Gönderen Konu: Avensis Kredi Kampanyası  (Okunma sayısı 3441 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '15
  • 36 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
Avensis Kredi Kampanyası
« : Mayıs 07, 2012, 18:13:06 »
geçenlerde akbank'dan bir mail geldi..reklam maili..yeni avensis almak isteyen müşterilerimiz için 4 ay taksit ertelemeli kredi kampanyası diye..sonra ben bir korktum..acaba dedim benim forumda yazdıklarımı mı izliyorlar..çünkü ben yeni avensis almayı düşünüyorum ama taksit erteleme kampanyası olması lazım falan diye yazıyordum..
neyse daha sonra akbankın sitesine falan baktım böyle bir reklam yazısı,haberi falan yok...biri kafa mı buldu acaba benle :)
Allah herkese önce sağlık versin..

Toyota Club Türkiye

Avensis Kredi Kampanyası
« : Mayıs 07, 2012, 18:13:06 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi
Ynt: Akbank Avensis Kampanyası
« Yanıtla #1 : Mayıs 07, 2012, 18:33:10 »
 :foto: :foto: :islik: :islik: :islik:

:rofl: :rofl: :rofl:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyosundan uzakta, harap ve bitap...
  • 25 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Mayıs 07, 2012, 18:43:24 »
ilginç :)
bende sesimi duyurabilir miyim acaba :P
eyyyy akbank... 7000 lira faizsiz şöyle bi 24 ay kredi verseniz olmaz mı  :lol:
..modifiye, modifiye dediğin nedir ki gülüm, ben senin için stock gezmeyi göze almışım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Eski avensisçi ;)
  • Kan Grubu: ---
  • Model Yılı: -
  • 1 kere teşekkür etti
  • 27 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Mayıs 07, 2012, 19:15:07 »
abi zaten toyota akbankla anlaşmalı biz alırken direk akbanktan kredi çıktı doğru olabilir.
Pahalı zevklerim var, mesela , benzin gibi ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
Ynt: Avensis Kredi Kampanyası
« Yanıtla #4 : Mayıs 07, 2012, 19:53:56 »
geçenlerde akbank'dan bir mail geldi..reklam maili..yeni avensis almak isteyen müşterilerimiz için 4 ay taksit ertelemeli kredi kampanyası diye..sonra ben bir korktum..acaba dedim benim forumda yazdıklarımı mı izliyorlar..çünkü ben yeni avensis almayı düşünüyorum ama taksit erteleme kampanyası olması lazım falan diye yazıyordum..
neyse daha sonra akbankın sitesine falan baktım böyle bir reklam yazısı,haberi falan yok...biri kafa mı buldu acaba benle :)

bahadır bey size avensis aldırmak için bütün birimler var gücü ile çalışıyor. hayırlısıyla yaza doğru alırsınız inşallah. az zaman kaldı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • DeVLeRiN AşKı BüYüK OluR..!
  • Kan Grubu: B+
  • Model Yılı: '95
  • 167 kere teşekkür etti
  • 290 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Mayıs 07, 2012, 20:49:13 »
Bahadır bey akbank ın toyota ile yaptığı bir anlaşmaysa sitede duyrulmaya bilir ..En iyisi güncel kampanyaları takip eden bi bayi ile görüşünüz ..
Sizi de avensisli yapalım hem siz kurtulun hem biz..  :) Şaka bi yana bu kadar şeyden sonra isterim bi avensis sahibi olmanızı..
2.0 Avensis Exe.E. Emekliye ayırdık ..
Şimdi LR Defender 110 2500cc lpg zamanı :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 26 kere teşekkür etti
  • 35 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Mayıs 07, 2012, 21:23:43 »
TEB iyi.
VW Golf 7 1.4 TSI Highline

