Gönderen Konu: Krom Veya Çelik Jantlar Hk  (Okunma sayısı 3742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
Krom Veya Çelik Jantlar Hk
« : Ağustos 14, 2007, 14:31:00 »
Merhaba Herkse;

Aracımın jantlarını değiştirmek istiyorum ama henüz karar veremedim.Krom jantlardan cok kişi bahsediyor ama araştırmama göre pekte dayanıklı değilmişler.  

Kullandıgınız veya bıldiğiniz jant markaları varmı ve nereden aldınız??

Teşekkürler
H.Volkan BAYRAMGİL....
Auris 1.6 M/M SR

Yer SİYAH, gök BEYAZ...

Toyota Club Türkiye

« : Ağustos 14, 2007, 14:31:00 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: 0+
« Yanıtla #1 : Ağustos 22, 2007, 22:02:32 »
Arkadaslar meraba bende dızel corolla terra var ben bundakı kapak jantları cıkarıp yerıne sol modelındekı alımınyum jantları takmak ıstıyorum.  2.el fıyatları ne kadar temız olanların bır bılgısıs varmı yada sol kullanıpta satan arkadaslar olurmu fıyatlar hakkında bılgılendırırsenız sevınırım..

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • cibili cibili şak şak şak...
  • Kan Grubu: A-
  • Kilometre: 102110
  • Model Yılı: '00
  • 41 kere teşekkür etti
  • 78 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2007, 13:25:49 »
Volkan, krom jant alırken iki kere düşünmeni isterim.Kullanırken çok dikkat isterler , birde krom alırsan marka almanı tavsiye ederim.

Tuğrul, bence 2. el sol jantına vereceğin parayla çok daha güzel sıfır başka jant alabilirsin yinede karar senin.Çıkmacıları yada jant lastik satan firmalara sor.700-900 Ytl civarında oynar hee daha uygun da bulabilirsin 2. el bu sonuçta  anladın sen onu....
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE_____ ATAM
İŞİNE BAK__________________BABAM
OĞLUM BAĞA BAK BAĞA______ DEDEM

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
« Yanıtla #3 : Ağustos 24, 2007, 11:41:50 »
Alıntı yapılan: Ferdi Çetinbaş
Volkan, krom jant alırken iki kere düşünmeni isterim.Kullanırken çok dikkat isterler , birde krom alırsan marka almanı tavsiye ederim.

Tuğrul, bence 2. el sol jantına vereceğin parayla çok daha güzel sıfır başka jant alabilirsin yinede karar senin.Çıkmacıları yada jant lastik satan firmalara sor.700-900 Ytl civarında oynar hee daha uygun da bulabilirsin 2. el bu sonuçta  anladın sen onu....
[/quote]

Merhaba Ferdi;

Krom konusunda kararsızım ama jantları kesin değiştirmek istiyorum. Hafta sonu bakıcam bakalım. Tavsiye edebileceğin varsa sevinirim...

Tesekkurler..
H.Volkan BAYRAMGİL....
Auris 1.6 M/M SR

Yer SİYAH, gök BEYAZ...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Eski Toprak Toyotacı
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: 0+
  • 62 kere teşekkür etti
  • 14 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #4 : Ağustos 24, 2007, 13:16:13 »
abicim krom alacaksan çok araştırıp gezmen saglamlıklarına bakman daha sonrada fiyata bakman lazım.Biraz fazla gezersen ben gibi ucuz sağlam bi şeler ayarlaya bılırısın.
...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Kan Grubu: B+
« Yanıtla #5 : Ağustos 27, 2007, 11:35:29 »
Sol jantı konusunda sıfır düşünme düşünürsen ona vereceğin paraya en mükemmel ve italyan yada alman malı çok güzel bir jant alabilirsin.

ikinci el olarak sol jantı bulmam mümkün tabiki bi ara bende kafaya koymuştum hatta bir sol aracı olan arkadaştan alacaktım ama sonra gitmiş toyotadan fiyatlarını öğrenmiş vazgeçmişti satmaktan.

benim eniştem denizlide jant işiyle uğraşıyor (hala bir jant satamadı bana ama) elinde şuanda 4 adet çıkma sol jantı var. fiyat konusunda her gittiğimde soruyorum söylemiyor bana sen alcak ol ben takayım arabana sonrada konuşuruz diyor
Hayat bazen insana sürprizler yapıyor.
Bazılarını farkediyoruz, bazılarını ise fark ettiğimiz zaman çok geç oluyor.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Siftahı Yapmış Toyotacı
  • *
« Yanıtla #6 : Mart 23, 2008, 19:13:53 »
merhaba birisi sol jantımı dedi  bende sıfır olarak  var  takımını 1000 ytl ye veririm  bana ulasın  0535 789 74 87 tecimeroglu jant ..corum  ayrıca bu jantı kendim ürettirdim  serviste  tanesi 1000 ytl oldugu için