Gönderen Konu: 2011 beyaz corollo ve tavan kaplama  (Okunma sayısı 5396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • tabiki toyota
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: B+
  • 3 kere teşekkür edildi
Ynt: 2011 beyaz corollo ve tavan kaplama
« Yanıtla #20 : Kasım 02, 2011, 18:08:34 »
folyonun markası kaliteli olursa söküm işleminde herhangi bir eser kalmaz. siz sökmeyin. gidin reklamcıya difüzörle ısıtıp yumuşatıp öyle söker. yapışkanda kalmaz.
herkese uyan bir toyota modeli vardır.
diğer markalar alternatiftir.

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Kasım 02, 2011, 18:08:34 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Corolla TRD
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #21 : Kasım 13, 2011, 19:35:54 »
http://b1110.hizliresim.com/q/x/6z70.jpg

http://b1110.hizliresim.com/q/x/6z7v.jpg

http://b1110.hizliresim.com/q/x/6z8m.jpg

değerli arkadaşlar yukarıda araç yaklasık 1 yıldır benim ve herhangi bi sorunum yok bu ilk aldığımda cektiğim fotolar daha sonra cam filmi yaptırıp plakaları direk kaportaya yapıstırdım ve baska bişey yaptırma düşüncem yoktu taki gecen güne kadar evet arkadaşlar gecen gün arabanın tavanında mermi cekirdeği kadar bi coküntü oluşmuştu tavanda olduğu ve cok net bi cukur olduğu için bi kaç yerle görüştüm tavanın tamamını boyayalım dediler ben yanasmadım cok mantıklı gelmedi daha sonra baska bi yerde içeriden tavan döşemesini sökerek içerinden düzeltelim dedi buda mantıklı gelmedi

bende düşündüm ve tasındım tavanı siyah parlak folyo kaplatmaya karar verdm bu konuda görüşlerinizi merak ediyorum öncelikle sizce nasıl olur yaptırmadan önce cukuru macunla kapatıp daha sonra kaplatmayı düşünüyorum acıkcası benim gördüğüm bi kaç arabada cok hoş gözüküyor ama fikirlerinizde önemli tabiki bir diğer düşüncem bu 2 renk olayı yani polisin ceza yazması gibi bi durum varmı bu konuda yasanmıs olaylar varmı? ve son olarakta ben denizlideyim ve denizlide yaptırmayı düşünüyorum denizlili arkadaşlar varsa önerebilecekleri yer varmıdır cünkü önemli bi durum sonra basımın ağrımasını istemiyorum simdiden teşekkür ederim hepinize

ayrıca baska neler önerebilirsiniz bazı arkadaşların ön farları cok güzel gözüküyor ama zenon far galiba o göz göz duran farlar :D zenonda benim cok hosuma gitmiyo

Bak Bu Benim Arabam Kardeşim.

Uploaded with ImageShack.us
Toyota Corolla 2011 Süt Beyazı 1.6 Dual VVT-İ 134 HP

" Corolla TRD . . .   http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=38685.0

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Corolla TRD
« Yanıtla #22 : Kasım 13, 2011, 19:38:00 »
Bak Bu Benim Arabam Kardeşim Malzemenin Markası " Hexis " En İyisi Bence Yaptır Güzel Oluyor

Toyota Corolla 2011 Süt Beyazı 1.6 Dual VVT-İ 134 HP

" Corolla TRD . . .   http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=38685.0

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2 kere teşekkür etti
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Kasım 14, 2011, 21:49:59 »
ya sizin arac gercekten çok ii gözüküo bikaç soru sorayım o zman bilgi olması acısından folyonun markası nedir? fiyat ne kadar oldu bide son soru olarak denizlide sordum ben folyoyu satan adam yani para kazanacak insan tavsiye etmem 3 5 yıl sonra sökülür falan dedi ne dersiniz bu konuda

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • I love Capan :)
  • Kan Grubu: B+
  • Kilometre: 3000
  • Model Yılı: '15
  • 3 kere teşekkür etti
  • 17 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #24 : Kasım 14, 2011, 22:20:44 »
kardeşim bende de film ve siyah tavan folyo var.. gayet guzel yakısıklı duruyor ve polis kaldıki tavandan ceza kesecek camlarıda farkedecektir.. bir yıldır kullanıyorum cok cevirmeye girdim hic biri ceza kesmedi yada sorun etmedi.. hee ama cektirdigim yer gayet profesyonel ve bir cok kisi de bana onu tavsiye etmişti.. konusurken soylemisti tavanda macun varmı diye sormustu.. bende olmadıgını soyledikten sonra icine sine sine yaptı sebebide orjinal boyada pek sıkıntı olmuyo sökerken fakat macunlanmıs ise illaki kalkacagını soyledi ne kadar sicak hava tabancsaını kullanırsa kullansın yada ne kadar yardımcı sprey kullanırsa kullansın yine bi arastır derim ben...

D-4D Corolla Advance M/M

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2023 Toyota Corolla 1.5 Dream Xpack MDS
  • Kilometre: 3900
  • Model Yılı: '23
  • 1 kere teşekkür etti
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Kasım 15, 2011, 10:36:30 »
Bak Bu Benim Arabam Kardeşim.

Allah nazardan saklasın. Maşallah. İnanılmaz yakışmış tavan folyo ve camdaki rüzgarlıklar.. Beyaz diyorum TEK GEÇİYORUM..!!
|34 CRK 881| 2023 COROLLA 1.5 Dream X-PACK

!!! TRAFİK KURALLARINA UYALIM,UYMAYANLARI UYARALIM !!!
 İÇİNİZDEKİ TRAFİK CANAVARINI DURDURUN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: ---
« Yanıtla #26 : Aralık 21, 2011, 20:08:05 »
hersey mukemmel eline sağlık kazasız belasız kullan.aynı arac bendede var.bide aracın yandan resimlerini görsek şöyşe detaylı