Gönderen Konu: Ankarada Bulabileceğim Iyi Toyota Ustası  (Okunma sayısı 73819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
Ynt: Ankarada Bulabileceğim Iyi Toyota Ustası
« Yanıtla #20 : Ocak 11, 2009, 15:18:21 »
Sayın AHOTO sahibi Ahmet Taş
hakkınızda kötü yorum yapanların dertlerini sizinle yaşadıkları problemleri sorup soruşturacağınız yerde hemen  dava etmekle korkutuyorsunuz. Bu davranış bir toyotacıya yakışan davranış değil. kaldıki bu kişiler kötü niyetli olsalar dahi sizin onlara daha yapıcı yaklaşmanız gerekir. ekmek parası diyorsunuz ekmek parası kolay kazanılmyor tabii ama o ekmeğide gerçekten haketmek gerekiyor. Alın arkadaşların plakalarını ne yapmışsınız bakın kayıtlarınıza (tabi tutuyorsanız) yayınlayın bu forumda. km haklı kim haksız bırakın toyotacılar karar versin
  merhaba ben hakkımda yazaların gerçek araç sahipleri olduğunu sanmıyorum her insanın hataları olabilir biz her zaman yaptiğimiz işin arkadasında olmusuzdur ve daima da arkasındayız simdiye kadar hiç bir müsterimiz magdur olmamıstır yapılan çok işte üret talep edilmemiş ve araçlar çalişmadıgında en kısa zamanda ücretsiz hizmet verilmistir bu ve buna benzer sitelerde kişi ve kişileri karalamak çok kolaydır ve hiç bir zmanda acaba ne kadar dogru diye hiç birimiz arastırmamısızdır

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ocak 11, 2009, 15:18:21 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Seni unutmayacağız Burak TOLGA
    • www.IMAN ILE TOYOTA'NIN KIMDE OLDUGU BELLI OLMAZ.com.tr
  • Araç: Başka Marka
  • Kilometre: 29000
  • Model Yılı: '12
  • 529 kere teşekkür etti
  • 505 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ocak 11, 2009, 15:41:16 »
 Merhaba Ahmet bey.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki;siz yada sizden şikayetçi olan kişiler,hanginiz haklısınız bilemiyoruz.Burada sizin yapmanız gerelen en akıllıca şey hakkınızda ortaya atılan iddaaların nedenini araştırmak.Gerçekten bu insanların dediği gibi sizde yada elemanlarınızın bir hatası olup olmadıgı konusu.İnsanız hepimiz hata bizlere mahsus olan bir şeydir.Bunun için asıp kesmeniz gerekmez.Şikayeti olan arkadaşları yine bu forumda açık herkesin gördüğü bir ortam da medeni bir şekilde paylaşabiliriz.
 Belki biraz abes bir örnek olabilir ama sizin bu yaptığınız Gökçek-Kılıçtaroğlu görüşmesinde gökçak konumuna düşmenizdir.Siz atölyenin sahibimi,çalışanımıdır bilmiyoruz.Ama personel sizden habersiz bir iş yapmış olabilir.Ve bu bilmediğiniz işte adınızı lekelemiş olabilir.Size düşen,hakkınız da yöneltilen bu şikayetleri olumlu bir yönle ve kendinizi bu şikayetlerde bulunan insanların yerine koyarak araştırma yapmanız.Bu hem sizin için hemde müşterileriniz için en güzeli olacaktır..Şahsınızdan önce bile sonsuz müşteri memnuniyeti gelmelidir.

Madem karşımda bir atölye yetkilisi var.Size konu dışında bir şey danışmak istiyorum.Yıllar önce (2001) şahin aracımı fren balatası değişimi için bakıma götürmüştüm (her zamanki ustama).Jant sökülürken,eleman jant içinde bijonu kırdı.torna işlei falan yapıldı.Araç lifteykende yanlışlıkla şanzıman yağım boşaltıldı.Siz acaba bu durumda kırılan bijon ve torna ücretini,yanlışlıkla boşaltılan şanzıman yağının masrafını ne yapardınız.

