Gönderen Konu: 2001 1.6 vvt-i corolla sol special resimler Hande abla sana gelsinnnnn :D  (Okunma sayısı 7186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi
Maşallah aracın benimkinin aynısı ve bende Eskişehirliyim. Anlamadığım bi konu plakanın 26 olması neden seni ve forumdaki kişileri bu kadar kıl ediyor? Olayı bilmediğim için aklıma takıldı kusura bakma. Bu kadar gelişen ve güzelleşen bir şehirimiz varken nedendir bu tavırlar? Ben ise Kütahyada ikamet ettiğim için sonu 026 aldım.Gurur duyuyorum ayrıca Eskişehirli olmaktan.Jant konusuna gelince ekstra aksesuar olarak sunuldu bizim kasalarda. Jant fiyatını veren jantlı aldı aracını plazadan. Senin aracı 0 km alan şahıs jant almamış yani anlayacağın. Standart değil yani bizim kasaların sollerinde e12ler gibi.Ayrıca ekstra ödersen jantın yanında bagaj kapağı spoileri,krom eksoz ucu,6li cd changer,krom bagaj kapağı tutamağı vede ön G6 tampon eki ile full paket olarak alabiliyordun.Eskişehirde beyaz vardı full paketli.

Kimseyi kıl ettiği falan yok aramızda bi espri sadece ben sevmiyorum muhabbete katılan diğer arkadaşlarda eskişehirli zaten....  
Plakanıda iyi güzel almışsın takdir ettim memleketini koruyacaksın... Bülbülü altın kafese koymuşlar misali.... Bende bu yüzden senin tabirinle KIL oluyorum eskişehire ben Düzce'liyim, eskişehirde yaşamak durumundayım he ben seviyomuyum sevmiyorum bu kimseyi bağlamaz şahsi duygularımdır benim.... He ben eskişehir hakkında asılsız olarak atıp tutarsam müdahele etme hakkına sahipsin aksi takdirde malesef dostum....

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
aracim hakkindaki yorum icin tsk. ama plaka konusu nedir yani kil olmak falan eskisehire kil olmak falan nerden cikarttiniz???????????    yazim yanlisi varsa affedin pspden zor oluyor
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Araç: Auris
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: '13
  • 28 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi

Kimseyi kıl ettiği falan yok aramızda bi espri sadece ben sevmiyorum muhabbete katılan diğer arkadaşlarda eskişehirli zaten.... 
Plakanıda iyi güzel almışsın takdir ettim memleketini koruyacaksın... Bülbülü altın kafese koymuşlar misali.... Bende bu yüzden senin tabirinle KIL oluyorum eskişehire ben Düzce'liyim, eskişehirde yaşamak durumundayım he ben seviyomuyum sevmiyorum bu kimseyi bağlamaz şahsi duygularımdır benim.... He ben eskişehir hakkında asılsız olarak atıp tutarsam müdahele etme hakkına sahipsin aksi takdirde malesef dostum....

Sevmeyebilirsin sevmek zorundada değilsin seninde bahsettiğin gibi bülbülü altın kafese koymuşlar misali. Bende Düzceye çok geldim gittim Eskişehirimi tutmaz fakat ben ülkemin her toprağını seviyorum kardeş. Belkide gurbettekilerin çoğunun memleketine duyduğu özlemden dolayıdır ikamet ettiği yeri sevmemesi..
Toyocuk :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Best of Techno Bass
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
Ercü fotolar sıkı ha maşallah çok güzel araç :) Eskişehirin tam neresindesin ben bi odunpazarını biliyorum azçok :D
short shift,jdm real tails,American Front Bumper,8000K Monza Xenon,,,,, MADE IN JAPAN

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '14
Ercü fotolar sıkı ha maşallah çok güzel araç :) Eskişehirin tam neresindesin ben bi odunpazarını biliyorum azçok :D

Off karakedi'de boza içmek vardı şimdi :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti

