Gönderen Konu: ULŞ.PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./GAZİEMİR/İZMİR  (Okunma sayısı 7546 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı taylan ercan bintepe

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: ---
Ulaşım personel okulu ve eğitim merkezi eğitim araştırma  birinci ulaşım eğitim taburu/gaziemir izmir /  kısacası şöför olucan :)tahmınen 45 gun eğitim süresi var burak gazıemir güzel yer ama sen fark etmiycen cunku yemın törenıne kadar cıkamıyacaksın :D gaziemirde anneannem oturuyor askeriyeye cok yakında insallah onun ziyaretine geldiğimde sanada uğrayabılırım :)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı Burak Korkmaz

• Hiperaktif Toyotacı
  • İsyankar Toyotacı :)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: B+
Şu başlığı tam olarak yazabilir mi biri çok merak ettim de çıkaramadıklarım var :)

Hayırlısıyla git gel inş Burak.

çok sağol nagi cümlemizin evlatları inşallah, amma velakin uzun tarafını bende bilmiyorum :D :D :D sanırım ercünün yazdığı gibi olsa gerek.. :D :D

Amma çok eğitim var Burak abi döndüğünde ilim irfan sahibi oluğ geri dönücek aydınlanıcak valla :D

:D :D öylemi diyosun ercü, veririlermi ordada altımıza bitane corolla acep :D :D
şimdiden hayırlı teskereler. izmir yazları acemilik eğitimi için en güzel yerlerden biridir herhalde :)

gidince logo altını kırmızı yapalım mı?, farlara xenon takalım mı? diye girmezsin olaya inşallah :D

hahaha :D :D :D aklımda var, giderken bi jant lastik,farlara xenon,bagaj yazı iptal, camlara film, sonra askerlik +15 :D :D :D

Ulaşım personel okulu ve eğitim merkezi eğitim araştırma  birinci ulaşım eğitim taburu/gaziemir izmir /  kısacası şöför olucan :)tahmınen 45 gun eğitim süresi var burak gazıemir güzel yer ama sen fark etmiycen cunku yemın törenıne kadar cıkamıyacaksın :D gaziemirde anneannem oturuyor askeriyeye cok yakında insallah onun ziyaretine geldiğimde sanada uğrayabılırım :)

hay maşallah ne tabela vardır şimdi orda :D :D :D aldığım duyumlara göre cennete hoş geldiniz yazıyomuş kapısında ne kadar doğru ne kadar yalan, gelin laannn taylan toyotaclub tugay buluşması :D :D :D

Çevrimdışı taylan ercan bintepe

• Efsane Toyotacı
öyle birşey yazmıyor avutma kendını  :D  benım 2 tane arkadasım orada askerlik yaptı cok rahatlardı inş o rahatlıgı sende bulurusn kardeşim kısmetse tuncu turkayıda kapıp geliriz inş :)

Çevrimdışı Ercüment Enes KOLUMAN

• Efsane Toyotacı
  • Model Yılı: '01
  • Kilometre: 164120
  • Kan Grubu: A+
  • 301 kere teşekkür etti
  • 286 kere teşekkür edildi
çok sağol nagi cümlemizin evlatları inşallah, amma velakin uzun tarafını bende bilmiyorum :D :D :D sanırım ercünün yazdığı gibi olsa gerek.. :D :D

:D :D öylemi diyosun ercü, veririlermi ordada altımıza bitane corolla acep :D :D
hahaha :D :D :D aklımda var, giderken bi jant lastik,farlara xenon,bagaj yazı iptal, camlara film, sonra askerlik +15 :D :D :D

hay maşallah ne tabela vardır şimdi orda :D :D :D aldığım duyumlara göre cennete hoş geldiniz yazıyomuş kapısında ne kadar doğru ne kadar yalan, gelin laannn taylan toyotaclub tugay buluşması :D :D :D

kesinlikle öyle abi :)

tabi cennete hoş geldiniz yazıyor hatta girişte hurmayı ve pamuğu veriyorlarmış :P :D
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110hp  BENZİNLİ 

Simota Short Air İntake
Swimming coach :)

Çevrimdışı SELÇUK GÜZELER

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
kesinlikle öyle abi :)

tabi cennete hoş geldiniz yazıyor hatta girişte hurmayı ve pamuğu veriyorlarmış :P :D

ercü bakalım seni nasıl karşılayacaklar nizamiyede...?

artık pamuklumu olur yoksa haydarlımı kısmetine hee...;)
Pruva Neta

Çevrimdışı Yağız Volkan

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Model Yılı: '11
  • Kilometre: 41000
  • 47 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
sana ve seninle beraber tüm asker kardeşlerimize abilerimize hayırlı teskereler
İnsanlara verdiğimiz değerin karşılığını alamadığımız için,arabalarımıza insanlardan daha çok değer verdik..