A-Elemanlarımın hatası oldugu için müşteriye bunun düşüncesini bile yansıtmam
B-Bu masrafları müşteriden talep ederdim
c-Hatamızı telefi ettiğim gibi,bir miktar da olsa müşteriye indirim yapardım

Cevabınıza istinaden ben de başıma geleni ve daha sonrasında ne yaptığımı yazacagım..
Yalan doğrudan, karanlık aydınlıktan kaçar
Güneş yalnızdır ama, etrafına ışık saçar
Üzülme, doğruların kaderidir bu yalnızlık
KARGALAR SÜRÜYLE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #22 : Ocak 11, 2009, 16:16:51 »
merhaba Özcan bey ben atölye sahibiyim burda hakkımda sadece söylemişler kim oldukları yada baslarına ne geldikleri yazılmamıs ben kimse ye sldırmadım sadece hakkımda yazılanların aslı varsa ben her zaman işyerimdeyim ve yaptıgım işin arkasındayım sizin sorunuza gelince bu gibi sorun olduğunda hiç bir zaman arac sahibine yansılmamıs olup gereken yapılmıstır olması gereken de budur

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 529 kere teşekkür etti
« Yanıtla #23 : Ocak 11, 2009, 16:43:28 »
 Cevabınız için teşekkürler.Benim cevabıma gelince.ben yaptıkları bu hatayı ödemeyeceğimi belirttim ve ödeme ayapmadım.Ama gel görki usta babama gidip "abi Özcan gecen bu işleri yaptırdı,7 tl borcu kaldı (2001 yılında)"Babam veresiye iş sevmediği için bana biraz söylenip o 7 tl yide ödüyor.Akşam güzel bir fırça faslından sonra olayı anlatınca babam şaşrıdı ama iş işten geçmişti artık.O günden sonrada o usta ile ilişkimi kestim ve bir daha da ne gittim nede müşteri gönderdim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #24 : Ocak 11, 2009, 16:52:04 »
Cevabınız için teşekkürler.Benim cevabıma gelince.ben yaptıkları bu hatayı ödemeyeceğimi belirttim ve ödeme ayapmadım.Ama gel görki usta babama gidip "abi Özcan gecen bu işleri yaptırdı,7 tl borcu kaldı (2001 yılında)"Babam veresiye iş sevmediği için bana biraz söylenip o 7 tl yide ödüyor.Akşam güzel bir fırça faslından sonra olayı anlatınca babam şaşrıdı ama iş işten geçmişti artık.O günden sonrada o usta ile ilişkimi kestim ve bir daha da ne gittim nede müşteri gönderdim
O ustanın kendi ayıbı. Olmaması gereken birşeyi yapmış ve sizi kaybetmiş. Kaybedilen bir müşteri 17 müşteriyi daha kaybetmesine neden olur. Bütün ustaların hepsini aynı kefeye koymayın. Biz sanayide ortamında değil yetkili serviste yetişen ve neyin ne olduğunu bilen insanlarız. Şimdiye kadar kimseyi üzmeyip kaybetmemeye çalıştık. Tabi herkezin aynı şekilde isteklerini karşılayamıyorsunuz. Buda bizi üzüyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #25 : Ocak 11, 2009, 17:55:56 »
burda kimsenin ekmek parasıyla oynamak istemiyoruz, bu arada gerçekten ahoto ile sorunu olan arkadaşlar yaşadıklarını ne gibi durumlarla karşılaştı yazarlarsa daha güzel olur...
...toyota corolla 98 model gli...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #26 : Ocak 11, 2009, 17:57:40 »
mesela arkadaşlar bir şey sormak istiyorum filtre ve yağ değişiminde işçilik ne kadar alıyorlar sizde?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 529 kere teşekkür etti
« Yanıtla #27 : Ocak 11, 2009, 18:08:27 »
Kaybedilen bir müşteri 17 müşteriyi daha kaybetmesine neden olur. Bütün ustaların hepsini aynı kefeye koymayın.
Asla,ömrümce böyle bir şey yapmadım.Ali öyle yaptı diye Veli yi suçlayamam..

