Gönderen Konu: corolla navigasyon ve multimedya sistemi...  (Okunma sayısı 7301 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Yaris
  • Kan Grubu: A+
  • 1 kere teşekkür edildi
corolla navigasyon ve multimedya sistemi...
« : Aralık 07, 2010, 20:16:48 »
merhaba arkadaşlar. telefonuma mesaj geldi toyota dan."navigasyon ve multimedya sistemi toyota plazalarda satışa sunuldu! Aracınızla % 100 uyumlu, türkçe sesli yönlendirmeli ve World kart a 6 taksitle." yazıyor.

bu sistem daha önceden servislerde satılmıyor muydu zaten? satışa sunuldu dediğine göre yeni bir şey mi acaba? bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Toyota Club Türkiye

corolla navigasyon ve multimedya sistemi...
« : Aralık 07, 2010, 20:16:48 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 12000
  • Model Yılı: '15
  • 1041 kere teşekkür etti
  • 899 kere teşekkür edildi
Ynt: corolla navigasyon ve multimedya sistemi...
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2010, 20:19:33 »
Aynı mesaj banada geldi ben arabayı alırken navitechin navigasyon cihazını servis takmıştı ama mesajda bahsedilen navigasyon benim kullandığımla aynı mı bilmiyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2010, 20:22:44 »
navitech nasıl, memnun musun abicim? ne kadara taktılar? bir de aracın neresine monte ediyorlar?teşekkürler...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • karakus11.blogcu.com/
  • Kan Grubu: B+
  • 16 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2010, 20:26:03 »
Bilgilendirirseniz bende aracıma almayı düşünüyorum....
Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsın ki, bütün vaktini ona sarfediyorsun!
" Zaman gösterdi ki, Cennet ucuz değil, Cehennem dahi lüzumsuz değil "
" İnsan bir yolcudur. Sabavetten (çocukluktan) gençliğe, gençlikten ihtiyarlığa, ihtiyarlıktan kabre, kabirden haşre, haşirden ebede kadar yolculuğu devam eder." (Mesnevi-i Nuriye)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #4 : Aralık 07, 2010, 20:41:18 »
navitech nasıl, memnun musun abicim? ne kadara taktılar? bir de aracın neresine monte ediyorlar?teşekkürler...
Melih abi şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım gayet memnunum araca tam uyumlu aracın orjinal teyibini söküp takıyorlar tabi orjinal teyibide size veriyorlar.
Fiyat olarakta 2500-2000 tl civarında sanırım
Faturada fiyatlar kdv siz olarak yazıldığından tam fiyatını bilmiyorum ozaman ben aracı üstündekilerle birlikte toplam fiyat sorarak almıştım faturadada kdv yi en son toplam fiyat üzerinden hesaplıyarak eklemişler.
Aslında benim aklımda hiç yoktu benim aldığım araç showroom da hazır aksesuarlıydı navigasyonuda sırf fiyatı yüzünden geri çıkarttıracaktım ama geri vites kamerasının tampondaki yeri boş kalacağından vaz geçtim iyikide vaz geçmişim ben çok memnunum cihazdan özellikle birini uzun zaman beklediğimde açyorum tv izliyorum çok güzel oluyor.

Aşağıya gündüz ve karanlıkta çekilmiş resimlerini yüklüceğim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #5 : Aralık 07, 2010, 20:44:59 »
resimler ve açıklamaların için çok teşekkür ederim mahmutcum. gerçekten güzel ve kullanışlı bir cihaza benziyor. güle güle kullan ben de servise gidip bir bakayım ...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2010, 20:50:30 »
resimler ve açıklamaların için çok teşekkür ederim mahmutcum. gerçekten güzel ve kullanışlı bir cihaza benziyor. güle güle kullan ben de servise gidip bir bakayım ...
Birşey dil Melih abi iyi dileklerin içinde teşekkürler bu tip cihazlar dışarıdada satılıyor bilgin olsun belki daha ucuza halledebilirsin ama herhangi bir sorunda karşına muhattap alabilecek bir kişi bulmak istiyorsan servisi öneririm dışarıdada aynı cihazı eğer garantili ve navitecinse 1900 den aşağı bulacağını sanmam ama sen yine araştı eğer düşünüyorsan birde fly audio diye bir marka var arkadaşımın insignia sında oda memnun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
    • karakus11.blogcu.com/
  • Kan Grubu: B+
  • 16 kere teşekkür etti
  • 12 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #7 : Aralık 07, 2010, 20:54:18 »
+ 1 alkış
Acaba sırf dünya için mi yaratılmışsın ki, bütün vaktini ona sarfediyorsun!
" Zaman gösterdi ki, Cennet ucuz değil, Cehennem dahi lüzumsuz değil "
" İnsan bir yolcudur. Sabavetten (çocukluktan) gençliğe, gençlikten ihtiyarlığa, ihtiyarlıktan kabre, kabirden haşre, haşirden ebede kadar yolculuğu devam eder." (Mesnevi-i Nuriye)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #8 : Aralık 07, 2010, 20:56:21 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #9 : Aralık 07, 2010, 22:21:12 »
Melih abi şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım gayet memnunum araca tam uyumlu aracın orjinal teyibini söküp takıyorlar tabi orjinal teyibide size veriyorlar.
Fiyat olarakta 2500-2000 tl civarında sanırım
Faturada fiyatlar kdv siz olarak yazıldığından tam fiyatını bilmiyorum ozaman ben aracı üstündekilerle birlikte toplam fiyat sorarak almıştım faturadada kdv yi en son toplam fiyat üzerinden hesaplıyarak eklemişler.
Aslında benim aklımda hiç yoktu benim aldığım araç showroom da hazır aksesuarlıydı navigasyonuda sırf fiyatı yüzünden geri çıkarttıracaktım ama geri vites kamerasının tampondaki yeri boş kalacağından vaz geçtim iyikide vaz geçmişim ben çok memnunum cihazdan özellikle birini uzun zaman beklediğimde açyorum tv izliyorum çok güzel oluyor.