• Efsane Toyotacı
  • 301 kere teşekkür etti
ercü bakalım seni nasıl karşılayacaklar nizamiyede...?

artık pamuklumu olur yoksa haydarlımı kısmetine hee...;)

bi şekilde karşılıcaklar belkide dipçikle sonuçta karşılanıcaz.

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Burak Korkmaz

• Hiperaktif Toyotacı
öyle birşey yazmıyor avutma kendını  :D  benım 2 tane arkadasım orada askerlik yaptı cok rahatlardı inş o rahatlıgı sende bulurusn kardeşim kısmetse tuncu turkayıda kapıp geliriz inş :)

herkes öyle diyoda taylanım bakıcaz artık, gelin orda tugayda falan corolla varsa resim çektiririz burağın yeni corollası diye :D :D

sana ve seninle beraber tüm asker kardeşlerimize abilerimize hayırlı teskereler

sağolasın abi inşallah tüm askerlerimize sağ salim gidip gelmeyi nasip eylesin rabbim...

Çevrimiçi Seçkin ÜNLÜSOY

• Efsane Toyotacı
  • 2005 civic ls manuel
  • Model Yılı: '05
  • Kilometre: 142000
  • 37 kere teşekkür etti
  • 72 kere teşekkür edildi
hayırlı teskereler.
96 tipo 1.6 - 94 corsa 1.4 swing - 99 astra gl/ac - 2006 corolla terra hb otm. - 2005 avensis 1.6 comfort - 99 BMW 3.20 i.A - 2006 sw megane authentique - 99 passat 1.8 comfortline - 2008 astra 1.3 cdti essentia - 2005 civic ls manuel

Çevrimdışı Burak Korkmaz

• Hiperaktif Toyotacı
hayırlı teskereler.

sağol seçkinim darısı başına inşallah :D

Çevrimdışı güray gürgen

• Hiperaktif Toyotacı
  • 2008 COROLLA COMFORT
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
sana şimdiden hayırlı teskereler genç asker.giderken yanında pudra götür malum havalar sıcak ayakların bota alışkın değildir.eğer ayağına vurma gibi durum olursa ıslatır öyle giyersin ayağına cabuk alışır.birde sivil ayakkabın kaç numara ise botu aynı numaradan al birkaç gün ayağına vurabilir ama ıslatırda giyersen cokta sorun olmaz.
birde yara bandına ihtiyacın olabilir.
kolay gelsin ...

Çevrimdışı Tunc Sancak

• FR Toyotacı
  • we'll wrench your heart out !
  • 12 kere teşekkür etti
  • 80 kere teşekkür edildi
vay vay vayyy  askerr, kazan   mubarek  olsun, vışş  anılarım  depreşti,  ilk  gun  aklıma  geldi de  ne  zor du  yaa :(

hiç  bitmicekmiş  gibi  geliyor insana,  günü  kurtarmak zor   oluyor ama  arkana  dönüp  bakıncaaa ,,,

450-350-150-99-9  son   2  rakam   sihirlidir :D  , hayırlısıyla  o rakamlara  düş  anlarsın ;)

gelelim sadede,  napcan  nasıl  gelcenn  kimle   gelcenn  ne  edicennn
karşılayalım seni  burda   herhangi  bir   ihtiyacın  var mı ?
Bizde  kabul görmez cahilden  gelen afra tafra !

