Gönderen Konu: boğaz kelebeği temizliği...  (Okunma sayısı 21856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • Araç: Corolla
  • Kan Grubu: A+
  • Kilometre: 257500
  • Model Yılı: '01
  • 395 kere teşekkür etti
  • 373 kere teşekkür edildi
Ynt: boğaz kelebeği temizliği...
« Yanıtla #20 : Ağustos 21, 2010, 11:00:14 »
baktım kardeşim yuvayada baktım..tabi bu ses çokta büyük bir ses değil ama..rölantide kulağını verdiğinde duyabilyorsun 2 dakika aralıklarla..bugün bakıcaz..ne olabilir diye.. ama dün değişimleri yaptıktan sonra arabanın seside çekişide klimasıda adam gibi çalışmaya başladı..aracıma rutin bakımlarını bayağı aksatmışım:(.. dün yolda özür diledim ondan hep... gittim benzinliğe doyurdum karnının kızımın bide serinlettim onu misler gibi...bugün inş. şile yollarına süreceğim.. ceylanımla bir şile turu yapacağım bugün nasipse...gezintimden kareler paylaşırım...;)

oyyy oyyy oyyy böyle konuştun yaa birden çocuğun olmak istedim yani :D belkide ok yönünde takılmamıştır  olmuştur bişiler :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs
Swimming coach :)

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Ağustos 21, 2010, 11:00:14 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 2005 corolla hb sol A/T "CC" lü :D
  • Kan Grubu: 0+
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Ağustos 21, 2010, 11:08:33 »
oyyy oyyy oyyy böyle konuştun yaa birden çocuğun olmak istedim yani :D belkide ok yönünde takılmamıştır  olmuştur bişiler :)
yok abicim ok yönüne baktım doğru sanayici adamız la yanlış olur mu..bişey var ama çözecez onu..usta şimdi araçta uyuyor şekerleme yapıyor....rahatsız etmedim birazdan bakarız bulabilirsek bulruruz bulamazsak bulamayız..sanada bakarız ayıpsın olaki istanbulda gurbet ellere düşersen..gel ayıpsın nedemek yediri içirir giydirirm ama bir baba bir anne şevkatin veremesemde abi şevkatinin kralını veirrim ;) sorun değil her türlü..
Benim pekmezim oldukça.. sineği bağdattan gelir..;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
« Yanıtla #22 : Ağustos 21, 2010, 11:25:04 »
yok abicim ok yönüne baktım doğru sanayici adamız la yanlış olur mu..bişey var ama çözecez onu..usta şimdi araçta uyuyor şekerleme yapıyor....rahatsız etmedim birazdan bakarız bulabilirsek bulruruz bulamazsak bulamayız..sanada bakarız ayıpsın olaki istanbulda gurbet ellere düşersen..gel ayıpsın nedemek yediri içirir giydirirm ama bir baba bir anne şevkatin veremesemde abi şevkatinin kralını veirrim ;) sorun değil her türlü..

doğru yaa sanayiydi dimi unutmuşumm :) Sağol abi çok teşekkür ederim Düzcede A.C.D. İstanbulda sen Trabzonda İsmail Hakkı abi(depo fulllicekmiş bide :D ) Ankarada Seçkin :)
Eskişehire gelirseniz haberin olmazsa çok bozulurum abi hiçte hoş olmaz çöaay içmeye yemeğe kalmaya beklerim biliyorsunuz :)
Toyota Corolla 2001 1.6vvt-i sol special 110+ bilmem kaç tane hp  BENZİNLİYDİ  Artık Prins Technomaxlı :rofl:

Simota Short Air İntake, 1.8 vvt-i İntake Manifold, 1.8 vvt-i Throttle Body, 1.8 vvt-i fuel injectors 51 mm straight pipe & sport muffler, Raizin Voltage Stabilizer, Greddy Oil Cacht Tank, Eibach pro kit 35 mm springs

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Ağustos 21, 2010, 11:36:33 »
doğru yaa sanayiydi dimi unutmuşumm :) Sağol abi çok teşekkür ederim Düzcede A.C.D. İstanbulda sen Trabzonda İsmail Hakkı abi(depo fulllicekmiş bide :D ) Ankarada Seçkin :)
Eskişehire gelirseniz haberin olmazsa çok bozulurum abi hiçte hoş olmaz çöaay içmeye yemeğe kalmaya beklerim biliyorsunuz :)
eskişehire ziyaret gelicem..ama askerden sonra hedefim var eskişehir amasya ve trabzon bu üç ile sempatim var ziyaretlerimi gerçekleştireceğim.. o zaman ağırlarsın elbet..biz aileyizzzz.. ;)

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 395 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Ağustos 21, 2010, 11:59:49 »
eskişehire ziyaret gelicem..ama askerden sonra hedefim var eskişehir amasya ve trabzon bu üç ile sempatim var ziyaretlerimi gerçekleştireceğim.. o zaman ağırlarsın elbet..biz aileyizzzz.. ;)

askerden sonra derken daha askerlikmi var abi ? Gelin abi yaa buyrun başımın üstünde yeriniz var burdan amasyaya ankara üzerinden geçiliyor merzifondan samsuna ordan giresun tirebolu görele(memleket :D :D ) ordan trabzonn :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Efsane Toyotacı
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Ağustos 21, 2010, 12:06:12 »
askerden sonra derken daha askerlikmi var abi ? Gelin abi yaa buyrun başımın üstünde yeriniz var burdan amasyaya ankara üzerinden geçiliyor merzifondan samsuna ordan giresun tirebolu görele(memleket :D :D ) ordan trabzonn :D
askerlik var ya kaça kaça bi hal oldujk :P okul yeni bitti ercü dikiş dikiş...anca...geçtim dere tepeyi asıl şimdi başladı...gececez bakalım..gezecez memleket memleket zamanı gelince..inş.. elbet uğrarırız.. sana gelmek en kolayı bi tren.. o kadar ..üniversitemizde eskişehir anadolu..sempati oradan... :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • 1994 xli extra japan
  • 6 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Ağustos 21, 2010, 12:23:48 »
askerlik var ya kaça kaça bi hal oldujk :P okul yeni bitti ercü dikiş dikiş...anca...geçtim dere tepeyi asıl şimdi başladı...gececez bakalım..gezecez memleket memleket zamanı gelince..inş.. elbet uğrarırız.. sana gelmek en kolayı bi tren.. o kadar ..üniversitemizde eskişehir anadolu..sempati oradan... :D
hayırlısı ile ğit gel kardeşim  aynı yaş dayız ğitmiş olsaydın benle beraber dönmüş olurdun  suan  askeriyeyi bile unutmuş olurdun ah kardeşim ramazan olmayacakdı da ğidip şile aglayan kayaların orda serinlemek vardı ama ramazan ğidemiyoruz  şileye ğiderken bizim mahalleden geçiyorsun ğaliba taşdelen den cıkmadan sagda shell ve opet var o raya yakınım pazar ğünleri ğecersen uğra kardeşim ramazan sonrası soguk birşeyer ikram edelim
Gidene yol vermek saygımızdandır Gitmeyenden yol istemekde acil işimiz olduğundandır