Gönderen Konu: FFN 55 Game Over  (Okunma sayısı 11196 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 114000
  • Model Yılı: '07
  • 195 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
Ynt: FFN 55 Game Over
« Yanıtla #20 : Ağustos 29, 2013, 14:33:01 »
tekrardan geçmiş olsun. yiğit kardeşim araba ile ilgili son durumu paylaşabilir misin merak ettim de. Allah kimsenin başına vermesin ama bilmekte fayda var, bu durumlar da nasıl bir yol izlenmeli direk hurda mı yoksa farklı bir prosedür var mıdır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 60000
  • Model Yılı: '13
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ağustos 29, 2013, 15:49:26 »
tekrardan geçmiş olsun. yiğit kardeşim araba ile ilgili son durumu paylaşabilir misin merak ettim de. Allah kimsenin başına vermesin ama bilmekte fayda var, bu durumlar da nasıl bir yol izlenmeli direk hurda mı yoksa farklı bir prosedür var mıdır.

Şuanlık Bekleniyor Aracı Pazartesi Görmüş Exper Ağır Hasar Diyip Gitmiş 1 Haftada Belli Oluyormuş Derinderede Kaportacı Usta İle Konuştuğumda Senin Gözünde Ne Dedim Pert Vermezler Arabada Bişey Yok Dedi Perde Airbag Açılmış o Kadar Ben Dedim Şase Yamuk Filan Hiç Bişey Olmaz Bi Yaparız Anlayamazsın Bile Dediği Bakalım Hayırlısı Ne İse O Olsun Eğer Araç Pert Derlerse Parayı Aldığım Gibi Yeni Auris Yada Verso Alıcam Beklemedeyiz..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • corollamı özledim
  • Kilometre: 40000
  • Model Yılı: '11
  • 10 kere teşekkür etti
  • 39 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Ağustos 29, 2013, 16:14:09 »
çok geçmiş olsun. verso almanı tavsiye ederim ve daha sakin kullanmalısın.
ailenin yüreğini ağzına getirmişsindir. bu herkes için geçerlidir. insan hayatı çok kıymetli hele evlat olunca insanın kendi hayatından da kıymetli gelir.
Chevrolet Cruze 40,000 km 2011

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • SUBARU Forester SG
  • Kan Grubu: AB+
  • Kilometre: 114000
  • 195 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Ağustos 29, 2013, 17:07:20 »
Şuanlık Bekleniyor Aracı Pazartesi Görmüş Exper Ağır Hasar Diyip Gitmiş 1 Haftada Belli Oluyormuş Derinderede Kaportacı Usta İle Konuştuğumda Senin Gözünde Ne Dedim Pert Vermezler Arabada Bişey Yok Dedi Perde Airbag Açılmış o Kadar Ben Dedim Şase Yamuk Filan Hiç Bişey Olmaz bir Yaparız Anlayamazsın Bile Dediği Bakalım Hayırlısı Ne İse O Olsun Eğer Araç Pert Derlerse Parayı Aldığım Gibi Yeni Auris Yada Verso Alıcam Beklemedeyiz..

hmm, hayırlısı olsun ya. hakikaten zor durum. insanın gözü gibi baktığı aracına böle haller gelmesi derinden etkiler. hoş cana gelmesin ama gene de insan üzülüyor. inşallah istediğin gibi sonuçlanır.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Ağustos 30, 2013, 14:47:47 »
Gecmis olsun, Allah beterinden korusun.

not: Arac pert olursa Jantlari sok, sac jant tak araca oyle ver. ( Jantlari sonradan taktirdigin icin eger saglamlarsa geri alabilirsin.)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Ağustos 30, 2013, 16:04:43 »
Gecmis olsun, Allah beterinden korusun.

not: Arac pert olursa Jantlari sok, sac jant tak araca oyle ver. ( Jantlari sonradan taktirdigin icin eger saglamlarsa geri alabilirsin.)

