Gönderen Konu: 2001 1.6 vvt-i corolla sol special resimler Hande abla sana gelsinnnnn :D  (Okunma sayısı 2084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Model Yılı: '01
  • Kilometre: 157250
  • Kan Grubu: A+
  • 278 kere teşekkür etti
  • 244 kere teşekkür edildi
benim aracın fotoları forumda var ercü.... :D yalnız buradaki fotolara göre şimdi arkası biraz daha kalkık duruyor serviste bilmemne koymuşlar ondan afedersiniz arkası havaya kalktı.... :D

http://www.toyotaclubtr.com/fotograflar-videolar/iste-benim-corollam/

bu arada birşey sorabilir miyim? sol donanımda çelik jant olmuyor muydu?

Bazılarında oluyor ama bizde neden yok anlamış değilim orjinal çelik jantları çok hoş yaa bizde yok pofff :(
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110hp  BENZİNLİ 

Simota Short Air İntake
Swimming coach :)

Toyota Club Türkiye

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
  • Kan Grubu: 0+

Bazılarında oluyor ama bizde neden yok anlamış değilim orjinal çelik jantları çok hoş yaa bizde yok pofff :(
araç ikinci el olarak satın aldıysanız ilk sahibi satmış olabiir mi? hani böyle çakallık yapan çok..
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • Kan Grubu: A-
  • 2 kere teşekkür edildi
oyy özür dilerim :D ama filtre takınca da çok canavar ses oluyor be :D egzos sesini o kadar çok sevmem, allahtan devir yükseldikçe sesi incelip artmayan bi egzos buldum da tok bir ses alıyorum :) ercü benim ailem de verirdi bana araba, sonralarda trafiğe çıkmaya başladım ehliyet yaklaşınca, bir kere istedim maça gitcektim, vermediler, ben de kaçırdım (16 yaşından beri anahtarım vardı :( ) ilk kez kaçırdım, ilk kazamı yaptım :( sen sen ol çıkma trafiğe, hele hele arkadaşların varsa sakın :)
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 278 kere teşekkür etti
araç ikinci el olarak satın aldıysanız ilk sahibi satmış olabiir mi? hani böyle çakallık yapan çok..

3. sahibiyiz ilk sahibi izmirden 2.si istanbul sonra durak eskişehir işte :D o jantlar hoş baya ama eskişehirdeki çoğu sol'da yok 10 tane varsa 3 tanesinde çelik jant var  herkestemi çakallık var :(

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 278 kere teşekkür etti
oyy özür dilerim :D ama filtre takınca da çok canavar ses oluyor be :D egzos sesini o kadar çok sevmem, allahtan devir yükseldikçe sesi incelip artmayan bi egzos buldum da tok bir ses alıyorum :) ercü benim ailem de verirdi bana araba, sonralarda trafiğe çıkmaya başladım ehliyet yaklaşınca, bir kere istedim maça gitcektim, vermediler, ben de kaçırdım (16 yaşından beri anahtarım vardı :( ) ilk kez kaçırdım, ilk kazamı yaptım :( sen sen ol çıkma trafiğe, hele hele arkadaşların varsa sakın :)

yok trafik işi eskişehirde çoookk ama çoookk sakat abi çıkmam zaten bide bizim ev caddede arkaya çekerken bile tramvay yolunun orda kırmızı ışık yanmasını bekliyorum o sürede arka bahçeye çekebiliyorum yoksa bizim burası otoban gibi 80 90 görenler var  öğlen falan geceleri sen düşün artık modifiyeliler falan. Bide eskiden yan tarafta tuningciler vardı taşınmasalardı indirimli falan hava filitresi işini halledicektim ama 2 sene önce taşındılar :/ :(

