Gönderen Konu: Otomatik vites ve LPG  (Okunma sayısı 11171 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • Model Yılı: '10
  • 5 kere teşekkür etti
  • 10 kere teşekkür edildi
Ynt: Otomatik vites ve LPG
« Yanıtla #40 : Ekim 28, 2014, 21:18:32 »
Murat bey, oncelikle araciniz hayirli olsun. Degerler cok cok iyi. Qasqaiye tup takılır. Hatta daha ust kategorideki araclara da takilir. Bu gayet normal. Ben hic lpg siz arac kullanmadim mesela. Endiselenmeyin. Memnun kalacaginizi tahmin ediyorum.
inşallah
Şerefsiz köpeklerle masaya oturanlar şu hikayeyi bir okusunlar.Hepsinin intikamı alınmadan bu ateş sönmeyecek.

https://eksisozluk.com/entry/37514323

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #40 : Ekim 28, 2014, 21:18:32 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 2021 Corolla Vision
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 19000
  • Model Yılı: '21
  • 18 kere teşekkür etti
  • 4 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #41 : Kasım 05, 2014, 22:53:10 »
         Selamlar arkadaşlar. Uzun zaman 97 model 1.6 GLİ kullandıktan sonra 2005  model sıfır peugeot 307 aldım ve LPG taktırıp kullandım. sonra aile ve çocuk nedeniyle sedan bir araç alma ihtiyacı duydum ve 2008 model Corolla 1.6 benzinli elegant otomatik vites araç aldım. Önümüzdeki hafta aracı teslim alıcam.

Forumda bu başlıkla ilgili bir link bulamadım. bundan dolayı kendim bir başlık açmak istedim. Özellikle 4 ileri olan otomatik vites konusu beni biraz düşündürüyor. ikinci mevzu bu modele LPG uygun mu değil mi? Kullanan arkadaşlarımızın fikrini öğrenmek isterim. genellikle düz vitesle ilgili yorumlar ve fikirler var forumda. ne dersiniz? Otomatik vitesli araçlarda km başına yakıt hesaplayan var mı? Bu araçtaki 4 ileri vites sorun çıkarıyor mu sürüş zevkinde ve LPG ile ilgili ne düşünüyorsunuz??

2010 corolla comfort kullanıyorum tam otomatik(4 ileri). Landirenzo marka lpg taktırdım, 8500 km oldu henüz hiçbir sıkıntı yaşamadım çok şükür, yazın kızımın sağlık sorunları sebebiyle adana-ankara-istanbul arası mekik dokudum, ankara (optimumun orda doldurdum-istanbul (gaziosmanpaşa tem konutları)arası tam olarak bir depo yaktım(40 LT), klima sürekli açıktı, hızım ortalama 120.
umarım fikir sahibi olmuşsunuzdur.