Jantlarına Kadar Araç Kasko Da İdi Saten Sağ 2 Jantda Gitmiş o Yüzden Üstünde Kalsın :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Toyotalı Günler
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Eylül 04, 2013, 01:09:23 »
Bugün Rapor Geldi Aracımı Pert Etmişler İstemesemde Gözüm Gibi Bakıp Uğraşıp Yaptığım Aracı Pert Ettiler Servis 54 Bin TL Masraf Çıkarmış Onlar Başka Yerden Sordurmuşlar Ama Hiçbir Şekilde Pertden Kurtaramadık Aracı :/ Kısmet Dedim Yapıcak Bişey Yok

Araçın Piyasa Değeri 50 Bin TL Olarak Belirlemişler Tabi Bunun İçine Yıpranma Payı Vs Vs Girer Diyor Acentam Yaklaşık 45 Bin Alırsınız Diyor

5Bin TL De Araç Aksesuarı Var Yani 50 Bin Gibi Bişey Geçicek Elime Hayırlısı İle Bakalım Yeni Araç Ne Olucak

Temiz Çok İyi Bulursam Yine 2.El Auris Alıcam Yok Bulamaz İsem Yeni Aurisi Hiç Beğenmedim Belki Artık Akıllanmak Adına Aile Arabası Verso Yada Diğer Seçenek Olan Opel Astra Yeni Kasa Oda Olmadı Wosvagen Golf Düşünüyorum Hangisi Olursa Artık..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • !!! YERDEN GİDEN TOYOTACI !!!
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 163000
  • Model Yılı: '98
  • 31 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #27 : Eylül 04, 2013, 02:02:17 »
Leon tavsiye ederim çok çok iyi 1.4 TSI 140 hp :) şiddetle tavsiye ederim .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2009 avensis 1.6 valvematic elegant m/t
  • Kilometre: 150
  • Model Yılı: '09
  • 5 kere teşekkür etti
  • 47 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Eylül 04, 2013, 04:23:05 »
Leon tavsiye ederim çok çok iyi 1.4 TSI 140 hp :) şiddetle tavsiye ederim .

öncelikle geçmiş olsun. leon "140 hp" için alınır ama bu aracı daha dikkatli kullanmanız gerekir çünkü auristen sonra size uçak gibi gelecektir. toyota kadar kaliteli olmasada tsi motoru için alınır. yeni kasası daha güzel olmuş.
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • we'll wrench your heart out !
  • Kan Grubu: B+
  • 12 kere teşekkür etti
« Yanıtla #29 : Eylül 04, 2013, 07:27:05 »
öncelikle geçmiş olsun. leon "140 hp" için alınır ama bu aracı daha dikkatli kullanmanız gerekir çünkü auristen sonra size uçak gibi gelecektir. toyota kadar kaliteli olmasada tsi motoru için alınır. yeni kasası daha güzel olmuş.

¿¿¿
Bizde  kabul görmez cahilden  gelen afra tafra !

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '20
  • 13 kere teşekkür etti
  • 136 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #30 : Eylül 04, 2013, 11:19:17 »
Bugün Rapor Geldi Aracımı Pert Etmişler İstemesemde Gözüm Gibi Bakıp Uğraşıp Yaptığım Aracı Pert Ettiler Servis 54 Bin TL Masraf Çıkarmış Onlar Başka Yerden Sordurmuşlar Ama Hiçbir Şekilde Pertden Kurtaramadık Aracı :/ Kısmet Dedim Yapıcak Bişey Yok

Araçın Piyasa Değeri 50 Bin TL Olarak Belirlemişler Tabi Bunun İçine Yıpranma Payı Vs Vs Girer Diyor Acentam Yaklaşık 45 Bin Alırsınız Diyor

5Bin TL De Araç Aksesuarı Var Yani 50 Bin Gibi Bişey Geçicek Elime Hayırlısı İle Bakalım Yeni Araç Ne Olucak