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
3. sahibiyiz ilk sahibi izmirden 2.si istanbul sonra durak eskişehir işte :D o jantlar hoş baya ama eskişehirdeki çoğu sol'da yok 10 tane varsa 3 tanesinde çelik jant var  herkestemi çakallık var :(
şimdi sen aracın şase numarsı yada ne bileyim bir şekilde eski kimliği hakkında araştırma yaparsan sonuca varaırsın ki sol diyorsun  jant benim bildiğim mutlaka olmalı...insan oğlu..çakkalıkta bir numara emin ol..bugün en babasından 400-500 lirası var orjin..sol jantın.. yani araç sol diyorsan olmalı büyük ihtimal satılmıştır. :(
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 278 kere teşekkür etti
şimdi sen aracın şase numarsı yada ne bileyim bir şekilde eski kimliği hakkında araştırma yaparsan sonuca varaırsın ki sol diyorsun  jant benim bildiğim mutlaka olmalı...insan oğlu..çakkalıkta bir numara emin ol..bugün en babasından 400-500 lirası var orjin..sol jantın.. yani araç sol diyorsan olmalı büyük ihtimal satılmıştır. :(

Sol abi çünkü tamponlar ve aynalar gövde renginde hadi o boyatılabilir sis farı var hadi oda taktırılsın ama 4 cam otomatik arkalarda otomatik yani olmama gibi bi durum yok abi o jantları araştırıyım bi kafama takıldı :/

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • pahalı zevklerim var, benzin gibi
  • 2 kere teşekkür edildi
trafik işinin en rahatını antalyada gördüm, gündüz ehliyetsiz de kullanır sarhoş da kullanır bilmemne de kullanır..polisler gölgenin altından çıkmıyor, şehirler arası sayılacak yollarda değil de şehir içinde kullanılırsa kullanılır, antalyada çok kullandım öyle..denizli çok sıkıydı, kullanmaya cesaret bile edememiştim..anlayacağın çok çok zor geçti ehliyet alana kadarki dönem..ehliyetten sonra da hayatımda hiç bir şey değişmedi, hala daha sormadılar ehliyet ya :)

sol jantı da çok takma kafana, ayarlarız istersen ucuza :P
ae101 4a-fe+ junyan angel eye+ 8000k xenon+ usdm oem stop+ racing stripes+ 16" astra H jant+ 195/45r16 continental sport contact2 ve michelin pilot sport+ sonax cam filmi+ ışıklı kapı eşiği+ ayak aydınlatması+ beyaz gösterge aydınlatması+ oem anatomik spoyler+ bagaj led aydınlatma+ e34 paspas+ alpine CDE-9873RB teyp+ alpine mrv-f450 amfi+ alpine MRP-M500 mono amfi+ jbl komponent+ fli

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 278 kere teşekkür etti
trafik işinin en rahatını antalyada gördüm, gündüz ehliyetsiz de kullanır sarhoş da kullanır bilmemne de kullanır..polisler gölgenin altından çıkmıyor, şehirler arası sayılacak yollarda değil de şehir içinde kullanılırsa kullanılır, antalyada çok kullandım öyle..denizli çok sıkıydı, kullanmaya cesaret bile edememiştim..anlayacağın çok çok zor geçti ehliyet alana kadarki dönem..ehliyetten sonra da hayatımda hiç bir şey değişmedi, hala daha sormadılar ehliyet ya :)

Valla abi ucuz mucuz değil ya eğer üstündekileri sattılarsa gözüme gözükmesin o adamlar eğer alınırken direk böle alınmışsa tek lafım yok Erdem abi OZracing'miş düşün artık ağlmak istiyorum yani düşün :(

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • Durum: Sakin
  • Araç: Verso
  • 22 kere teşekkür etti
  • 15 kere teşekkür edildi
Allah kaza bela vermesin ercüment :)
397-393-389-385-381 yok dolacak gibi değil.

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 278 kere teşekkür etti
Allah kaza bela vermesin ercüment :)

Amin abi kimseye vermesin :)

Simota Short Air İntake

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • 2008 astra 1.3 cdti essentia
  • Araç: Başka Marka
  • Model Yılı: '08
  • Kilometre: 117000
  • 27 kere teşekkür etti
  • 61 kere teşekkür edildi

hurdacılar sitesi :D
96 tipo 1.6 - 94 corsa 1.4 swing - 99 astra gl/ac - 2006 corolla terra hb otm. - 2005 avensis 1.6 comfort - 99 BMW 3.20 i.A - 2006 sw megane authentique - 99 passat 1.8 comfortline - 2008 astra 1.3 cdti essentia

