Gönderen Konu: Dün Totoyronic adlı servise gittim, izlenimlerim.  (Okunma sayısı 20800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
Ynt: Dün Totoyronic adlı servise gittim, izlenimlerim.
« Yanıtla #20 : Haziran 19, 2011, 17:08:46 »
geçen cuma günü aracın sesi kulağıma bir başka geldi eyvah dedim turbo elden çıkmaya başladı.hava filtresini söktim baktım zift gibi olmuş doğru toyotronic mithat ustaya. ustası  baktı gaz verdi filtreyi değişti sorun halloldu sonuç:aısın hava filtresi 30 tl bunada şükür

Toyota Club Türkiye

« Yanıtla #20 : Haziran 19, 2011, 17:08:46 »

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Cennet Ucuz Değil Cehennem Lüzumsuz Değil
  • Araç: Başka Marka
  • Kan Grubu: A+
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #21 : Haziran 19, 2011, 23:08:32 »
Bende hava filtresine dün bir bakayım dedim buraların yolları tozlu sürekli inşaatlar var kapkara çıktı filtre yetkili serviste yaz kampanyası varmış toyota denso filtreyi 32 tl ye aldım. :D

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Araç: ---
  • Kan Grubu: ---
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #22 : Haziran 20, 2011, 23:16:42 »
Bende hava filtresine dün bir bakayım dedim buraların yolları tozlu sürekli inşaatlar var kapkara çıktı filtre yetkili serviste yaz kampanyası varmış toyota denso filtreyi 32 tl ye aldım. :D
güzel almışsın mustafa aslında benim araba 66.000 de 70000 bakımı için hava yakıt yağ polen filtrelerini alsam acaba kampanua varmıdır varsa iyi olur bide castrol edge 5w40 yağ alsam sadece yetkili serviste işçiliğe para veririm okadar

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Hiperaktif Toyotacı
  • Cennet Ucuz Değil Cehennem Lüzumsuz Değil
  • Araç: Başka Marka
  • 3 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #23 : Haziran 21, 2011, 00:28:48 »
Ağbi yaz kampanyası varmış temel bakım ürünlerinde ben önce yan sanayi sormuştum 25 30 arası orjinali bizde yok sadece serviste bulursun dediler bide servise sorayım dedim 32 deyince yapıştım hemen. Ben 70 bin bakımınıda 3 ay önce yetkili serviste yapmıştım o zaman temizledik 80 binde değişiriz demişlerdi ben yinede değiştireyim dedim.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Araç: Yaris
  • 4 kere teşekkür etti
« Yanıtla #24 : Kasım 04, 2013, 00:25:09 »
geçen gün toyotronic ikitelli Atatürk oto sanyi sitesindeki yerine gittim 60 bin bakımı için sağolsun Abdullah bey çok ilgilendi. hem sorduğum sorulara cevap vertdi hiç burun  kvırmadan hem de hiç bir şekilde kazık atma amacı gütmeden yaptı bakımı .herkese öneririm.

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • Toyota
  • Araç: Corolla
  • Kilometre: 5000
  • Model Yılı: '21
  • 12 kere teşekkür etti
  • 7 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #25 : Eylül 16, 2017, 00:56:27 »
:))
Azdan Az , Çoktan çok gider...

Çevrimdışı (Gizli Üye)

• Aktif Toyotacı
  • **
  • 1 kere teşekkür edildi
« Yanıtla #26 : Eylül 20, 2017, 13:31:17 »
ben de servislere çok güvenmiyorum açıkçası muayeneden önce ismi lazım değil servisin birine götürdüm ücretsiz cehekup falan vardediler  sözde frenlerde kontrol ediliyodu  neyse muayeneye gittim ön fren dengesizliğinden geçmedi  tekrar servise  götürdüm  nerdeyse 2500 tl masraf çıkardılar  nerdeyse arabayı değiştir diyecek  bitane fren kaliperi  takılmış problem ondan mış söküp yağlamak yeterliymiş diğer ustanın dediğine göre