Tabi herkesin aynı şekilde isteklerini karşılayamıyorsunuz.
Ne demişler "insanoğlu anlaşılması zor canlılardır.Ne yaparsan yap memnun edemezsin.son söz insanoğlu doyumsuz bir varlıktır"
 Ahoto için kötü bir yer diyen arkadaşlar.Ahmet Taş bey açıklamalarınızı bekliyor.Memnun olmadıgınız,karşılaştığınız problemleri dile getirin.Ahmet bey de dobra dobra cevap versin.Yazışıp her şeyi açığa çıkartalım.Varsa eğer onun ve personelinin bir hatsı bu doğrultuda kendilerine çeki düzen verirler.Arkadaşlarımız da bir hata varsa da onlar özür dilekleerini belirtir bu işi tatlıya bağlar,kimseyide kırmamış ve üzmemiş olurlar..
 Site yöneticilerimiz sizleride bekliyoruz bu durumu düzeltmek,insanları mutlu etmek için...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #28 : Ocak 11, 2009, 18:10:39 »
parca hariç işçilik 10 tl alıyoruz siz ce çok mu ?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Carina
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #29 : Ocak 11, 2009, 19:28:08 »
arkadaşın biri soru sormuş, ankarada güvenilir toyota ustası bilen var mı diye, bizde cevap vermişiz tecrübelerimize göre,

ahotoya gitme demişiz,aracına iyi bakmaz demişiz, neden mi???

ahoto iyi bi usta diye bi arkadaş tavsiye etmişti, aracı ilk aldığımda bende ilk ona götürdüm, yağ,filtre,kayış değişmek için,
değiştirdik hepsini, nasıl anladıysa trigerini bittiğini, değiştikten sonra eskisini bana ver dedim, amacım başkasına sormak, gerçekten bitmişmi bitmemişmi ama vermedi, problem değil, sonuçta yeni triger takıldı, para boşa gitmedi..

sonra ben bir kaza geçirdim, yine ahotoya gittim, kaput çamurluk, düzelebilenler düzelecek, düzelmeyenler çıkma ile değişecekti, değişeceğim dediği parçaları değişmemiş, yanındaki kaportacıya düzelttirip boyatmış, nasıl mı anladım, beklemedikleri bi zaman gittim kontrole, değişeceğim dediği parçayı düzeltmiş, boyaya hazır hale getirmiş kaportacı, bu benim aracınkimi dedim, değil dedi,ses çıkarmadım...
diyeceksinizki suç kaportacıda, ama ben aracı kime emanet ediyorum,kaportacıyamı???

aracın koltuğunun bel ayar kolu kırılmış, kazadandır demeyin, o kadar acemi değiliz. bir insan niçin uğraşmaması gereken yerle uğraşır, başkasının emanetine neden bu kadar hoyrat davranır, biz bu arabaları piyangodan çıkan paralarla almıyoruz....

kaportacı işi o kadar kötü yapmıştıki, parçalar aynı hizaya gelmiyor, ama aracı bırakırken söylenen şu "kaza yaptığını kimse anlamaz bile"...
bakıyorumda şimdi gülüyorum, çocuk baksa anlar:)) sorumlusu kaportacımı, değil bence, çünkü ben aracı ahotoya bıraktım, parayıda ona ödedim.

başka bir iş için aracı dörtnala götürmüştüm, abi bunun hava emiş parçası eksik dediler, geri ahotoya götürüp sordum, ne iş diye,aracın hava emiş parçasını takmayı unutmuş,  unutmuşum dedi, gitmesem arayıp soran yok, hayıflana hayıflana taktı parçayı geri...parçanın çıkması 400 ytl imiş

aracın her tarafında vidalar eksik, o kadar çok işi var belli ki iki vida sıkmaya zaman bulamamış, sigorta kutusunu kaput altındaki kablolar tutuyor... eksikler için sürekli sanayiyi ziyaret etmemmi gerekiyor,su yakmıyor bu araç, herkesin işi gücü var, zamanımız yok, bir sürü para verdim sonuçta, takılmayan parçanında parasını verdim ses çıkarmadan....

yasal takipten bahsetmiş saygıdeğer Ahmet Bey, ekmeğiyle oynuyormuşuz:)))) sen benim paramı al, ama işini düzgün yapma...sonra ekmeğimle oynuyorsun de. Sen ekmek paran için çalışıyosun da biz yağ ve bal içinmi, herkesin kazancı kutsaldır.

burada görüş soran birine tecrübelerimizi aktarıyoruz... suç olduğunu mu iddia ediyor Ahmet Bey, hangi arkadaşım sorsa tecrübelerimi aktarırım, bak hem cevabımda uzmanlara gitmediğim için yorum yapmamışım, tarafsız davranıyoruz...Toyan'a da gittim, hizmet gördüm, iyi olduğunu belirttim, kötü olsa kötü olduğunuda söylerdim, hiç şüpheniz olmasın