Araba hakkındaki yorumların için teşekkürler abi :) Şimdi odunpazarına yürüyerek 20 dk falan (kişiden kişiye değişir tabi :D ) hasan polatkan diye bi yer var abi  orda büyükçe bir migros var orda içlerde biyerde ben varım pisikopat gibi bisiklet biri binen biri görürsen ben veya bizim team'den biridir :D

Off karakedi'de boza içmek vardı şimdi :D

Offfff karakedi dedin bitirdin beni :D
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Ya ben deplasmanda yorumları pspden az çok okumaya çalıştım Hasan arkadaşımız kıllık muhabbeti falan demiş ben sordum bana cevap vermemiş hala çok merak ediyorum benim kıl olduğumu nerden çıkarttı acaba????

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • E12 HB Corolla D-Sport 2.0 D4D (Tek Kapı)
  • Kilometre: 332000
  • Model Yılı: '02
  • 208 kere teşekkür etti
  • 421 kere teşekkür edildi

Sevmeyebilirsin sevmek zorundada değilsin seninde bahsettiğin gibi bülbülü altın kafese koymuşlar misali. Bende Düzceye çok geldim gittim Eskişehirimi tutmaz fakat ben ülkemin her toprağını seviyorum kardeş. Belkide gurbettekilerin çoğunun memleketine duyduğu özlemden dolayıdır ikamet ettiği yeri sevmemesi..

İşte bak senin takıldığın nokta bu... Düzce'ye çok geldim gittim Eskişehirimi tutmaz diye birşey diyemezsin ancak bana göre ya da benim için Eskişehirimi tutmaz diyebilirsin farkındaysan bende şahsi görüşlerimden bahsettim...

Ayrıca Ercümentin bir kıllığı yok 35 olacak demesini sebebi taşınma ihtimalleridir...

Seninle alakası yok Ercü'm ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
İşte bak senin takıldığın nokta bu... Düzce'ye çok geldim gittim Eskişehirimi tutmaz diye birşey diyemezsin ancak bana göre ya da benim için Eskişehirimi tutmaz diyebilirsin farkındaysan bende şahsi görüşlerimden bahsettim...

Seninle alakası yok Ercü'm ;)

Abi sen olmak üzere herkes gibi bi yorum.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2011 Auris Sport
  • Kilometre: 54000
  • Model Yılı: '11
  • 120 kere teşekkür etti
  • 222 kere teşekkür edildi
ercü sonunda geldin heralde hoşgeldin :)
2011 Auris Sport
Atiker Nanofast, Eibach Pro-kit, Philips LumiLeds 5000k(farlar), Photon Xenon Effect 5000k(sisler), Cree Led 6000k (uzunlar), Amerikan Park(ayna ve sinyaller), Ayna Altı Kartalgöz Led, Ayakaltı Aydınlatma

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
ercü sonunda geldin heralde hoşgeldin :)

Geldim şükür yaa özledim evi yeter otel köşelerinde yeter yav. heryer su heryser su arada vraklıyorum parmaklarımın arasından perdelerde çıkıyor hadi hayırlısı :D hoş bulduk bu arada :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Fanatik Toyotacı
  • Kan Grubu: A-
  • Model Yılı: '13
  • 28 kere teşekkür etti
  • 82 kere teşekkür edildi
Ya ben deplasmanda yorumları pspden az çok okumaya çalıştım Hasan arkadaşımız kıllık muhabbeti falan demiş ben sordum bana cevap vermemiş hala çok merak ediyorum benim kıl olduğumu nerden çıkarttı acaba????

Senle bir alakası yok kardeşim. ;)
Toyocuk :)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Kan Grubu: 0-
  • Kilometre: 100
  • Model Yılı: '14
eskışehire gitmek istimıyorum boza ıçmek istiyorum yaaa :(

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
Senle bir alakası yok kardeşim. ;)

peki abi...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
eskışehire gitmek istimıyorum boza ıçmek istiyorum yaaa :(

Gel gelllll :D İçelim güzelleşelim (boza) :D