Gönderen Konu: YİNE KPSS SKANDALI  (Okunma sayısı 11088 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 2 kere teşekkür edildi
Ynt: YİNE KPSS SKANDALI
« Yanıtla #20 : Temmuz 13, 2012, 14:25:01 »

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Temmuz 13, 2012, 14:25:01 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Temmuz 13, 2012, 14:26:45 »
cemmatin korktugu tek kurum vardi oda orduydu, ordunun suan ne hallerde oldugu apacik ortada. bir diger hedef onemli kurum ve kuruluslara kendi adamlarini yerlestirmek, bunun ilk adimida egitilmis eleman.. basin sustu, ordu sustu, toplum zaten koyun ( genel anlamda konusuyorum , kimse uzerine alinmasin, yada alinan alinabilir), fettullah hoca efendinin bir konusmasi vardi '' sessiz sessiz ilerlemek lazim, aynen karda yuruyup iz birakmamak gibi'' su an aynen bunu uyguluyorlar taki butun ipleri ellerine gecirinceye kadar sonrasi zaten malum. 80 milyonluk ulkeden bir humeyni bulunur elbet..
+1923

hoca efendi yerine veya fetoş yerine fethullah gülen yeterli bence. hoca efendide fazla yağlı duruyor. :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: AB-
  • Kilometre: 22000
  • 13 kere teşekkür etti
  • 8 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Temmuz 13, 2012, 14:28:28 »
Darül Harptir öyle düşünenlerde olabilir yok değildir herkes hala eşittir diyenlerde olabilir, bu konuda tartışma yapmaya dini bilgim yetmez ama darül harp de olsa olmasa da hiç kimsenin hakkını yiyerek bir menfaat elde etmek ahlaken hiçbir şekilde savulacak bir durum değildir. Eğer gerçekte iddia edildiği gibi sınavlarda torpil dönüyorsa bunu yapanlar kendilerine ne derlerse desinler benim gözümde ve vicdanımda ahlaksızdırlar.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Durum: Sakin
  • Araç: Verso
  • Kan Grubu: A-
  • 22 kere teşekkür etti
  • 22 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Temmuz 13, 2012, 14:46:46 »
hatamin farkindayim , oyle biride degilimdir acikcasi ama uzun uzadiya yazmak zor geldi ne yalan diyim.. neyse duzelttim..
Taraftarı değilim ama ortaokulda elini öpmüşlüğüm var. Özveriniz için teşekkürler.
397-393-389-385-381 yok dolacak gibi değil.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Temmuz 13, 2012, 14:53:00 »
Taraftarı değilim ama ortaokulda elini öpmüşlüğüm var. Özveriniz için teşekkürler.
Vedat arkadaşım, bir de taraftarı olsan yanmışız biz :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
« Yanıtla #25 : Temmuz 13, 2012, 15:04:25 »
Aynen :D.

Şaka maka, onun yolundan giden arkadaşlar muhakkak vardır ama nasıl ses etmeden duruyorlar şaşıyorum :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Temmuz 13, 2012, 15:13:16 »
Can Yücel in bir mahkemede hakime bizim memlekette "şeye şey denir" hakim bey diye bir anısı var.  :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 22 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Temmuz 13, 2012, 15:14:29 »
Can Yücel in bir mahkemede hakime bizim memlekette "şeye şey denir" hakim bey diye bir anısı var.  :D

