Gönderen Konu: 2002-2007 corolla navigasyonlu görüntü sistemleri  (Okunma sayısı 15974 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • .: Toyota Eco-Driver :.
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 11111
  • Model Yılı: '18
  • 66 kere teşekkür etti
  • 563 kere teşekkür edildi
Ynt: 2002-2007 corolla navigasyonlu görüntü sistemleri
« Yanıtla #40 : Nisan 23, 2014, 21:53:29 »
Multimedia teyplerde yol bilgisayarı için baya bir araştırma yaptım hiç bir teyp desteklemiyor E12 ve E120 leri destekliyor diyen varsa görmeden de inanmam VW lere yurt dışından elektronik parça getiren bir bir arkadaş ile tanıştım yanımda baya bir kişi ile iritbata geçti ne Ankara kaldı ne İstanbul kimse olumlu sonuç vermedi bir yerden daha haber bekliyoruz İstanbul Doğubank gelişmeleri yazarım.Zaten sanırım bu forumda benden başka  E12 ve E120ler için hem yol bilgisayarı hem multimedia işini detaylı araştıran yok.

aslında ben de bakıyorum fakat yol bilgisayarı bilgisini multimedia sistemine vermesi için özel olarak bir aparat/kablo/soket tarzında bir şey olması gerekiyor ki araçtan aldığı bilgiyi ekrana yansıtsın. çok zor bir şey değil bence fakat üretilen araçların çoğunda yol bilgisayarı gösterge grubu civarında olduğundan bu işe girmiş bir üretici firma bulmak zordur diye tahmin ediyorum. bugüne kadar hiç görmedim.

Toyota Club Türkiye

Ynt: 2002-2007 corolla navigasyonlu görüntü sistemleri
« Yanıtla #40 : Nisan 23, 2014, 21:53:29 »