Gönderen Konu: Daha Fazla Camry  (Okunma sayısı 50714 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Svenska Aeroplan Aktie Bolaget
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • 8 kere teşekkür etti
  • 19 kere teşekkür edildi
Ynt: Daha Fazla Camry
« Yanıtla #20 : Mart 15, 2013, 22:36:12 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-satilik-98-model-otomatik-toyota-camry-3.0-gx-47013061/detay

ilandaki aracı tanıyan arkadaş var mı acaba ?
Aracın yüksek km de olmasından ötürü biraz endişeliyim. araç için telefonda görüştüm. ikinci sahibiymiş ve 2008 yılına kadar Sonkar servisinde bakımları yapılmış. 252.000 km genel bir değerlendir olarak tercih edilmemesi gereken bir km midir ?
Acele etmeyip bekleyim de diyorum. daha fazla paraya daha temiz de almaya razıyım ama araç yok :)
SAAB 9.3 LPT

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Mart 15, 2013, 22:36:12 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Achtung! Adolf Hakkı ohne Toyota Yaris Twin-Turbo
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: B+
  • 17 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Mart 16, 2013, 11:28:33 »
neden tutulmuyor bu camry modelleri ? yakıt bukadar çok mu ?

bişey daha sorayım , lexus ile camry arasında konfor farkı varmıdır  ?

Tutulmuyor demeyelim zira Toyota hiç bir zaman Camry'nin arkasında durmadı ki... Yetkili servisler bile Camry konusunda çok az şey biliyorlar.
Folgsamkeit macht frei...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Camry
  • Model Yılı: '98
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Mart 16, 2013, 11:29:37 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-orijinal-bakimli-ve-cok-temiz-86862802/deta

Bakmışınızdır mutlaka, sahibi ayrıntılı anlatmış, epeydir satışta, temiz görünüyor..

İmkan bulursanız almadan önce yüklü olarak uzun yolda denemenizde fayda var diye düşünüyorum(satın alınacak araba için zor tabi, bir arkadaşta falan olursa ancak olabilir). Dört kademeli otomatik şanzıman performans açısından değişik gelebilir.(uzun yolda)

Bende Carina var(şanzıman Camry ile benzer özelliklerde), ilk uzunyol(Ankara-Amasra otoyoldan) dönüşünde ustama uğradım, şanzıman ın pedal tepkilerinin iyi olmadığını ve bir problem  var galiba diye anlatmamı dinledikten sonra, bir problem yok herşey normal, benim araç da aynı dedi. aracı 98 Camry..(ben hiç kullanmadım)

Uzun yolda, önümdeki dizel/manuel bir aracın(2 arkadaş gitmiştik) hızlanmalarına uyum sağlamak istemem belki beni rahatsız etmiştir bilemiyorum, biçok defa 3. vitese alma(el ile, kendisi değiştirmesi için çok basmak gerekiyor, küçük ayak hareketleri de yeterli gelmedi) ihtiyacı hissettim, özellikle yokuşlarda..

Umarım istediğiniz gibi bir araç bulursunuz..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #23 : Mart 16, 2013, 14:37:11 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-orijinal-bakimli-ve-cok-temiz-86862802/deta

Bakmışınızdır mutlaka, sahibi ayrıntılı anlatmış, epeydir satışta, temiz görünüyor..

İmkan bulursanız almadan önce yüklü olarak uzun yolda denemenizde fayda var diye düşünüyorum(satın alınacak araba için zor tabi, bir arkadaşta falan olursa ancak olabilir). Dört kademeli otomatik şanzıman performans açısından değişik gelebilir.(uzun yolda)

Bende Carina var(şanzıman Carmy ile benzer özelliklerde), ilk uzunyol(Ankara-Amasra otoyoldan) dönüşünde ustama uğradım, şanzıman ın pedal tepkilerinin iyi olmadığını ve bir problem  var galiba diye anlatmamı dinledikten sonra, bir problem yok herşey normal, benim araç da aynı dedi. aracı 98 Carmy..(ben hiç kullanmadım)

Uzun yolda, önümdeki dizel/manuel bir aracın(2 arkadaş gitmiştik) hızlanmalarına uyum sağlamak istemem belki beni rahatsız etmiştir bilemiyorum, biçok defa 3. vitese alma(el ile, kendisi değiştirmesi için çok basmak gerekiyor, küçük ayak hareketleri de yeterli gelmedi) ihtiyacı hissettim, özellikle yokuşlarda..

Umarım istediğiniz gibi bir araç bulursunuz..
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
linki açamadım ama tahmin ettiğim araçtır.Ankara'da bej renk,220.000km civarında,toyan bakımlı,lpg li...
lpg siz olsa ciddi olarak ilgilenebilirdim.
98 Camry kısa süreli kullandım. Bahsettiğiniz sorunları camry de hissetmedim, güçlü motorundan diye düşünüyorum.
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Model Yılı: '98
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Mart 16, 2013, 16:04:33 »
Evet, tahmin ettiğiniz araç, link in en sonundaki detay ın y si kopyalanmamış..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Mart 25, 2013, 23:50:03 »
İlkbaharda satılık Camry sayısı artacaktır umuduyla...
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #26 : Mart 26, 2013, 01:48:51 »
Tekrardan bir camry sahibi daha oldum. 2004 3.0 v6 dan sonra 2006 3.5 v6 nasip oldu. Bu arabanın keyfine diyecek yok. Özellikle benim gibi şanslı olup temizine sahipseniz değiştirmeyi uzun süre düşünmezsiniz gibime geliyor. Bugün pasta ve cila yapıldı. Bu hafta içinde ise camlara film uygulaması yaptıracağım. Ve kafama yatan bir sistem olursa lpg illaki taktıracağım. Saygılar...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Mart 26, 2013, 02:28:47 »
Tekrardan bir camry sahibi daha oldum. 2004 3.0 v6 dan sonra 2006 3.5 v6 nasip oldu. Bu arabanın keyfine diyecek yok. Özellikle benim gibi şanslı olup temizine sahipseniz değiştirmeyi uzun süre düşünmezsiniz gibime geliyor. Bugün pasta ve cila yapıldı. Bu hafta içinde ise camlara film uygulaması yaptıracağım. Ve kafama yatan bir sistem olursa lpg illaki taktıracağım. Saygılar...
Ümit bey aracınızı iyi günlerde, keyifle kullanmanızı temenni ederim. Hayırlı olsun.
Sizden bol bol Camry yorumları almayı umuyoruz.
Hem 3.0 litrelik 2004 Camry' niz, hem de 3.5' lik yeni Camry' niz hakkında :)...
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #28 : Mart 26, 2013, 23:41:31 »
Toyota Camry orijinal lastik ölçüleri ;

http://www.sizemytires.com/make/toyota/camry
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Rav 4
  • Kan Grubu: 0+
  • 8 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #29 : Mart 27, 2013, 00:56:54 »
ümit bey aracınız hayırlı olsun çok keyifli bir araba ayrıca lpg için prins tavsiye olunur