Aşağıya gündüz ve karanlıkta çekilmiş resimlerini yüklüceğim.

Arkadaşlar o kadar para vermeye hiç gerek yok. İnternette bir sürü ilan var. Sonuçta hepsi çin malı.(Servisin taktığıda) İşte bir tane örnek;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-her-araca-ozel-dvd-gps-navigason-toyota-vw-honda-ford-kia-mazda-32042807/detay?

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
« Yanıtla #10 : Aralık 07, 2010, 22:51:56 »
Dün plazadaydım ve bana gösterdiler.2200 lira istediler.Bu paraya asla değmez bence
Benim Hocam Toyota gibi adam!

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #11 : Aralık 08, 2010, 10:58:04 »
Arkadaşlar o kadar para vermeye hiç gerek yok. İnternette bir sürü ilan var. Sonuçta hepsi çin malı.(Servisin taktığıda) İşte bir tane örnek;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-her-araca-ozel-dvd-gps-navigason-toyota-vw-honda-ford-kia-mazda-32042807/detay?
Cevat abi fiyatı serviste gerçekten pahalı ama ben aracı alırken üstündeydi zaten ve beyaz sadece benim aldığım araç kalmıştı dizel olarak linkteki verdiğin cihazda ne olduğu belli dil benim cihazın aynısını montaj dahil 1900 tl den aşağıya bulunabileceğini sanmıyorum tabi şimdilik ilerde tüm elektronik aletlerin fiyatlarının düştüğü gibi bununda fiyatı düşecektir.
Bide dışarda satılan 1000 tl lik cihazlarda hep radyonun çekmemesinden şikayetçi olan var benim kullandığım cihazda ben daha böyle bir sorun yaşamadım.
Ben böyle bir cihaz düşünenlerin ya fly audio yada naviteche bakmalarını öneririm bunlarda çin malı kabul ediyorum ama markası ne olduğu belli olmaya cihazlardan çok daha kaliteli.
Tabi seçim yine sizin bu benim fikrim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #12 : Aralık 08, 2010, 19:20:33 »
  Mahmut sen artık almışsın güle güle kullan. Amacım senin kafanı bulandırmak değil. Gerçekten güzel cihaz. Benim söylemek istediğim servislerin çok fahiş fiyat istemesi. Link teki cihaz birebir sizin araçlara uyumlu bundan emin olabilirsin. Ayrıca bende 2004 corolla var servis benden 1800 tl istedi ben birebir uyumlu cihazı çinden 800 tl ye getirttim. Sorunsuz çalışıyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• TcT Onaylı Firma
« Yanıtla #13 : Aralık 08, 2010, 20:11:38 »
  Mahmut sen artık almışsın güle güle kullan. Amacım senin kafanı bulandırmak değil. Gerçekten güzel cihaz. Benim söylemek istediğim servislerin çok fahiş fiyat istemesi. Link teki cihaz birebir sizin araçlara uyumlu bundan emin olabilirsin. Ayrıca bende 2004 corolla var servis benden 1800 tl istedi ben birebir uyumlu cihazı çinden 800 tl ye getirttim. Sorunsuz çalışıyor.
sağol Cevat abi sende güle güle kullan
Zaten benim aklımda böyle bir cihaz yoktu . Aslında ben elegant dizel alacaktım aracı beyaz rengi kalmamaıştı elegantın satıcı elegant alacağına comfort extra aksesuarlı beyaz var dedi fiyatıda aksesuarlarıyla birlikte  hemen hemen elegantla aynıydı zaten dizel elegantla comfort extra arasında çok fazla donanım farkıda olmadığından ozaman bu araç banada mantıklı gelmişti ondan aldım yoksa servisin pahalıya sattığını bilyorum zaten bana bu cihazı soranlara herzaman dışarıda daha uyguna bulabileceklerinide söylüyorum ama ben navitecin cihazını Adanada sordum 1900 tl dediler en son
navitech taktıracaklar bence okadar para veriyorlar 300-400 daha verip serviste taktırmaları bence daha iyi.