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '08
  • 277 kere teşekkür etti
  • 65 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Mayıs 07, 2012, 21:34:05 »
doğrudur, o e-postadan bana da geldi, bankadan gelen e-postalar ayrı klasörde duruyor, silmediysem sizin için paylaşırım...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kilometre: 69000
  • Model Yılı: '11
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #8 : Mayıs 07, 2012, 21:39:54 »
Geçenlerde bana da Türkiye finanstan bir mesaj geldi 1.13 oranla 3ay taksit  ertelemeli ikinci el kredi imkanı diye.Bankaya gittim sordum evet böyle bir kampanya var bahar kampanyası dediler.Müdür bey ne alacaksınız diye sordu bana bende yeni corolla dedim.O da demesin mi benim avensisi vereyim sana. hem kredi vereyim hem avensis. Benim de kafam karıştı  :( 2011 avensis elegant xenon far,bagaj havuzu,anahtarsız giriş ve prins marka lpg 47000 tl dedi .sizce nasıl alsam mı acaba?
mehmet hocam

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: ---
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Mayıs 07, 2012, 22:12:03 »
bende yeni kasa avensis almak üzereyim ama resmiyette çiftçi göründüğüm için kredi vermiyorlar. halbuki çiftlik kuracam besicilik  yapacam desem 500.000 tl ye kadar 4 yılı ödemesiz 7 yıl  faizsiz krediler hazır istediğim zaman çekebiliyorum ama sen çiftçisin ne işin var avensisle mi demek istediler bilmiyorum. az bir eksiğim var 10.000 tl araç kredisi vermediler. 2 ay önce biladere sıfır auris aldık ordu mensubu olduğu için 20.000 tl krediyi arabayı alırken hemen orada akbank anında onayladı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Eski avensisçi ;)
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #10 : Mayıs 07, 2012, 22:21:08 »
bende yeni kasa avensis almak üzereyim ama resmiyette çiftçi göründüğüm için kredi vermiyorlar. halbuki çiftlik kuracam besicilik  yapacam desem 500.000 tl ye kadar 4 yılı ödemesiz 7 yıl  faizsiz krediler hazır istediğim zaman çekebiliyorum ama sen çiftçisin ne işin var avensisle mi demek istediler bilmiyorum. az bir eksiğim var 10.000 tl araç kredisi vermediler. 2 ay önce biladere sıfır auris aldık ordu mensubu olduğu için 20.000 tl krediyi arabayı alırken hemen orada akbank anında onayladı.
Ayıp ya çiftçilerimizi ne hale getirdiler . riskli gruba giriyor çiftçiler sanırsam o yüzden vermiyorlar yanılıyormuyum?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #11 : Mayıs 07, 2012, 22:30:30 »
Ayıp ya çiftçilerimizi ne hale getirdiler . riskli gruba giriyor çiftçiler sanırsam o yüzden vermiyorlar yanılıyormuyum?

ya bankalar için memur hariç tüm kesimler riskli gruba giriyor. tabiki bu işler öyle kafalarına göre hesaplanmıyor. yağmur yağmazsa hasat zamanı mahsülü kaldıramazsa. gibi faktörler risk grubunda. benim anlamadığım aracın zaten 50.000 tlik kısmını ben veriyorum kalan 10.000 tlye rehin alıyorsun neden kredi vermiyorsun parayı ödeyemezsem zaten aracımı rehin almışsın . işin ilginci çiftçiler mademki riskli grupta o zaman besicilik işi için neredeyse trilyona yakın krediler alabiliyorsun buda bir gerçek.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Eski avensisçi ;)
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #12 : Mayıs 07, 2012, 22:41:06 »
ya bankalar için memur hariç tüm kesimler riskli gruba giriyor. tabiki bu işler öyle kafalarına göre hesaplanmıyor. yağmur yağmazsa hasat zamanı mahsülü kaldıramazsa. gibi faktörler risk grubunda. benim anlamadığım aracın zaten 50.000 tlik kısmını ben veriyorum kalan 10.000 tlye rehin alıyorsun neden kredi vermiyorsun parayı ödeyemezsem zaten aracımı rehin almışsın . işin ilginci çiftçiler mademki riskli grupta o zaman besicilik işi için neredeyse trilyona yakın krediler alabiliyorsun buda bir gerçek.
anlamadım gitti bizde tarım makinaları üzerine uğraşıyoruz traktör yedek parça falan tamamen çiftçiler geçim kaynağımız diyebilirm bize o gün içinde 24 000 lira hemen çıkmıştı . belki geçmişinizde geç ödenmiş ubutulmuş ufak bir kredi kartı borcu olabilir.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #13 : Mayıs 07, 2012, 22:43:58 »
anlamadım gitti bizde tarım makinaları üzerine uğraşıyoruz traktör yedek parça falan tamamen çiftçiler geçim kaynağımız diyebilirm bize o gün içinde 24 000 lira hemen çıkmıştı . belki geçmişinizde geç ödenmiş ubutulmuş ufak bir kredi kartı borcu olabilir.

geçmişe dönük en küçük bir hata yok zamanında ödenmemiş en basitinden telefon faturam bile yok zaten sorgulattıklarında hiç bir eksi not görünmüyordu .  siz çiftçimisiniz yoksa esnaf mı

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Eski avensisçi ;)
  • 1 kere teşekkür etti
« Yanıtla #14 : Mayıs 07, 2012, 22:45:55 »
geçmişe dönük en küçük bir hata yok zamanında ödenmemiş en basitinden telefon faturam bile yok siz çiftçimisiniz yoksa esnaf mı
esnafız biz demekki çiftçiye senin avensis işine yaramaz git bi navara al diyorlar :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #15 : Mayıs 07, 2012, 22:50:00 »
esnafız biz demekki çiftçiye senin avensis işine yaramaz git bir navara al diyorlar :)

yani bende normalde esnafım ama vergi levhası ortağımın adına ben resmiyette çiftçiyim zaten çiftçi bağkuru yatırıyorum. tum odalara gelir kaydım ne ekip kaç ton alıp sattığımın kaydı var. tüm evrakları getirip gelir beyan edebilirim dedim ama yinede olumsuz.... acaba tarlada kullanmak üzere land cruiser alacam desem verirlermi ki :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: AB+
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #16 : Mayıs 07, 2012, 23:23:27 »
yeni avensisle alakalı nerde bir konu görsem içim cız ediyor artık avensis alamıycam diye daha doğrusu almıycam diye  >:(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '15
  • 36 kere teşekkür etti
  • 25 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #17 : Mayıs 08, 2012, 04:49:53 »
yeni avensisle alakalı nerde bir konu görsem içim cız ediyor artık avensis alamıycam diye daha doğrusu almıycam diye  >:(
neden hayırdır ?
Geçenlerde bana da Türkiye finanstan bir mesaj geldi 1.13 oranla 3ay taksit  ertelemeli ikinci el kredi imkanı diye.Bankaya gittim sordum evet böyle bir kampanya var bahar kampanyası dediler.Müdür bey ne alacaksınız diye sordu bana bende yeni corolla dedim.O da demesin mi benim avensisi vereyim sana. hem kredi vereyim hem avensis. Benim de kafam karıştı  :( 2011 avensis elegant xenon far,bagaj havuzu,anahtarsız giriş ve prins marka lpg 47000 tl dedi .sizce nasıl alsam mı acaba?
valla fiyat güzel..prins lpg de şahane..ama neden satıyor acaba? ben huylanırım biraz :)
Allah herkese önce sağlık versin..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kilometre: 51000
  • Model Yılı: '08
  • 277 kere teşekkür etti
  • 65 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #18 : Mayıs 08, 2012, 06:58:40 »
doğrudur, o e-postadan bana da geldi, bankadan gelen e-postalar ayrı klasörde duruyor, silmediysem sizin için paylaşırım...

e-postayı buldum, sanırım buydu....

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Mayıs 08, 2012, 07:08:30 »
TEB iyi.

TEB adamın hası ya iyi de laf mı...

Bkz: Taylan Ercan Bintepe