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #30 : Mart 27, 2013, 01:21:46 »
2004 Camry hakkında ilk sözüm süspansiyonunun daha yumuşak olduğu olur. 2006 model de biraz daha sert bir süspansiyon var. Ama araç zaten dışarıdan bakınca da gayet sert duruyor. İki araç ta ivmelenme konusunda çok başarılı. Tabii ki 277 hp biraz daha üstün. İç aksam bana göre her iki araçta da çok sade. 2006 modelde direksiyondan kumanda edilebilen klima çok bir fark yaratmıyor. 2004 modelin şanzumanı hakkında tam bir fikir yürütemeyeceğim. Yalnız 2006 modelde vites geçişleri sanki daha yumuşak. Ayrıca 6 ileri a/t yakıt konusunda gerçekten aracı güzel bir yere getirmiş. Araç şu an 12L/100km civarında yakıyor. Yumuşak kullanımda bu daha aşağı çekilebilecek bir değer olduğunu düşünüyorum. Ama tabii ki arada bir peşinizden gelen Insignia ile kafa bulmak isterseniz durum biraz değişebiliyor :) Benim aracım siyah renk ve 210.000 km. Diğer araç ta aynı km.lerde idi. Eğer hor kullanılmamış araçlar ise kesinlikle döşemelerinde en ufak bir sorun bile olmuyor. Aklımdayken 2006 modelin koltuk ısıtması bence çok daha başarılı. Bugün pasta cila işlemleri ve cam filmi bitti. İnanın arabayı ilk kez gören biri gelip kapısını açıp içine bakmadan edemiyor. Bir iki husus daha var iki aracın kıyaslanması için. Bence 2004 direksiyon olarak daha hafifti. Şu an düşününce 2004'teki aracın sağ tarafından çıkan anten ise gayet itici gelebilir. Ama bunların hepsi benim  kişisel görüşümdür. Başka birine çok çekici de gelebilir. Şimdilik bu kadar. Eğer fırsatım olursa yeni aracımın fotolarını da paylaşırım.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #31 : Mart 27, 2013, 01:25:45 »
ümit bey aracınız hayırlı olsun çok keyifli bir araba ayrıca lpg için prins tavsiye olunur

İşin açıkçası lpg konusunda burada güvendiğim bir arkadaşım var. Infınıty, Porsche, Jaguar ve Chrysler türü büyük motorlu araçlara montaj yaptı. Kendisinde 3.0 A4 var. Ve size garip gelecek ama bu araçların hepsinde Atiker kullandı. Şu an hiçbir araçta sıkıntı yok. Kendisi zaten makina mühendisi. Gönlüm işin açıkçası montajdaki başarısından dolayı bu arkadaştan yana.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #32 : Mart 27, 2013, 16:56:29 »
2004 Camry hakkında ilk sözüm süspansiyonunun daha yumuşak olduğu olur. 2006 model de biraz daha sert bir süspansiyon var. Ama araç zaten dışarıdan bakınca da gayet sert duruyor. İki araç ta ivmelenme konusunda çok başarılı. Tabii ki 277 hp biraz daha üstün. İç aksam bana göre her iki araçta da çok sade. 2006 modelde direksiyondan kumanda edilebilen klima çok bir fark yaratmıyor. 2004 modelin şanzumanı hakkında tam bir fikir yürütemeyeceğim. Yalnız 2006 modelde vites geçişleri sanki daha yumuşak. Ayrıca 6 ileri a/t yakıt konusunda gerçekten aracı güzel bir yere getirmiş. Araç şu an 12L/100km civarında yakıyor. Yumuşak kullanımda bu daha aşağı çekilebilecek bir değer olduğunu düşünüyorum. Ama tabii ki arada bir peşinizden gelen Insignia ile kafa bulmak isterseniz durum biraz değişebiliyor :) Benim aracım siyah renk ve 210.000 km. Diğer araç ta aynı km.lerde idi. Eğer hor kullanılmamış araçlar ise kesinlikle döşemelerinde en ufak bir sorun bile olmuyor. Aklımdayken 2006 modelin koltuk ısıtması bence çok daha başarılı. Bugün pasta cila işlemleri ve cam filmi bitti. İnanın arabayı ilk kez gören biri gelip kapısını açıp içine bakmadan edemiyor. Bir iki husus daha var iki aracın kıyaslanması için. Bence 2004 direksiyon olarak daha hafifti. Şu an düşününce 2004'teki aracın sağ tarafından çıkan anten ise gayet itici gelebilir. Ama bunların hepsi benim  kişisel görüşümdür. Başka birine çok çekici de gelebilir. Şimdilik bu kadar. Eğer fırsatım olursa yeni aracımın fotolarını da paylaşırım.
Ümit bey, keyfinize diyecek yok doğrusu :)
Sizden özellikle 2004 modelle ilgili detay almak isterim. 98-00 model veya 2003-2005 model Camry bakıyorum. Az bulunan araçlar olduğundan bazen bulduğum çok para istiyor, bazen uygun ama bakımsız oluyor v.s.
Benim Camry de aradığım tam anlamıyla Amerikan aracı konforu. Bundan ötürü 98 veya 2005 modellere yöneldim. Sadece 98 modelini kısa süreli kullandım ve hayran kaldım araca. Ayrıca 2004 Camry nizle benzin ve lpg tüketimlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Yolunuz açık olsun...
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #33 : Mart 27, 2013, 17:45:03 »
Amerika' da Camry ile gezinti... ( 97-02 arası camry)
Sony Cyber-Shot DSC-WX9 Video Test 1080i HD Toyota Camry 97
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Rav 4
  • 8 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #34 : Mart 27, 2013, 22:18:36 »
İşin açıkçası lpg konusunda burada güvendiğim bir arkadaşım var. Infınıty, Porsche, Jaguar ve Chrysler türü büyük motorlu araçlara montaj yaptı. Kendisinde 3.0 A4 var. Ve size garip gelecek ama bu araçların hepsinde Atiker kullandı. Şu an hiçbir araçta sıkıntı yok. Kendisi zaten makina mühendisi. Gönlüm işin açıkçası montajdaki başarısından dolayı bu arkadaştan yana.
ümit bey eğer lpg de işçiliğin kaliteli plduğuna eminseniz korkmayın.işçilik bazen markanın önüne geçebiliyor