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #30 : Ocak 12, 2009, 00:27:39 »
bence ahmet beyin hasan beyin yazdıklarından çıkaracağı çok ders olması lazım!!! herşeyi açık açık yazmış, burda kimse kimsenin ekmeği ile oynamıyor,, etrafa saldırmak yerine yanlışlarını düzeltirse ekmeğinden olmaz...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #31 : Ocak 12, 2009, 08:54:07 »
arkadaşın biri soru sormuş, ankarada güvenilir toyota ustası bilen var mı diye, bizde cevap vermişiz tecrübelerimize göre,

ahotoya gitme demişiz,aracına iyi bakmaz demişiz, neden mi???

ahoto iyi bi usta diye bi arkadaş tavsiye etmişti, aracı ilk aldığımda bende ilk ona götürdüm, yağ,filtre,kayış değişmek için,
değiştirdik hepsini, nasıl anladıysa trigerini bittiğini, değiştikten sonra eskisini bana ver dedim, amacım başkasına sormak, gerçekten bitmişmi bitmemişmi ama vermedi, problem değil, sonuçta yeni triger takıldı, para boşa gitmedi..

sonra ben bir kaza geçirdim, yine ahotoya gittim, kaput çamurluk, düzelebilenler düzelecek, düzelmeyenler çıkma ile değişecekti, değişeceğim dediği parçaları değişmemiş, yanındaki kaportacıya düzelttirip boyatmış, nasıl mı anladım, beklemedikleri bi zaman gittim kontrole, değişeceğim dediği parçayı düzeltmiş, boyaya hazır hale getirmiş kaportacı, bu benim aracınkimi dedim, değil dedi,ses çıkarmadım...
diyeceksinizki suç kaportacıda, ama ben aracı kime emanet ediyorum,kaportacıyamı???

aracın koltuğunun bel ayar kolu kırılmış, kazadandır demeyin, o kadar acemi değiliz. bir insan niçin uğraşmaması gereken yerle uğraşır, başkasının emanetine neden bu kadar hoyrat davranır, biz bu arabaları piyangodan çıkan paralarla almıyoruz....

kaportacı işi o kadar kötü yapmıştıki, parçalar aynı hizaya gelmiyor, ama aracı bırakırken söylenen şu "kaza yaptığını kimse anlamaz bile"...
bakıyorumda şimdi gülüyorum, çocuk baksa anlar:)) sorumlusu kaportacımı, değil bence, çünkü ben aracı ahotoya bıraktım, parayıda ona ödedim.

başka bir iş için aracı dörtnala götürmüştüm, abi bunun hava emiş parçası eksik dediler, geri ahotoya götürüp sordum, ne iş diye,aracın hava emiş parçasını takmayı unutmuş,  unutmuşum dedi, gitmesem arayıp soran yok, hayıflana hayıflana taktı parçayı geri...parçanın çıkması 400 ytl imiş

aracın her tarafında vidalar eksik, o kadar çok işi var belli ki iki vida sıkmaya zaman bulamamış, sigorta kutusunu kaput altındaki kablolar tutuyor... eksikler için sürekli sanayiyi ziyaret etmemmi gerekiyor,su yakmıyor bu araç, herkesin işi gücü var, zamanımız yok, bir sürü para verdim sonuçta, takılmayan parçanında parasını verdim ses çıkarmadan....

yasal takipten bahsetmiş saygıdeğer Ahmet Bey, ekmeğiyle oynuyormuşuz:)))) sen benim paramı al, ama işini düzgün yapma...sonra ekmeğimle oynuyorsun de. Sen ekmek paran için çalışıyosun da biz yağ ve bal içinmi, herkesin kazancı kutsaldır.