Temiz Çok İyi Bulursam Yine 2.El Auris Alıcam Yok Bulamaz İsem Yeni Aurisi Hiç Beğenmedim Belki Artık Akıllanmak Adına Aile Arabası Verso Yada Diğer Seçenek Olan Opel Astra Yeni Kasa Oda Olmadı Wosvagen Golf Düşünüyorum Hangisi Olursa Artık..
Bence en hayırlısı olmuş pert olması. Siz neden pert olmasını istemediniz onu da anlamadım? Bu aracı yaptırıp binmek içinize sinecek miydi? Ya da satarken yaşayacağınız büyük kayıp? Belki de böyle hasarlı tavanı bile yapılmış araca müşteri bile zor bulacaktınız... Bence pert ettikleri için şükretmelisiniz ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Corollove-
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 72126
  • 292 kere teşekkür etti
  • 71 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #31 : Eylül 04, 2013, 12:14:52 »
Cok uzuldum cidden cok gecmis olsun cana gelmemis ya gerisini bosverin.
Toyota Corolla 2007 MMT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • ...
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 21 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Eylül 04, 2013, 13:16:52 »
Çok Çok geçmiş olsun. Aracınızın Perte çıkması daha iyi olmuş bence yarısı boyalı veya değişenli arabaya binmektense boyasız sıfır km araca binmek en iyisi . Allah daha beterinden korusun Cümlemizi

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 5 kere teşekkür etti
« Yanıtla #33 : Eylül 04, 2013, 15:24:02 »
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: -
  • 776 kere teşekkür etti
  • 154 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #34 : Eylül 04, 2013, 15:53:27 »
hayırlı olsun pert almışsınız.
arkadaşın pert olmaya üzüldüğünü sanmıyorum sadece yaptığı emeğe üzülmüş hepsi bu...
yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • we'll wrench your heart out !
  • Kan Grubu: B+
  • 12 kere teşekkür etti
« Yanıtla #35 : Eylül 04, 2013, 20:20:53 »
?/?/?
neye , kime  göre   kaliteli değil ?
Bizde  kabul görmez cahilden  gelen afra tafra !

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #36 : Eylül 04, 2013, 20:23:15 »
neye , kime  göre   kaliteli değil ?

+1

Bence şu an sınıfında alınacak en mantıklı araçlardan ilk 2 ye girer hatta en mantıklı araç .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 5 kere teşekkür etti
« Yanıtla #37 : Eylül 04, 2013, 20:28:11 »
öncelikle bana göre. 2011 1.4 tsi kullanan çok yakın arkadaşım var. kaliteli değil demedim toyata kadar kaliteli değil dedim. her yönden toyota üstün iç mekan kalitesi sessizliği konforu kalitesi. seatın tek artısı tsi. benimde hayalimde cupra var o ayrı.
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 5 kere teşekkür etti
« Yanıtla #38 : Eylül 04, 2013, 20:36:10 »
+1

Bence şu an sınıfında alınacak en mantıklı araçlardan ilk 2 ye girer hatta en mantıklı araç .

ben mantıksız demedim araç değiştircek olsam 1.4 tsi 140 hp için gözü kapalı alırım.
AvensiStyle

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 900 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #39 : Eylül 04, 2013, 20:39:26 »
öncelikle bana göre. 2011 1.4 tsi kullanan çok yakın arkadaşım var. kaliteli değil demedim toyata kadar kaliteli değil dedim. her yönden toyota üstün iç mekan kalitesi sessizliği konforu kalitesi. seatın tek artısı tsi. benimde hayalimde cupra var o ayrı.

Aracımın piston ve sekmanları değiştiği zaman servis ikame araç olarak 2010 seat leoan verdi 1.6 eski tip motor . Açıkçası ben onu 1 hafta kullandım ve kendi aracımdan çok daha fazla zevk aldım . İç malzeme kalitesi corolla ile hemen hemen aynı . Benim corollamın içinde çizilmeyen yer kalmadı özellikle kapılardaki cam açma kapama butonlarının ve vites körüğü etrafının üzerleri çizik doldu . Üstüne vites topuzu soyuldu . Yani anlıyacağınız toyotanında iç malzeme kalitesi abartılacak kadar kaliteli değil . Üstüne birde fiyat karşılaştırması yapılınca seat leon çok daha mantıklı kalıyor . Gerçi leonun rakibi auris ama aurisinde iç mekan olarak corolladan farkı yok .

ben mantıksız demedim araç değiştircek olsam 1.4 tsi 140 hp için gözü kapalı alırım.

Abi ben siz mantıksız dediniz demedim . Genel olarak yazdım . :) Zaten fiyatları karşılaştıran bir çok kişi bu fikirde olacaktır .