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• *
« Yanıtla #35 : Mart 28, 2013, 14:00:59 »
Ümit bey, keyfinize diyecek yok doğrusu :)
Sizden özellikle 2004 modelle ilgili detay almak isterim. 98-00 model veya 2003-2005 model Camry bakıyorum. Az bulunan araçlar olduğundan bazen bulduğum çok para istiyor, bazen uygun ama bakımsız oluyor v.s.
Benim Camry de aradığım tam anlamıyla Amerikan aracı konforu. Bundan ötürü 98 veya 2005 modellere yöneldim. Sadece 98 modelini kısa süreli kullandım ve hayran kaldım araca. Ayrıca 2004 Camry nizle benzin ve lpg tüketimlerinizi de paylaşırsanız çok sevinirim. Yolunuz açık olsun...

Yakıt konusu herkesin malumu kullanım stiline göre çok değişken. Ama ben size şöyle diyeyim. Gerektiğinde gazlayıp normal vakitlerde 90-100 giderseniz 2004 model olanda ş.içi-ş.dışı karışıkta ben lpg'de 29 krş  yanı ort 12-14L/100km rakamını bu araçta yakalamıştım. Lpg fiyatını tam hatırlamadığım için litre bazında kesin söyleyemedim. Ama 2 Liranın üzerinde idi. Bugün 3.5'luğa da lpg takılıyor. Yakıt konusunda bu araçla ılgili de bilgi vermeye çalışırım. Bu arada konfor bazında iki araçta birbirini aratmaz emin olabilirsiniz. Sadece ilk başta dediğim gibi bu aracın süpansiyonu biraz daha sert. Ama yalıtım bence gayet iyi. Ve şunu kesinlikle söylemeliyim ki 2006 sonrası daha bi bakılası ve daha erkeksi :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #36 : Mart 30, 2013, 21:31:26 »
Yukarıdaki videoda motorun sesinin farkındasınız değil mi ? 6 tane silindir birbiriyle boğuşuyor  :D
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #37 : Mart 31, 2013, 16:07:03 »
Ümit bey mutlaka resim bekliyoruz.Bu arada profil bilgileriniz tam değil  kocaeliye yakınmısınız.Yakın ise görüşmek isterim.
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 8 kere teşekkür etti
« Yanıtla #38 : Nisan 08, 2013, 11:02:25 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-kamu-calisanindan-70-binde-otomatik-vites-kazasiz-garaj-arabasi-120875037/detay

Gerçekten nadir bir araca benziyor. Böyle olunca da fiyat astronomik oluyor malesef. Birde İstanbul - Samsun git gel yapmak...  :(
SAAB 9.3 LPT

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #39 : Nisan 08, 2013, 11:20:56 »
2002-2006 arasi camry cekti canim :)