burada görüş soran birine tecrübelerimizi aktarıyoruz... suç olduğunu mu iddia ediyor Ahmet Bey, hangi arkadaşım sorsa tecrübelerimi aktarırım, bak hem cevabımda uzmanlara gitmediğim için yorum yapmamışım, tarafsız davranıyoruz...Toyan'a da gittim, hizmet gördüm, iyi olduğunu belirttim, kötü olsa kötü olduğunuda söylerdim, hiç şüpheniz olmasın
Arkadasım sen ya yalan sölüyorsun yada beni baskası ile karıstırıyorsun madem ben sana bunları yaptım bana aracının plakasaı ver yada tel nonu ver ben altı yıldır burdayım senin anlkattıgın gibi bir olay yasamadım madem sen yasadım diyorsan gel ispatla sana arabana yapılan tüm bakımlarını istediğin yere ben yaptıracam ama ispatlayamazsan yazık sana ayıp ya bu anlatıgın olay çok komik

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • TOYOTANIN HİÇ YOLDA KALDIÐINI GÖRDÜN MÜ
  • Kilometre: 28000
  • Model Yılı: '15
« Yanıtla #32 : Ocak 12, 2009, 09:04:11 »
Hasan Bey
 Mümkünse aracınızın plakasını verin  Ahmet TAŞ beye araştırsın kayıtlarından (tabi varsa)ne yapıp yapmadığını.
ayrıca hasan beyin aracının başına gelenlerin doğru olduğuna inanıyorum. Çünkü sanayide ki bir çok usta parça değiştirdim diyor değiştirmiyor parasını alıyor. Vida civata somun gibi bir çok küçük parçayı takmıyor veya unutuyor. çıkardığı bir çok parçayı takmayı unutuyor. Ben hasan beyin yerinde olsam (ki bir ara oldum) tüketici masasına gidip şikayetçi olurdum. Emin olun hemen sonuç alıyorsunuz.
Evet şimdi AHOTO sahibi sayın ahmet beyin yanıtlarını bekliyoruz

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #33 : Ocak 12, 2009, 09:17:23 »
Hasan Bey
 Mümkünse aracınızın plakasını verin  Ahmet TAŞ beye araştırsın kayıtlarından (tabi varsa)ne yapıp yapmadığını.
ayrıca hasan beyin aracının başına gelenlerin doğru olduğuna inanıyorum. Çünkü sanayide ki bir çok usta parça değiştirdim diyor değiştirmiyor parasını alıyor. Vida civata somun gibi bir çok küçük parçayı takmıyor veya unutuyor. çıkardığı bir çok parçayı takmayı unutuyor. Ben hasan beyin yerinde olsam (ki bir ara oldum) tüketici masasına gidip şikayetçi olurdum. Emin olun hemen sonuç alıyorsunuz.
Evet şimdi AHOTO sahibi sayın ahmet beyin yanıtlarını bekliyoruz

evet hasan bey kayıtlarınım var

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #34 : Ocak 12, 2009, 09:41:26 »
ben yıllardır bu işi yapıyorum ve hiç bir zaman çocuklarımın bogazından haram rızık geçmedi geçmesinede izin vermedim hasan yeni nin demiş oldugu gibi bir olay hatırlamıyırum ve halen düsünüyorum iş yapamaz hale geldim aracın plakasını bilemşyorum eger dogruluk payı varsa ya araç önceden kazalı yada kaportacı takmadan aracı toplamıs olduğundan görülmemiştir ama hiç bir zaman saglam parcayı söküp müşterişlerime yenisi aldırmadım ki ben gereksiz yere parca degişimine karsıyımdır bunu bütün müsterilerilerim çok iyi bilirler biz kimsenin cebindeki paranın ortagı degiliz hakkımız olanın da atında ücretler talep ediyoruzki kimse magdur olmasın sonuç olarak ortada bir hata varsa gelip anlatılır ve gereken yapılır bu sekilde suçlamalarla degil kararı siz verin bizie de diger servislerden çok şikayetle müsteriler geliyor kimse kötüleyip karalamıyoruz hatalarımız olduğunda arkasında durup telafi etmiş gereken neyse yapmısızdır bunu da araç sahiplerine aksettirmemişizdir okuyup dinlediğiniz için tesekkür ederim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 10 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #35 : Ocak 12, 2009, 18:42:41 »
ben şu andan sonra ahotoyu ne öven ne de yeren yorumlara inanmam, eski üye olmadıkça, ekrem çetin yeni üye olmuş hiç birşey yapmadan hemen gelmiş ahotuyu övmeye başlamış, çok garip geldi bana nedense, bildiğniiz gibi birden fazla üyelik alabiliyor herkes, spam isimlerle farklı farklı üyeliklerle girip aynı kişi yazılar yazabilir, belki öyle değildir ama bana öyle geldi!! ben eski üyeler dışında yorum yapanlara inanmıyorum bu konuda, hele hele üye olup ilk mesajını bu konuya atanlara asla güvenmiyorum, saygılar!!
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Carina
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #36 : Ocak 12, 2009, 20:15:35 »
değerli arkadaşlar,
Öncelikle şunu kabul edelim. İnternet bilgiyi paylaşmak için icad edilmiş bir sistem,bu forumda bunun bir parçası. www.sikayetvar.com sitesini bilen bilir. Buraya insanlar sikayetlerini girerler, sikayet edilen firmalar "ekmeğimle oynatmam" diye yaygara çıkarmazlar, medeniyet ve kültür meselesi... o sitede biri toyotayı kötüledi diye toyotadan vazgeçmek yada vazgeçmemek kişinin kendi kararı...
sonuçta sanal ortamda yazılanlara kimse inanmak zorunda değil,

