Gönderen Konu: 2011 BEYAZ Auris D-4D Comfort Extra M/M Jant ve Tavan Spoileri Yardım....  (Okunma sayısı 38365 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Yer 2 : Bursa - Kocaeli
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: B+
  • 3 kere teşekkür edildi
merhaba arkadaşlar;2011 beyaz auris d-4d comfort extra aracımı 2 hafta önce teslim aldım.şimdilik çok memnunum.plus modelinin jantları hoşuma gitmediği için extra modelini tercih ettim zaten farkı jant ve viraj denge sistemiydi tabi +2500 tl.şimdi aracıma uygun jant arıyorum.ilk etapta 17 inch düşünmüştüm ama etraftan ve servislerden olumlu yorum alamadım bende 16 inche döndüm.siyah renk düşünmüyorum,beğendiğim bütün modellerin ise bijon aralıkları farklı oluyor.beyaz veya gri diye düşündün ancak beyaz arabada beyaz jant nasıl durur pek canlandıramıyorum.
ayrıca tavan spoileri serviste pahalı.internette 140 tl boya dahil buldum(sem tuning)ancak bu fiyata ne kadar sağlam ve kaliteli olur bilemiyorum.en azından boyası konusunda şüpheliyim.120 tl astar boyalı.
bu konularda yardımcı olur ve fikir verirseniz çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkürler.
Kar Beyazı 2011 Auris D-4D Comfort Ekstra M/M

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • !!! YERDEN GİDEN TOYOTACI !!!
  • Araç: Avensis
  • Kan Grubu: ---
  • Kilometre: 163000
  • Model Yılı: '98
  • 31 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi
Ben o sem tuning ile çok alışveriş yaptım .güvenilir birisi ve güzel malları. uygun+sağlam .

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
Ben o sem tuning ile çok alışveriş yaptım .güvenilir birisi ve güzel malları. uygun+sağlam .
erdi bey çok teşekkür ederim.firma istanbulda, aslında en mantıklısı bizzat gidip incelemek hatta montajıda orada yaptırmak ancak uzakta olduğumdan şimdilik mümkün görünmüyor. boyalı çok mantıklı gelmiyor,mesafe uzun kargoda sağlam,çiziksiz gelirmi diye tereddütteyim.
bu arada resminizdeki aracın jantları hoş görünüyor.mümkünse bilgi alabilirmiyim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: Yaris
  • 24 kere teşekkür etti
  • 3 kere teşekkür edildi
Şu sayfada ssw'nin gayet güzel modelleri mevcut.

http://www.stamfordtyres.com/wheels/ssw/classic.html

En çok  da bu cezbetti;

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
teşekkür ederim hoş modeller var sizin gösterdiğiniz jantın sadece 15 ve 18 inchi var sanırım.

bu araçtaki jantlar sanırım sonradan boyama ancak hoş duruyor.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
bu jantlar hakkında bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: -
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
Aykut bey bence bu jantlar pek hoş değil kolları çok kalın bu nedenle kaba duruyor araçta,

beyaz arabada beyaz jant hoş olmaz, aynı siyah arabada siyah jant gibi araba boğulur bence, bu arada servislerin olumsuz eleştirileri sadece kendi jantlarını satabilmektir , ben 2005 te aracımı sıfır aldım ve 1 ay sonra 15 lik saç jantları söküp 17 jant taktım ve 6 yıldır böyle kullanıyorum, hiçbir problemde yaşamadım bugüne kadari servis banada çok söyledi sorun yaşarsın diye ama sonra kendileride çok yakışmış dedidler

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Gülümseyin...
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür etti
  • 18 kere teşekkür edildi
Aykut Hayırlı olsun güle güle kazasız cezasız kullanmanı dilerim.
Sem Tuning Mustafa abi konusunda iyi ve güvenilirdir.

Bence beyaz araca beyaz jant harika olur ;)

Örnek:

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• ゴールドメンバ
  • E12 SPORT 3ZZ-FE (Auris - Yaris D4D MMT) Civic EK9
    • Model araçlar, uçaklar, helikopterler
  • Kan Grubu: A-
  • 482 kere teşekkür etti
  • 756 kere teşekkür edildi
Aydın abi bence boğuluyor araba beyaz jantla :( tabi işte zevkler ve renkler tartışılmaz diyorlarya iki farklı bakış açısı işte :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Gülümseyin...
  • 1 kere teşekkür etti
Mesut jantın modeli ile alakalı bence senin örnekdeki corolla ile golfün jantı arasında ne kadar duruş farkı var ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 5 kere teşekkür edildi
resimdeki aracın sis farı karomları çok güzel duruyor sis farı çevresini krom ile kaplatmak 180 tl işçilik hariç bugün serviste auris opsiyon listesinde yazıyordu uçmuşlar resmen dışarda güzel biryer bulup yaptırmak lazım
toyoooo toyota :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
resimdeki aracın sis farı karomları çok güzel duruyor sis farı çevresini krom ile kaplatmak 180 tl işçilik hariç bugün serviste auris opsiyon listesinde yazıyordu uçmuşlar resmen dışarda güzel biryer bulup yaptırmak lazım