Hiç geri vites yok maşallah.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #28 : Temmuz 13, 2012, 15:24:06 »
tarihten bir kesit sunduk yanlış bir şeymi oldu ?  :blink:  :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Achtung! Adolf Hakkı ohne Toyota Yaris Twin-Turbo
  • Kan Grubu: B+
  • 17 kere teşekkür etti
  • 41 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #29 : Temmuz 13, 2012, 15:33:21 »
Arkadaşlar, bence kim çalmış diyerek bir birimizi üzecek tartışmalara girmeyelim. Sonuçta bu sınavların güvenliği hükümetin sorumluluğundadır. Dolayısıyla eğer bir çalma olayı söz konusu ise gerçek hırsız bellidir.
Folgsamkeit macht frei...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • just do it
  • Araç: Camry
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 225000
  • Model Yılı: '06
  • 351 kere teşekkür etti
  • 565 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #30 : Temmuz 13, 2012, 16:42:49 »
Hiç şaşırmadım.Hayalini kurduğum ve çok büyük zorluklarla geldiğimi Ülke bu değildi  :( :(
Akıl ile sabrı birleştir ve zekan ile konuş...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 69000
  • Model Yılı: '11
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #31 : Temmuz 13, 2012, 18:23:26 »
'' Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz. '' Hucurat suresi 6.ayet.
mehmet hocam

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Site Yöneticisi
  • Lazy Black Sheep
    • www.toyotaclubtr.com
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 55000
  • Model Yılı: '08
  • 96 kere teşekkür etti
  • 126 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #32 : Temmuz 13, 2012, 18:27:19 »
'' Ey iman edenler! Eğer fasıkın biri size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa sataşırsınız da sonra yaptığınızdan pişman olursunuz. '' Hucurat suresi 6.ayet.

Mehmet Bey,

Kendi fikrinizi yazacaksaniz buyurun yazin. Ama suraya bir ayet ekleyip insanlari susturmaya calismanin bir yararini göremiyorum.
Ey Türk Gencligi, birinci vazifeni hic bir zaman unutma!

"The hottest places in hell are reserved for those who in times of great moral crises maintain their neutrality" Dante

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 69000
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #33 : Temmuz 13, 2012, 18:32:15 »
kimin çaldığını kesin bilmeden insanları  yada bazı cemaatleri zan altında bırakmak doğru değildir.( Ekleyecektim zaten)
mehmet hocam

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #34 : Temmuz 13, 2012, 19:52:16 »
kimin çaldığını kesin bilmeden insanları  yada bazı cemaatleri zan altında bırakmak doğru değildir.( Ekleyecektim zaten)

polemiğe girmek istemem Mehmet bey ama bu zan altında kalanlar da açık açık biz yaptık diyorlar körün gözüne parmak sokarcasına...
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '10
  • 367 kere teşekkür etti
  • 316 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #35 : Temmuz 13, 2012, 20:08:37 »
Arkadaşlar, bence kim çalmış diyerek bir birimizi üzecek tartışmalara girmeyelim. Sonuçta bu sınavların güvenliği hükümetin sorumluluğundadır. Dolayısıyla eğer bir çalma olayı söz konusu ise gerçek hırsız bellidir.

+1

Hiç şaşırmadım.Hayalini kurduğum ve çok büyük zorluklarla geldiğimi Ülke bu değildi  :( :(

hosgeldin abi :)

Aynen :D.
Şaka maka, onun yolundan giden arkadaşlar muhakkak vardır ama nasıl ses etmeden duruyorlar şaşıyorum :D

gelirler abi acele etme :)
polemiğe girmek istemem Mehmet bey ama bu zan altında kalanlar da açık açık biz yaptık diyorlar körün gözüne parmak sokarcasına...

konuya hakim degilim ama bunu gorunce aklina yavuz hirsiz hikayesi geldi :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #36 : Temmuz 13, 2012, 22:06:55 »

Mehmet bey bu haberi yayanlar dinden çıkmış, Tanrı ya itaat etmeyen kişiler mi? Bence siz taraflı bakıyorsunuz olaya, bir bu adamlar müslüman başka müslüman
kalmadı memlekette  >:(, sıkıştılarmı ver ordan bir ayet tamamdır. ( şu anki iktidardan bahsediyorum üstünüze alınmayın)

düzeltme: Bir de ağlamaları gerekiyor unutmuşum bunu yazmayı :)
--------------------------------------------------------------------------------------------
Nerde o eski delikanlılar...

Burak AYDOS -Bize Erkek Adam Derler- Eşref Saati

Bize erkek adam derler ağlamayız gülmeyiz,
Bir elimiz saldırmada (bıçak) korku nedir bilmeyiz
....

