Gönderen Konu: Ynt: Aracınızın değerini mi öğrenmek istiyorsunuz?  (Okunma sayısı 45011 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: Ynt: Aracınızın değerini mi öğrenmek istiyorsunuz?
« Yanıtla #40 : Eylül 02, 2010, 09:16:31 »
xei olmaz koray,
ben gli olacak diye bu arabayı alırken 6 ay fazladan bekledim. ben yurtdışındayken bu arabanın haberi geldide babama aldırdım aceleyle.
xei de döşemeler çok salaş abi yaa... -_-
Pruva Neta

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Durum: Sakin
  • Araç: Verso
  • Kan Grubu: A-
  • 22 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Eylül 02, 2010, 09:31:25 »
Koray hocam, sen pes etmeden ben de sorayım :).

2005 corolla sol sedan otomatik. 85.000de hız sabitleyici var. Brc Lpg var.
397-393-389-385-381 yok dolacak gibi değil.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • always toyota!!!(corolla t-sport)
    • Seyyah Otomotiv
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '11
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #42 : Eylül 02, 2010, 09:32:24 »
xei olmaz koray,
ben gli olacak diye bu arabayı alırken 6 ay fazladan bekledim. ben yurtdışındayken bu arabanın haberi geldide babama aldırdım aceleyle.
xei de döşemeler çok salaş abi yaa... -_-
tamam abicim gli spc olsun ozamanda 1,000 tl gibi bi destek şart olur söyliyeyim 16,000 tl nin altında düzgün 98 gli ac spc biraz zor :)
arabamın turbosunu havalandıran rüzgar, gir içeri usul usul beni atmosferikten kurtar....!!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Seyyah Otomotiv
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #43 : Eylül 02, 2010, 09:33:05 »
Koray hocam, sen pes etmeden ben de sorayım :).

2005 corolla sol sedan otomatik. 85.000de hız sabitleyici var. Brc Lpg var.

26 dan aşşağı verme kesinlikle özel bi araba onlarda cc baya bi zor çıkıyo abicim :)
arabamın turbosunu havalandıran rüzgar, gir içeri usul usul beni atmosferikten kurtar....!!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
« Yanıtla #44 : Eylül 02, 2010, 09:35:50 »
26 dan aşşağı verme kesinlikle özel bi araba onlarda cc baya bi zor çıkıyo abicim :)
Teşekkürler. Birde alış fiyatımı sorayım :). 2008 de 39bindeyken aldım bu aracı. Lpg yoktu. 26.500 e aldım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #45 : Eylül 02, 2010, 09:39:21 »
tamam abicim gli spc olsun ozamanda 1,000 tl gibi bi destek şart olur söyliyeyim 16,000 tl nin altında düzgün 98 gli ac spc biraz zor :)

şimdi oldu işte, :D
varsa, haberin olursa böyle bir durumda benide haberdar edersen beni çokmutlu edersin. :alkis:
saygılar.
Pruva Neta

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Seyyah Otomotiv
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #46 : Eylül 02, 2010, 09:44:28 »
Teşekkürler. Birde alış fiyatımı sorayım :). 2008 de 39bindeyken aldım bu aracı. Lpg yoktu. 26.500 e aldım.
ortalama 3 senedir biniyosun zararın yok güzel bir fiyata almışssın demekki abicim :) toyotanın kullanıcısına zarar ettirdiği çok nadirdir abicim zaten...;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
« Yanıtla #47 : Eylül 02, 2010, 09:51:43 »
ortalama 3 senedir biniyosun zararın yok güzel bir fiyata almışssın demekki abicim :) toyotanın kullanıcısına zarar ettirdiği çok nadirdir abicim zaten...;)
eyvallah. Teşekkür ederim :).

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #48 : Eylül 02, 2010, 09:57:06 »
selam koray bey...benin aracımda herkesin bildiği üzere 2005 model toyota corola hb sol a/T sunroof ve cruise control haricindeki herşey mevcut..su ana kadar servis bakımlı.. 2 senedir biniyorum..75.000 km tam otomatik..yanlız aracın pert kaydı var değişen ve boyanan yerler..kaput sağ çamurluk zorunlu değişti boyandı sol ön çamurluk keyfi değiştirdim..ve farlarım ön panelimde sıkıntı yok şasede kulede sıkıntı yok..airbagler sağlam siz birde buna ekspertiz yapsanız içlerinde belki en zoru budur? :D bilgilendiriseniz sevinirim..
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Seyyah Otomotiv
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #49 : Eylül 02, 2010, 10:08:55 »
selam koray bey...benin aracımda herkesin bildiği üzere 2005 model toyota corola hb sol a/T sunroof ve cruise control haricindeki herşey mevcut..su ana kadar servis bakımlı.. 2 senedir biniyorum..75.000 km tam otomatik..yanlız aracın pert kaydı var değişen ve boyanan yerler..kaput sağ çamurluk zorunlu değişti boyandı sol ön çamurluk keyfi değiştirdim..ve farlarım ön panelimde sıkıntı yok şasede kulede sıkıntı yok..airbagler sağlam siz birde buna ekspertiz yapsanız içlerinde belki en zoru budur? :D bilgilendiriseniz sevinirim..
murat kardeş zorluk derecesinde zor değil ama telafus edeceğim rakam seni üzermi beni o düşündürüyo :D şimdi normalde bu arabanın hatasız boncuk misali olsa piyasa ederi 26 civarı.pert kaydı olması yaklaşık biyasasının 7-8,000 tl altına gitmesine neden oluyo buda yaklaşık 18 civarında bir fiyata satılır anlamına geliyor kardeşim...