erman bey dışarda bulursanız bizimle de paylaşın lütfen..
bende serviste sordum dediğiniz gibi fiyat söylediler.. yalniz bu parça makyajlı için dediler.
gerçi sizin araç makyajlı zaten sanırım ama, resimdeki araç makyajlı değil..
o krom çıtalarıda nerden buldu ise ulaşmak isterim aslında...
Gaye dost uğruna ölmek değil,
Uğruna ölünecek dostu bulmaktır!..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 5 kere teşekkür edildi
erman bey dışarda bulursanız bizimle de paylaşın lütfen..
bende serviste sordum dediğiniz gibi fiyat söylediler.. yalniz bu parça makyajlı için dediler.
gerçi sizin araç makyajlı zaten sanırım ama, resimdeki araç makyajlı değil..
o krom çıtalarıda nerden buldu ise ulaşmak isterim aslında...

wallahi araca görsel olarak yapacak çok işim var kendime liste çıkardım yavaş yavaş yapıcam aurisime uzun yıllar binmeyi planlıyorum yolumuz uzun hepsini halledicez inşallah en sonundada bir chip tuning işlemi  düşünüyorum :)
toyoooo toyota :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
teşekkür ederim aydın.bahsettiğim gibi aracı yeni aldım ve bişeyler yapıp sıradanlıktan çıkarmak istiyorum.aslına bakarsan gün geçtikçe beyaz janta olan sempatim artıyor hele örnek olarak verdiğin golfteki görüntü beyaz janta biraz daha yaklaştırdı.spoiler işini izine gittiğimde bursa da yaptırmaya karar verdim sem tuningten spoileri alıcam ancak işçiliğini bursa daki kendi ustalarıma yaptırmayı planlıyorum.bu arada örnek olarak verdiğin jantın markası nedir? ebat olarak ne tavsiyede bulunursun.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • 3 kere teşekkür edildi
gözüme çarpan birkaç model.. yorumlarınızı bekliyorum.ayrıca ava ve kyowa marka jantlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa sevinirim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Kan Grubu: A+
bence 17 ebadtından kuçuk takma .gerçekten çok farkediyor daha sonra pişman olursun ben eskı aurısımdede 17  bundada 17 kullanıyorum hıcbır sorun cıkmadı su ana kadar.Yarın bende mert tunıngden tavan spoylerını yaptırıcam boyası montajı herseyı ıcınde 200 tl yaptırıyorum yarın taktırdıktan sonra resım eklıycem bakalım nasıl olucak bende merak edıyorum :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Gülümseyin...
  • 1 kere teşekkür etti
teşekkür ederim aydın.bahsettiğim gibi aracı yeni aldım ve bişeyler yapıp sıradanlıktan çıkarmak istiyorum.aslına bakarsan gün geçtikçe beyaz janta olan sempatim artıyor hele örnek olarak verdiğin golfteki görüntü beyaz janta biraz daha yaklaştırdı.spoiler işini izine gittiğimde bursa da yaptırmaya karar verdim sem tuningten spoileri alıcam ancak işçiliğini bursa daki kendi ustalarıma yaptırmayı planlıyorum.bu arada örnek olarak verdiğin jantın markası nedir? ebat olarak ne tavsiyede bulunursun.

Aykut Jant arabanın görselliğini değiştiren ve kişileştiren en önemli unsurdur onun için doğru karar vermek lazım.
17den aşağı takmaman gerekli yoksa yakışmaz küçük kalır, gösterdiğin jant örneklerinden kyowa güzel ben daha önce karbon modelini kullandım birçok janta göre hafiftir.
sakın o göserdiğin son 3 jantı takma yazık olur auris e ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • 2 kere teşekkür edildi
aykut
bence mtl01 sarı
beyaz hb aracında mükemmel olur.
balatalarında fosforlu yeşil oldumu.. :alkis:
kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
Pruva Neta

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
  • 1 kere teşekkür edildi
awa ve kyowa denince by tuning mesut sürekli jant değişimleri yapan üyelerimize danışın..beyaza beyaz on numra olur çok kollu olanlar şık tercih edin derim..tabiki 17" aydın abiyede katılıyorum ;)
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 284000
  • Model Yılı: '03
  • 1 kere teşekkür edildi
jantlar güzel'de fiyatlarıda olsa fena olmazdı :D
2003 Corolla 1.6 Hb SoL  81 BB 888