Çevrimdışı Üye

• Hiperaktif Toyotacı
  • 3 kere teşekkür etti
  • 29 kere teşekkür edildi
Maşallah aracın benimkinin aynısı ve bende Eskişehirliyim. Anlamadığım bi konu plakanın 26 olması neden seni ve forumdaki kişileri bu kadar kıl ediyor? Olayı bilmediğim için aklıma takıldı kusura bakma. Bu kadar gelişen ve güzelleşen bir şehirimiz varken nedendir bu tavırlar? Ben ise Kütahyada ikamet ettiğim için sonu 026 aldım.Gurur duyuyorum ayrıca Eskişehirli olmaktan.Jant konusuna gelince ekstra aksesuar olarak sunuldu bizim kasalarda. Jant fiyatını veren jantlı aldı aracını plazadan. Senin aracı 0 km alan şahıs jant almamış yani anlayacağın. Standart değil yani bizim kasaların sollerinde e12ler gibi.Ayrıca ekstra ödersen jantın yanında bagaj kapağı spoileri,krom eksoz ucu,6li cd changer,krom bagaj kapağı tutamağı vede ön G6 tampon eki ile full paket olarak alabiliyordun.Eskişehirde beyaz vardı full paketli.
Toyocuk :)

Çevrimdışı Üye

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 'alph
  • Kan Grubu: ---
allah kaza bela vermesin..
ehliyet almadan binmek yok ! ,)
2007 ToYoTa CoRoLLa (canavarım : )
06.34
FeNeRBaHÇe

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • Hergün biraz daha fazla Toyota sevgisi... <3
    • JDM TÜRK
  • 1 kere teşekkür edildi
Arabanız çok güzelmiş kardeşim , kazasız belasız kullanırsınız inşallah... :)

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
    • JDM TÜRK
  • 1 kere teşekkür edildi
benim aracın fotoları forumda var ercü.... :D yalnız buradaki fotolara göre şimdi arkası biraz daha kalkık duruyor serviste bilmemne koymuşlar ondan afedersiniz arkası havaya kalktı.... :D
Ne koymuşlar abla? Benimde arkama koysunlar :D 

Çevrimdışı Üye

• Bölüm Sorumlusu
  • chappuler
  • 33 kere teşekkür etti
  • 39 kere teşekkür edildi
Ne koymuşlar abla? Benimde arkama koysunlar :D 

tekrar sorarım canım.... (töbe töbee :D )
Tüm üye ve üye olacakların dikkatine! lütfen forum kurallarını gözden geçiriniz....
http://www.toyotaclubtr.com/index.php?topic=3.0
"Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır..."

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • Two Brother One Fate (Babo'Leee And Toyota)
    • Otomobil'den Detay
  • 2 kere teşekkür edildi
yapabileceğin en güzel ve maliyeti düşük güzellik M spoiler olur.Birde güzel bir egzoz ucu
Bana saygı nutuğu atanlar.Önce kendi yaşınıza fiziki olarak değil,Beyin olarak gelin.....
http://fc04.deviantart.net/fs12/i/2006/301/c/5/Toyota_Trueno_AE86__by_AEvsFD.gif

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
    • JDM TÜRK
  • 1 kere teşekkür edildi
tekrar sorarım canım.... (töbe töbee :D )
Peki , iyi olur valla :)

yapabileceğin en güzel ve maliyeti düşük güzellik M spoiler olur.Birde güzel bir egzoz ucu
Spoiler dedinde aklıma geldi , bende yeni resimleri ekleyim bari :)

Çevrimdışı Üye

• Efsane Toyotacı
  • Two Brother One Fate (Babo'Leee And Toyota)
    • Otomobil'den Detay
  • 2 kere teşekkür edildi
Erdem abi ekleme yaaaaaaa.Zaten RedLine aşkı hortladı bende..
Bana saygı nutuğu atanlar.Önce kendi yaşınıza fiziki olarak değil,Beyin olarak gelin.....
http://fc04.deviantart.net/fs12/i/2006/301/c/5/Toyota_Trueno_AE86__by_AEvsFD.gif

Toyota Club Türkiye