiştirdik ve o günden beri hiçbir araçta sorun çıkmadı.Ve yukarda bahsettigim değiştirme işleminde araç şehir dışında oldugundan araç sahibinin daha fazla masrafa girmemesi için gönderdigim yeni modüllerde bile kargo ücretini ben ödedim.Son tasarladıgım modülde de sorun çıksaydı "bu iş olmayacak "deyip bu modülü üretmekten vazgeçicektim.
Bana gerçekten maliyeti öyle sanıldıgı kadar kolay ve ucuz olmadı.Bu tip modüller atölyede tezgahta denerken sorun çıkarmazken araca takınca işler değişebilir.Arabadaki akü birden fazla yeri besledigi için modülde  parazitlenme ve dengesiz çalışmalara neden olabiliyor. İşte bunun için de modülün tasarımını  iyi yapmak ve besleme kısmında iyi filtreleme yapmak gerekiyor.Yazılımın algoritması bile çok şeyi değiştiriyor.Bir günde bir haftada tasarlanacak bir modül değil.
Şu an son halini almış şekli  kesinlikle hiçbir araçta hiçbir problem çıkarmadan aylardır çalışıyor.
Emre  arkadaşımız beni 1 ay falan bekledi modülü göndermem için..Hem aracın içerdeki orjinal dügmesini iptal etmeden o da çalışsın hem de çift kilitleme ile aynalar kapansın,hem de kontak çevrilince aynalar açılsın şeklinde istiyorum dedi..İşin zor kısmı ise aracın orjinal dügmesini de çalıştırabilimekti.Ben o düğmenin de çalışması için ve  araya ekstra röle diyot vs koyulmasını istemedigim için yazılımı yeniden düzenledim...
Ben işin sadece  ticari kısmında olsaydım Emre'yi bekletmez Emreye modülü bir günde yapar gönderirdim ve içerdeki düğmeyi de iptal et derdim veya iptal etmek istemiyorsan oto elektrikçinize  söyleyin araya becerebilirse röle koysun derdim.
Şu an hem çift kilitleme ile kapanıyor,hem içerden dügme ile kapanıp açılıyor ve bütün bunları sadece tek bu modül yapıyor..
Modülün fiyatı ise  iki yıldır 90 TL.Şimdi bu kadar emek ve zaman harcanmış ,kafa yorulmuş  ve arkasında her zaman duracagım ve kişiye özel yazılım yaptıgım  bir ürüne çok pahalı diyorsanız bişey diyemem.Ve sürekli olarak sattıgım bir ürün de değil.

Mustafa Bey,

Halat elinizde var mı? Montaj işini biz yapabilir miyiz? Son olarak fiyat nedir?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 18 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #58 : Aralık 14, 2018, 12:28:26 »
Özelden çok fazla soru soran oldugu için buraya yazıyım dedim.
Arkadaşlar geçen zaman zarfında modülün yazılımında köklü değişiklikler yaptım...
İstenildiginde kumandadan ayna kapatma olayı; aracın orjinal katlama dügmesine arka arkaya basıldıgında aktifse pasif oluyor,pasifse aktif oluyor..
İşlemci olarak pic mikrodenetleyici 12f serisi kullandım.
Elektrik bilgisi olan montajını kendisi yapabilir.
Modülün sahibinden linki aşagıdadır.Sadece toyota değil diğer uzak dogu araçlarında da sorunsuz çalışmaktadır.
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-katlanir-ayna-uzaktan-kumanda-kontrol-modulu-gizli-ozellikli-58373962/detay/

web sayfasında da diger araçlar üzerinde uygulama videoları mevcuttur.
http://www.ledstop2009.com/?SyfNmb=1&pt=ANASAYFA

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
    • Japanese Man-Youtube Channel
  • Kilometre: 5000
  • Model Yılı: '19
  • 224 kere teşekkür etti
  • 128 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Aralık 25, 2018, 18:45:55 »
Merhaba arkadaşlar malumunuz toyota araçlarda aynalar içerden tek tuşla kapatılıp açılabiliyor ancak son model araçların nerdeyse artık hepsinde kapı kitleme tuşu ile aynalar otomatik kapanır bunun bir çok avantajı vardır.Bende bunu çok araştırıp aracıma uygulamaya karar verdim.Çok samimi bir arkadaşım bu yazılımı benim için bir modül tasarladı ve dün itibari ile aracıma uyguladım.Şuan araç kapı kapatıldığında kitleme tuşuna çift basılırsa ( arka arkaya ) aynaları kapatıyor.Araç açılıp kontak açıldığı anda otomatik geri açılıyor.Ayrıca aracın orjinal düğmeside aktif olarak açma kapatma işlevlerine devam ediyor.

Çift kitle yada tek titleme,kumanda üzerinden açma yada kontak açılınca aynaların açılması gibi isteğe göre kombinasyonlar isteğe göre yapılabiliyor.Ben kontağı tercih ettim çünkü arabada birşey unutup geri döndüğümde zırt pırt geri aynalar açılmasın diye.İnanın aracın havası değişti.Çok yakın sürede sizlere videoyu sunacağım.İlgilenen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.İçerden elektronik düğme ile açılıp kapanan tüm araçlara uygulanabilir.

Saygılarımla.

Aracım Toyota Auris 2011.

Video aşağıdaki gibi

http://youtu.be/L-yFyTJsGRk
Emrah bey aynı aracı kullanıyoruz, özel mesajlar arkadaşınızın iletişim bilgilerini verirseniz çok mutlu olurum.

Mesaj Birleştirildi: Aralık 25, 2018, 18:47:15
Alt kısmı okumadan yazmışım. Kusura bakmayın :)
Corolla 2019 ve üstü modeller icin her sey-> Facebook Corolla2019+ Grubunda!
2019 Corolla Vision 1.6 Valvematic
2014 Corolla Advance 1.4 D4D
2011 Auris 1.33 Dual VVT-I