Çevrimdışı Silinmiş Üye 1 (1193)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Hayırlı teskereler. Benim yer. Ne yap ne et 3. bölüğe düşme dermişim. :) Komutanlar hep değişmiştir tabi 2000 de askerdik orda. Gaziemir ulaştırma okulu, ey gidi. Bi 8 ay kaldık orda. Acemilikte ordaydı, ustalıkta:) Kısa dönem tabi :)

• Efsane Toyotacı
  • 301 kere teşekkür etti
Hayırlı tekereler abi :) sen eskişehire gel 5inde seni bir uğurluyalım :D

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Arif BOSTANCI

• Hiperaktif Toyotacı
  • bugün toyota'n için ne yaptın?
  • Araç: Corona
  • Kan Grubu: A-
  • 1 kere teşekkür etti
Hayırlı teskereler. Benim yer. Ne yap ne et 3. bölüğe düşme dermişim. :) Komutanlar hep değişmiştir tabi 2000 de askerdik orda. Gaziemir ulaştırma okulu, ey gidi. bi 8 kaldık orda. Acemilikte ordaydı, ustalıkta:) Kısa dönem tabi :)

273 KD mi?
94 corona 2.0 GLİ 3SFE

Çevrimdışı Burak Korkmaz

• Hiperaktif Toyotacı
sana şimdiden hayırlı teskereler genç asker.giderken yanında pudra götür malum havalar sıcak ayakların bota alışkın değildir.eğer ayağına vurma gibi durum olursa ıslatır öyle giyersin ayağına cabuk alışır.birde sivil ayakkabın kaç numara ise botu aynı numaradan al birkaç gün ayağına vurabilir ama ıslatırda giyersen cokta sorun olmaz.
birde yara bandına ihtiyacın olabilir.
kolay gelsin ...

sağolasın abi ayaklar bota alışkın sıkıntı yaşamaz inşallah... bakıcaz artık..

vay vay vayyy  askerr, kazan   mubarek  olsun, vışş  anılarım  depreşti,  ilk  gun  aklıma  geldi de  ne  zor du  yaa :(

hiç  bitmicekmiş  gibi  geliyor insana,  günü  kurtarmak zor   oluyor ama  arkana  dönüp  bakıncaaa ,,,

450-350-150-99-9  son   2  rakam   sihirlidir :D  , hayırlısıyla  o rakamlara  düş  anlarsın ;)

gelelim sadede,  napcan  nasıl  gelcenn  kimle   gelcenn  ne  edicennn
karşılayalım seni  burda   herhangi  bir   ihtiyacın  var mı ?

inşallah be tunç'um bi başlasında allahın izniyle sonu gelir heralde, düşünmen yeter kardeşim, büyük ihtimal efsaneyle gelicem amcaoğlu falan onlar bırakıcak gibi şimdilik, ama gelin karşılayın izmiri bilmiyoz toyotaclub karşılama töreni isteriz :D :D :D

Çevrimdışı Silinmiş Üye 1 (1193)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
Alıntı
273 KD mi?

277 KD. be ağbiciğim :)

• Efsane Toyotacı
  • 301 kere teşekkür etti
sağolasın abi ayaklar bota alışkın sıkıntı yaşamaz inşallah... bakıcaz artık..

inşallah be tunç'um bi başlasında allahın izniyle sonu gelir heralde, düşünmen yeter kardeşim, büyük ihtimal efsaneyle gelicem amcaoğlu falan onlar bırakıcak gibi şimdilik, ama gelin karşılayın izmiri bilmiyoz toyotaclub karşılama töreni isteriz :D :D :D

Burak abi postal farklı bir boyut ama uyarmadı deme ben kışın kullanıyorum 1 hafta alışana kadar yolda yürüyemiyorum :D

Diyorumya sen 5inde gel uğurlıcaz seni :D dönüştede karşılama yaparız :D

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Burak Korkmaz

• Hiperaktif Toyotacı
Burak abi postal farklı bir boyut ama uyarmadı deme ben kışın kullanıyorum 1 hafta alışana kadar yolda yürüyemiyorum :D

Diyorumya sen 5inde gel uğurlıcaz seni :D dönüştede karşılama yaparız :D

diyosun :D :D :D bi bakalım ercü can atıyorum gelmek için emin ol :D :D

• Efsane Toyotacı
  • 301 kere teşekkür etti
diyosun :D :D :D bi bakalım ercü can atıyorum gelmek için emin ol :D :D

ben burdan sadece diyorum şuanda ama onu giyince hiç bişi yok sadece 15 20dk yürümene bakar :D  işte bunu atmana sevindim abi :D

Simota Short Air İntake

Toyota Club Türkiye

Etiketler: