Gönderen Konu: 2005 toyota corolla sol kasa ve özellikleri  (Okunma sayısı 39246 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
2005 toyota corolla sol kasa ve özellikleri
« : Eylül 27, 2011, 15:10:53 »
Arkadaşlar bugün almış babam bi sol 2005 bu aracın özellikleri tam olarak neler mesela cd çalarına flash bellek falan takılıyor mu abs dışında başka ne özellikleri vardır sıradan yardımcı olabilirmisiniz?

Toyota Club Türkiye

2005 toyota corolla sol kasa ve özellikleri
« : Eylül 27, 2011, 15:10:53 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyosundan uzakta, harap ve bitap...
  • Kan Grubu: A+
  • 25 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
Ynt: 2005 toyota corolla sol kasa ve özellikleri
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2011, 15:17:04 »
flash bellek takılamıyor malesef :(
..modifiye, modifiye dediğin nedir ki gülüm, ben senin için stock gezmeyi göze almışım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 140000
  • Model Yılı: '10
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2011, 15:19:23 »
Hocam foruma hoş geldiniz...Aracınızın aynısını biz sattık geçen aylarda sıfır olarak almıştık cd çalar pekte fonksiyonlu değil fakat çok kaliteli sarsıntıda şunda bunda müzikte kesintiler olmaz kolay kolay bozulmaz hoparlörleri gayet iyi tok ses alabilrsiniz sadece track çalar bilginize cd doldururkende tam doldurmayın bazen bozulabiliyor cd ve yazma hızınız maximum 8x olsun..Abs dışında bir özellik yok fren sisteminde sadece 4 tekerden disk frenli ama abs sistemi uygun lastikle tam bir mükemmellik örneği fren mesafesi uzun olsada hakimiyet  hep sizde :) ayrıyeten aracınızda 8 hava yastığı var duyrulur...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2011, 15:54:08 »
Teşekkür ederim hoşbulduk.
Bazı modellerin eps falan olduğunu duymuştum da.Track çalması olayı ayrıca çok kötü.
Siz kaça vermiştiniz acaba?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2011, 16:09:20 »
Ayrıca araç kaç beygir acaba?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Eylül 27, 2011, 17:51:20 »
Öncelikle hayırlı olsun. Araç 6000 dd'da 110 beygir 4800 dd' da 152 nm tork verir. Güvenlik olarak 8 hava yastığı ABS+EBD,aktif gergili emniyet kemerleri, kaza anında katlanabilir pedallar, gibi orta sınıf sayılabilecek güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır. Ayrıca elektronik kontrollü hidrolik direksiyon, yağmur sensörü (her donanım paketinde var mı emin değilim) park sensörü de var. 0-100 km arasına 10.4 saniyede (hatchback ise 10.2 saniye) ulaşır. Ani frenlemede ise 40 m durma mesafesi vardır. Severek kullanabileceğiniz bir araç pişman olmayacağınıza eminim. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Only when the last tree is cut down, the last river is polluted and the last fish is caught;will the white man realise money can't be eaten.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Grafiker
  • 2 kere teşekkür etti
  • 11 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #6 : Eylül 27, 2011, 17:56:57 »
serdar aracınız hayırlı olsun, aracınız sol sedan mı HB mi? ve kaça aldınız acaba? bende bakıyorum da merak ettim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #7 : Eylül 28, 2011, 12:59:58 »
Öncelikle hayırlı olsun. Araç 6000 dd'da 110 beygir 4800 dd' da 152 nm tork verir. Güvenlik olarak 8 hava yastığı ABS+EBD,aktif gergili emniyet kemerleri, kaza anında katlanabilir pedallar, gibi orta sınıf sayılabilecek güvenlik ekipmanlarıyla donatılmıştır. Ayrıca elektronik kontrollü hidrolik direksiyon, yağmur sensörü (her donanım paketinde var mı emin değilim) park sensörü de var. 0-100 km arasına 10.4 saniyede (hatchback ise 10.2 saniye) ulaşır. Ani frenlemede ise 40 m durma mesafesi vardır. Severek kullanabileceğiniz bir araç pişman olmayacağınıza eminim. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
Teşekkürler.
Yağmur sensörü ve park sensörü her pakette mevcut mu acaba ?
Birde ebd nin olduğundan şüpheliyim ben mersinde olduğum için aracı daha göremedim ebd nin olduğunu nerden anlaybiliriz.

serdar aracınız hayırlı olsun, aracınız sol sedan mı HB mi? ve kaça aldınız acaba? bende bakıyorum da merak ettim
Saolun biz sedan aldık 90000 km de darbesi değişeni yok 4 lastik yeni  muayene yeni yapılmış biz biraz pahalıya aldık 28-29 civarı oldu ama eski arabamızla ilgili sorunlardan dolayı takasla falan o fiyata geldi diyebilirim birde osmaniye de oturuyor babam orda aldı ordaki fiyatlara da bi bakarsanız zaten 28 altı yok aldığımız kişiye 30 dahi veren vardı.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #8 : Eylül 28, 2011, 16:56:41 »
Yol bilgisayarı var mı bu araçların?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Toyosundan uzakta, harap ve bitap...
  • Kan Grubu: A+
  • 25 kere teşekkür etti
  • 54 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #9 : Eylül 28, 2011, 17:07:34 »
2006 terra da var ama 2005 de de vardır heralde..
bir de mersinin neresinden veya neresinde olduğunuzu söylebilir misiniz (ben mersinliyim de)
..modifiye, modifiye dediğin nedir ki gülüm, ben senin için stock gezmeyi göze almışım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #10 : Eylül 28, 2011, 17:10:46 »
Kaza anında katlanabilir pedallar o yıl sadece verso larda vardı abim...Yağmur sensörü hepsinde var güç olarak piyasadaki çoğu atmosferik 1ç6 araçtan iyidir çünkü daha düşük devirde daha yüksek torka sahip sadece 132hp lik auris ve vtec2 lere kafa tutamaz :)

Teşekkür ederim hoşbulduk.
Bazı modellerin eps falan olduğunu duymuştum da.Track çalması olayı ayrıca çok kötü.
Siz kaça vermiştiniz acaba?

Abi bizim araç tamamen orjinaldi 58.000kmde benzinli kazasız belasız bir araçtı 27.500tl ye gitti anında.Track çalması kötü sayılmaz tek dez avantajı  elinizde tomarıyla cd olacak araçta yol bilgisayarı var ortlama yakıt tüketimi anlık yakıt tüketimi ortalama hız ve anlık hızınızı mph cinsinden görme imkanına sahipsiniz.Eko ayarlarınıda yol bilgisayarından yapıyorsunuz..Ayrıca e12 kasaların hiçbir modelinde esp yok aracınızda şikayetçi olacağınızz tek şey yol sesini içeri alıyor olması ve yol tutuşunun alman araçlarına göre zayıf gelmesi ama güvensiz değildir...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #11 : Eylül 28, 2011, 17:18:21 »
2006 terra da var ama 2005 de de vardır heralde..
bir de mersinin neresinden veya neresinde olduğunuzu söylebilir misiniz (ben mersinliyim de)
Ben mezitlide oturuyorum mersinde .
Kaza anında katlanabilir pedallar o yıl sadece verso larda vardı abim...Yağmur sensörü hepsinde var güç olarak piyasadaki çoğu atmosferik 1ç6 araçtan iyidir çünkü daha düşük devirde daha yüksek torka sahip sadece 132hp lik auris ve vtec2 lere kafa tutamaz :)

Abi bizim araç tamamen orjinaldi 58.000kmde benzinli kazasız belasız bir araçtı 27.500tl ye gitti anında.Track çalması kötü sayılmaz tek dez avantajı  elinizde tomarıyla cd olacak araçta yol bilgisayarı var ortlama yakıt tüketimi anlık yakıt tüketimi ortalama hız ve anlık hızınızı mph cinsinden görme imkanına sahipsiniz.Eko ayarlarınıda yol bilgisayarından yapıyorsunuz..Ayrıca e12 kasaların hiçbir modelinde esp yok aracınızda şikayetçi olacağınızz tek şey yol sesini içeri alıyor olması ve yol tutuşunun alman araçlarına göre zayıf gelmesi ama güvensiz değildir...
Senin araç çok temizmiş bizim bu aldığımız takasdan dolayı biraz pahalıya geldi gibi oldu bakalım.
Bu arada bu 1998 model gli lerin hepsi special mı oluyor bilginiz var mı peki?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #12 : Eylül 28, 2011, 17:24:10 »
Ben mezitlide oturuyorum mersinde .Senin araç çok temizmiş bizim bu aldığımız takasdan dolayı biraz pahalıya geldi gibi oldu bakalım.
Bu arada bu 1998 model gli lerin hepsi special mı oluyor bilginiz var mı peki?

Yok abi hepsi special olurmu :) değiller aralarında klima ve sürücü hava yastığı farkı var

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #13 : Eylül 28, 2011, 17:27:56 »
Yok abi hepsi special olurmu :) değiller aralarında klima ve sürücü hava yastığı farkı var
1998 modellere baktım ama genelde special görünüyor gli modelleri?
Sitelerde baktım 1998 olup gli olanlar special?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #14 : Eylül 28, 2011, 17:31:26 »
1998 modellere baktım ama genelde special görünüyor gli modelleri?
Sitelerde baktım 1998 olup gli olanlar special?

Yok abi ya bide abs farkı var galiba

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #15 : Eylül 28, 2011, 17:34:55 »
Yok abi ya bide abs farkı var galiba
Kardeşim şunu demek istiyorum şimdi gli nin specialleri 98 ler değil mi yani 98 de normal düz gli mevcut mu abs si olmayan hava yastığı olmayan benim internette araştırdığıma göre 1998 model gli lerin hepsi special gli ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 4 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #16 : Eylül 28, 2011, 17:41:56 »
Kardeşim şunu demek istiyorum şimdi gli nin specialleri 98 ler değil mi yani 98 de normal düz gli mevcut mu abs si olmayan hava yastığı olmayan benim internette araştırdığıma göre 1998 model gli lerin hepsi special gli ?
Amcamda var 98 gli ne hava yastığı var ne klima nede abs :) ayrıyeten ilanları inceledimde abim araçların çoğu special haklısın ama 98gli ler specialdir diye bir kayde yok düzlerinide bulursunuz :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #17 : Eylül 28, 2011, 17:51:06 »
Amcamda var 98 gli ne hava yastığı var ne klima nede abs :) ayrıyeten ilanları inceledimde abim araçların çoğu special haklısın ama 98gli ler specialdir diye bir kayde yok düzlerinide bulursunuz :)
Hmm anladım teşekkürler kardeşim :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • (Toyota Corolla 1996-Volkswagen Jetta 2008)
  • Kan Grubu: 0+
  • Kilometre: 131000
  • Model Yılı: '08
  • 6 kere teşekkür etti
« Yanıtla #18 : Eylül 28, 2011, 18:17:19 »
98 gli special kliması olmayanı bile mevcut :) Klima yı ilk sahibi isterse takıyolar istemezse takmıyorlar. Yani gli special diye klima olmak zorunda değil ama abs ve hava yastığı tüm speciallerde  var :)
Volkswagen Jetta
2008 Primeline Man
102 Hp / 148 Nm
Derin Siyah

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: AB+
  • Model Yılı: '11
  • 74 kere teşekkür etti
  • 772 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #19 : Eylül 28, 2011, 19:46:12 »
abs,ebd,8 hava hastıgı ,yagmur sensörü,kendiligindne kararan iç dikiz aynası,deri direksiyon  ,deri vites  topuzu,direksiyondan kumandalı cd calar,6 hoparlör,elektrikli ısıtmalı dikiz aynası ,elektrikli,sıkışma kontrollü çift kademeli 4 cam,opitron gösterge,dijital klima,fasılalı cam silecekleri, 110 beygir bir araba.aklıma gelenler bunlar  ekleyecek olan eklesin.EBd olan araçların 4 tekerin disk olması gerekir.Ebd disklere farklı baskı yapar.Sizin araçtada ebd mevcut..Birde sol extra donanımları var onlarda sunroof ta var.Ama ben türkiyede sadece hb lerde sunroof gördüm bu kasada.Sedanda hiç  subroof görmedim..
98gli donanımı ile 98 gli specialın donanım farkı gli special lerde abs hava yastıgı mevcut...ayrıca gli speciallerin direksiyonu farklı üzerinde airbag yazan farklı bir direksiyon var...2005 corolla sola 30 bin -lira vermek iyi para açıkcası...allah hayırlı ugurlu eylesin.ama osmanıyede fiyatlar yuksekmiş..
2011 d4d Corolla