Güzel şarkı yapmış adamlar,

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • power of honda
  • 26 kere teşekkür etti
  • 121 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #37 : Temmuz 13, 2012, 22:33:41 »
kim çalmış hangi yayın çalmış konuşanlardan bilen duyan gören var mı kimmiş biz çaldık diye acık acık söyleyen?
Can yakıpta kalp kırma ey insanoğlu,seninde gülbenzin solacak birgün...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: A+
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #38 : Temmuz 13, 2012, 23:28:04 »
gene soruları çalıp cemaate dağıtmışlar
bu hükümet başta olduğu sürece bu soruna çözüm bulunamaz
hakkıyla kazanmak için yıllarını dersaneler de çalışarak geçirenere yazık yaa

amcaoğlum, amcakızım ve halaoğlum ilk girdiği sene bileğinin hakkıyla sınava girip kazandı ve atandı ne cemmatle nede siyasetle ilgisi yoktur. keza benim kardeşimde bileğinin hakkıyla ilk sınavında askeri okulu kazandı bizim ailemizinde siyasetle cemmatle işi olmaz. demekki bu işin hükümetle alakası yok çalışan çabalayan kazanıyor. hatta çok yakın tanıdığım bir müşterim ki kendisi yıllarca chp de faliyette bulunmasına rağmen ilk sınavında kazandı ve ataması yapıldı.
ben bu durumun kazanamayanlar tarafından çamur at izi kalsın politikası olarak görüyorum. her yıl aynı terane yok çalındı yok dağıtıldı.

birde şu durumu anlayamıyorum.

her eğitim fakültesini bitiren devlet atamamı yapmadı diye veryansın ediyor.
kardeşim sen eğitim fakültesine girerken devlet sana kadro vereceğim diye garanti verdi mi?
git özel okullarda çalış dersanede çalış...
yok illa sırtımı devlete yaslayım mantığı olduğu sürece bu sorular daha çok çalınır cemmatlere dağıtılır aynı terane yıllarca devam eder...
bu hükümet gitsin sol hükümet gelsin aynı terane yine devam eder.

herkes devletten ekmek beklerse bu ülkenin hali ne olur komünizimi getirelim olsun bitsin. herkes eşit alayımız memur olsun o zaman...

ben esnafım vergimi verecem sen memursun maaşını alacan öteki dersanede öğretmenlik yapacak...

korkmayın allah herkesin rızkını alnına yazmıştır... nasipten öteye yol yok atanamayan arkadaşlarda biraz daha çalışıp çabalasın nasibinde varsa atanırlar...

bu arada ben zaten esnafım memurlukla işim olmaz banane kim atanmış atanmamış. ama ortada bir çamur at izi kalsın politikası olduğunu sanıyorum.

son olarak kemal abim ellerinden saygıyla öperim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #39 : Temmuz 13, 2012, 23:35:02 »

hep boyle ezildik, susturulduk zaten asirlar boyu. dini sadece kendi tekellerinde gorenler karsilarinda az bir fikir yuruten, karsi duran birileri oldumu hemen bu sekil dinsizlikle , imansizlikla sucladilar , millette sorgusuz sualsiz hep arkalarinda durdu. cevremde onlarca insan var bu duzene karsi cikan ama fikirlerini soyleyemiyorlar, toplum nasil istiyorsa oyle davranmak zorunda kaliyorlar. aksi halde esnafsa mal satamiyor, isadami ise is alamiyor, issizn ise is bulamiyor bu carkta booyle donmeye devam ediyor.bizi sih yoluna davet eden, her hafta evinde ayinler duzenleyen komsumun abdesstsiz, abdesti gectim dilim varmiyor soylemeye kirli halde camide namaz kildigini bilirim. ama toplum icinde sorsan herkesten iyi musluman.. burada herkesi, inanalari kesinlikle hedef almiyorum ama ortalikta muslumanim diye reklam yapanlardir benim bahsettigim.. amann diyip bir kenarda durmakta var ama artik tak etti...