bir örnek verecek olursak elimde 2009 jazz 1.4 elite fun aracım vardı en dolu versiyonu sıfır fiyatı ozaman 38,000 civarı 2.el leri ise 32-33 den gidiyor iken bendeki aracın sağ arka kapıdan aldığı darbenden dolayı pert kaydı vardı 25,000 tl ye sattık aracı sen düşün olayı önde altta hiçbir problem yok aracın sadece sağ arka kapısı değişik :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #50 : Eylül 02, 2010, 10:15:27 »
ben olayı detaylı biliyorum neyin ne olduğunu..rakam beni üzmez nedne üzsün ki..sadece sizinde fikrinizi alayım dedim benim aracıma pert kaydı verenler utansın..:D  o paralara efsane kasa verenler var eski kasa honda satanlar var..açıkcası bahsettiğiniz rakamlara verilecek araçta değil tera falan olsa bi nevi düşünürüm..önümde askerlik var gidene kadar verebilirsem vericem..olmadı binicem..memnunum..sizin 2009 jazz güzelmiş..o paraya.. neyse ilginiz için teşekkürler..;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Seyyah Otomotiv
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #51 : Eylül 02, 2010, 10:16:52 »
o paraya arabayı satabilmek için birde 4 -5 aylık bekeleme süresini eklersek beni tam fitil etmişti kardeşim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #52 : Eylül 02, 2010, 10:28:35 »
o paraya arabayı satabilmek için birde 4 -5 aylık bekeleme süresini eklersek beni tam fitil etmişti kardeşim :)
bu haliyle çok talibi varda istediğim parayı veren yok..beklemey razıyım ticaret yapmıyorum nede olsa.. :D .17-18 liralara 2005 toyota yazık olur..pert ibaresi var diye..bende eskisin daha iyi...şöyle araçtan anlayan binici çıksa karşıma..delikanlı...birbirmizin sözleirne riayet edicek..belki...:D düşündürür..bu arada devletin bu pert araçlarla ilgili en son çalışması ne oldu...iptali yada daha artık trafiğe çıkışı yasaklanıcak falan bunun hakkında bilginiz var..belki konu dışına sapıyor diyenler olabilir..ama sonuçta konu ile alakalı...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • Seyyah Otomotiv
  • 1 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #53 : Eylül 02, 2010, 10:35:02 »
bu haliyle çok talibi varda istediğim parayı veren yok..beklemey razıyım ticaret yapmıyorum nede olsa.. :D .17-18 liralara 2005 toyota yazık olur..pert ibaresi var diye..bende eskisin daha iyi...şöyle araçtan anlayan binici çıksa karşıma..delikanlı...birbirmizin sözleirne riayet edicek..belki...:D düşündürür..bu arada devletin bu pert araçlarla ilgili en son çalışması ne oldu...iptali yada daha artık trafiğe çıkışı yasaklanıcak falan bunun hakkında bilginiz var..belki konu dışına sapıyor diyenler olabilir..ama sonuçta konu ile alakalı...
konuyla alakalı dediğin gibi trafikten men edilmesi söylentileri var kardeşim inan bu en çokta biz eksperleri sevindircek çünki bazen işin öyle yoğun oluduğu saatler olabiliyorki 3 4 araba anahtarı masamda birikiyo koray bey ekspertiz vaaar diye :) sonrası tabiki araçların değişen boyasından ziyade servis kayıtları ve tramer kaydına bakmak çok zaman kaybettiriyor... bunda bişi yoktur deyipte geçiştirirsen(jazz da olduğu gibi) 28,500 aldığın araba 3,500 tl zararla bi anda kaçıveriyor yöneticlerden yediğin ayar bekleme süresi felan hep hep cabası :)  inşallah tez zamanda yürürlüğe girer ama burası türkiye noter sistemini bile yenilediler altyapısını otutturmadan...şimdi az yüklenme olunca sistemleri çöküyo :) bkalım nolcak...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #54 : Eylül 02, 2010, 10:42:24 »
trafikten men diyince geriye dönükler muaf olur herhalde..:D :D :D kızımı kimse trafikten men edemez.. :D umarım ALLAH devletimize zarar vermesin yapıyor kendi çapında bişeyler..2. ele el atar 1. elede umarım.. otomobil piyasası kafadan pert zaten.. düzenleme şart ama nasıl? oda meçhul.. ilgi ve alakanıza teşekkürler..iyi çalışmalar..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Allah cümleye kaza bela vermesin.
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 38 kere teşekkür etti
  • 70 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #55 : Eylül 02, 2010, 10:43:16 »
Teşekkürler Koray. Aracım klimalı 13.500 den aşağı vermemek gerek öğrenmiş oldum. ;)
2007 Yaris 1.3 Sol M/M
2012 Auris 1.4 D-4D Comfort Extra Satıldı :(
1996 Corolla 1.6GLİ A/T AC  Satıldı :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #56 : Eylül 02, 2010, 10:55:02 »
ben olayı detaylı biliyorum neyin ne olduğunu..rakam beni üzmez nedne üzsün ki..sadece sizinde fikrinizi alayım dedim benim aracıma pert kaydı verenler utansın..:D  o paralara efsane kasa verenler var eski kasa honda satanlar var..açıkcası bahsettiğiniz rakamlara verilecek araçta değil tera falan olsa bi nevi düşünürüm..önümde askerlik var gidene kadar verebilirsem vericem..olmadı binicem..memnunum..sizin 2009 jazz güzelmiş..o paraya.. neyse ilginiz için teşekkürler..;)

muratım gel al benim efsaneyi ver üstüne 5000 napalım senin hatrın içn bizde pert arabaya binmeye razı oluruz :lol: :lol: :lol:
Pruva Neta

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
« Yanıtla #57 : Eylül 02, 2010, 10:56:38 »
muratım gel al benim efsaneyi ver üstüne 5000 napalım senin hatrın içn bizde pert arabaya binmeye razı oluruz :lol: :lol: :lol:
Vay beee. İşte tct dayanışması. Yok böyle fedakarlık :D :D :D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #58 : Eylül 02, 2010, 10:57:12 »
selçuk abim buluşmada konuşuruz..hem kızımı görmüş olursun...ama senin efsane manuelse..yandık..:D :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #59 : Eylül 02, 2010, 10:59:40 »
selçuk abim buluşmada konuşuruz..hem kızımı görmüş olursun...ama senin efsane manuelse..yandık..:D :D

he kardeşim manuel ama ben sana debriyaj kullanmadan vites atmayı öğretirim :P
Pruva Neta