Ahmet Taş bey tabiiki istese yığınla kendisinden ve ustalığından memnun olan insan bulur,inanırımda.Sonuçta bende tavsiye üzerine gittim. Eski ustadır, toyotayı çok iyi bilir. Belki birgün kimsenin çözemediği bir sorun için ona gitmenizde gerekebilir.(servisi hariç tutuyorum) Buna diyecek yok. Ancak, sanırım yanlış yerde... bu forumdaki insanlar genelde arabasına gözü gibi bakarlar, ustasının öyle olmasını isterler. Kendi arabası gibi baksın isterler.

Benim Ahmet ustaya bir tavsiyem var, suçu kaportacıya atmasın, ben tanımam onu, bir daha o tenekeciye iş vermesin, iyi niyetle söylüyorum, parçayı unuttu ise sahibine telefon edip parçanı unuttum desin.

Aracımın eksikliklerini gidermeyi teklif etmiş, teşekkür ederim, ama bir daha uğramaya hiç niyetim yok,Aracımdaki hatalı işler ve eksikler zaten onun gözünün önünde gerçekleşti. Bir daha niye götüreyimki, hem bu arabaya sanayi yollarını aşındırmak için binmiyoruz, bir kerede tam yapacaksın, işin çok zamanın az ise iyi yapamaycağın için o işi almayacaksın.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #37 : Ocak 12, 2009, 21:49:48 »
ben şu andan sonra ahotoyu ne öven ne de yeren yorumlara inanmam, eski üye olmadıkça, ekrem çetin yeni üye olmuş hiç birşey yapmadan hemen gelmiş ahotuyu övmeye başlamış, çok garip geldi bana nedense, bildiğniiz gibi birden fazla üyelik alabiliyor herkes, spam isimlerle farklı farklı üyeliklerle girip aynı kişi yazılar yazabilir, belki öyle değildir ama bana öyle geldi!! ben eski üyeler dışında yorum yapanlara inanmıyorum bu konuda, hele hele üye olup ilk mesajını bu konuya atanlara asla güvenmiyorum, saygılar!!

sonuna kadar katılıyorum sana türkay..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
« Yanıtla #38 : Ocak 13, 2009, 08:48:42 »
hasan bey aracını bana getir demedim ben sadece aracının plakasını ögrenmek istedim

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 529 kere teşekkür etti
« Yanıtla #39 : Ocak 14, 2009, 13:12:30 »
Evet arkadaşlar görünen oki bu iş burada kolay kolay çözüleceğe benzemiyor.
Türkayında dediği gibi yeni üye olan arkadaşların iyi-kötü değerlendirmeleri geçerli olmayacaktır.Hemen kayıt ol ve doğru düzgün tanımadıgın biri için bu çok iyi-çok kötü de.Buna bebekler bile güler.
 Bu arada şunuda belirteyim Yeni Dörtnal içinde olumsuz birşeyler söylenmiş.Ben aracımın kaporta işini oraya yaptırdım.Kasko şirketim ile anlaşmalı atölye.Sağolsunlar aracımı güzelce yapıp teslim ettiler.Ne bir problem yaşadım nede olumsuz bir durum ile karşılaştım..Burdan Kemal bey ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum...